Кауфланд - тема 34

  • 65 768
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Понеже хвалехте снощи кашкавала Елена, днес реших да си купя, докато ни дойде мандраджийския, който си купуваме. Вие на това ли казвате хубав кашкавал? Това прилича на моцарела, но не и на кашкавал
Скрит текст:

# 631
  • Мнения: 25 737
В темата за Лидъл показах един кашкавал от Село. Е няма такава консистенция, приличаше на омлет. Ужас. Призовавам, залагайте на изпитани марки.

# 632
  • Мнения: 10 210
То кои могат да минат за изпитани вече? Thinking Купувах скоро от Била козе сирене на Маджаров, доста добро, дали кашкавалите им стават?

# 633
  • Мнения: 25 737
То кои могат да минат за изпитани вече? Thinking Купувах скоро от Била козе сирене на Маджаров, доста добро, дали кашкавалите им стават?
Аз съм доволна от родна стряха зрял 45 дни. Пак не знам колко е кашкавал, но поне при запичане мирише на такъв и става на конци, не като тази подметка дето писах... Twisted Evil

# 634
  • Мнения: 35 110
Аз продукти на Елена купувам само от фирмените им магазини

# 635
  • Мнения: 10 384
Кашкавал Жълтуша и Върбина, на голяма пита.
Елена са много зле отдавна. Преди 10тина години бяха уникално готини...

# 636
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Вкъщи много харесваме Върбина. 

# 637
  • Мнения: 4 841
Вики, кой мандраджийски?
От няколко години вече сме на сирене от Просена, но кашкавал така и не сме вземали.

# 638
  • Мнения: 667
+1 за всички продукти на Върбина.

# 639
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
+1 за Жълтуша и Домлян също харесваме.

# 640
  • София
  • Мнения: 4 192
От 2 години си поръчваме само на Рожен кашкавал от благоевградско ни го праща познат. Цена около 11 лева, но е нещо истинско. Елена е всичко друго, но не и истински кашкавал  Peace

# 641
  • Мнения: 10 210
В София откъде купувате Върбина?

# 642
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Аз го купувам от супермаркет Жанет. Но не знам дали в София имате.

# 643
  • Мнения: 10 210
Аз го купувам от супермаркет Жанет. Но не знам дали в София имате.
Не. Sad Ако някой в София яде качествен кашкавал, моля да сподели как става номерът. Thinking Може би трябва да пробвам Домлян, млякото им не е зле според лабораторните изследвания... поне не беше.

# 644
  • Мнения: 1 631
За да не се депресирате - не очаквайте чудеса от "Домлян".

Общи условия

Активация на акаунт