Паническо разстройство - 35

  • 43 417
  • 723
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 406
Ох, този спор за и против лекарствата изкача средно през 15 страници. Бе оставете хората да си се оправят кой както си знае. Веднъж си спомням една ни обяви, че в нас се е вселил дяволът щом сме с ПР и взимаме лекарства Simple Smile

Мен ме треснаха страничните ефекти на тритикото. Как и по колко се пиеше ривотрила в такива случаи?

# 181
  • Мнения: 314
Ох, този спор за и против лекарствата изкача средно през 15 страници. Бе оставете хората да си се оправят кой както си знае. Веднъж си спомням една ни обяви, че в нас се е вселил дяволът щом сме с ПР и взимаме лекарства Simple Smile

Мен ме треснаха страничните ефекти на тритикото. Как и по колко се пиеше ривотрила в такива случаи?

Какви странични ефекти те треснаха? Изненада ме много неприятно.

# 182
  • Мнения: 4 406
Треперя, гади ми се и нещо ми е дезориентирано. Но може да е от нещо друго, от повечето нерви, дето ми се насъбраха.

# 183
  • Мнения: 314
Предполагам, че е от нервите. Не мисля, че е от тритикото, а и ефекта му изчеза мисля, още като се събудиш.
Днес и аз не съм в топ кондиция. Преди малко дори се опита ПА да ме връхлети, но ме пощади Simple Smile

# 184
  • Мнения: 4 406
Мерси, Дийп! Е сега изпих едно кафе и се оправих. Стискам палци и при теб всичко в близките минути а е наред!

# 185
  • Мнения: 5 459
Джери, за съжаление и на мен така ми действа тритикото, а трима психиатри, включително и сегашният казват, че тритикото било против тревожност и нямало такива ефекти.
deepmind, ама мен и вечер ми се появява доста сериозна напрегнатост и аз /сега знам, че ще нададеш вой/ си сръбвам ракийка да се успокоя и като и отмине действието, ми става още по-лошо....

# 186
  • Мнения: 314
Няма за какво да надавам вой. Ти сама знаеш зашо след ракията ти става още по лошо. Не мога да те съдя за начина, по който си решила да се лекуваш Simple Smile Нали знаеш, докторите ни показват пътя, а наш е избора дали ще поемем по него или по друг.

Jerry, радвам се, че ти е светнало. Дано не си права, че е от Тритикото.

# 187
  • Мнения: 490
Някой знае ли хедонин колко време мобд да се приема?

# 188
  • Мнения: 314
Някой знае ли хедонин колко време мобд да се приема?

Най-добре се консултирай с този, който ти го е предписал.

# 189
  • Мнения: 1 782
Ако прочетеш този пост по внимателно и се позамислиш малко, ще ме разбереш.
Аз те разбирам, но след нейните постове - и нея се опитвам да разбера в каква ситуация е (тя дори беше написала, че не е правила секс и няма никаква вероятност да е бременна, просто тоя отвратителен нереален страх. ).Помня аз как бях в началото и какви ми бяха някои от страховете. Сега даже ми е смешно като се сетя.  Simple Smile
Не знам от кога четеш темата (май наскоро се появи), но повечето новодошли не четат какво сме писали до момента. Намират темата и пляскат симптомите и въпросите. Аз май 2-3 теми назад четох преди да се осмеля да пиша.

# 190
  • Мнения: 314
Ако прочетеш този пост по внимателно и се позамислиш малко, ще ме разбереш.
Аз те разбирам, но след нейните постове - и нея се опитвам да разбера в каква ситуация е (тя дори беше написала, че не е правила секс и няма никаква вероятност да е бременна, просто тоя отвратителен нереален страх. ).Помня аз как бях в началото и какви ми бяха някои от страховете. Сега даже ми е смешно като се сетя.  Simple Smile
Не знам от кога четеш темата (май наскоро се появи), но повечето новодошли не четат какво сме писали до момента. Намират темата и пляскат симптомите и въпросите. Аз май 2-3 теми назад четох преди да се осмеля да пиша.

Изчетох всичките 34 теми по въпроса, включително и още няколко, не в този раздел. Трудно се престраших да пиша, но през цялото време съм се старал, постовете ми да бъдат И полезни. Аз не съм влязъл тук, да се оплаквам само и да търся лесни решения в нета, вместо да опитам сам или с доктор. Влязох за да участвам в размяната на опит и информация. Всичко което съм знаел или разбрал, съм го споделил.
Но постове от рода на "кажете ми как да се оправя без да ходя на доктор и ми предпишете лекарства" са меко казано... нелепи. Отново защитаваш жената със страха от бременност, без дори да си я попитала дали използва поне контрацептиви. Мен ме е страх от това, да не видя кръв в изпражненията си. Преди няколко дена хартията беше в кръв. След кратък размисъл, нарастваща хипохондрия и паника, достигнах до извода, че съм си разранил ануса при забърсване и самата хартия която съм използвал е твърда. Да съм пуснал тема "каква хартия да ползвам, защото ме е страх да не си разраня ануса" ?

# 191
  • Мнения: 1 782
Deepmind, за какво да питам за контрацептиви като момичето написа, че не е правила секс от последната менструация. Т.е. на 100% бременност няма.
Никого не защитавам, опитвам се да разбера останалите, за да съм максимално полезна.
Защо тези постове да са нелепи? Не всеки има финансовата възможност да ходи на терапия, не всеки е ОК да започне направо с лекарства. В публичен форум всеки е свободен да си пита и коментира каквото си иска.

# 192
  • Мнения: 314
И по какъв начин мислиш, че можеш да си и полезна на нея? Като и обясниш, че всичко е само в главата и ли? Няма ли да си по полезна, ако я насочиш къде да и поставят спирала например и да си реши психичните проблеми? Нали тя точно това търси? Отчела го е като проблем и търси решение. Решението е само едно- предпазни мерки. Лесно, бързо и просто решение на фона на всички останали страдащи от години тук.

# 193
  • Мнения: 1 782
Така е, най-добре да я изгоним от темата. Ние такива хора с лесно решение на проблема, които не се борят от години -  не приемаме.
И аз като Славун май бях до тук....
На останалите, с които почти година споделяхме тази тема - успех и дано всеки намери начин да пребори това състояние!

# 194
  • Мнения: 314
Детски работи. "И аз като Славун май бях до тук..."
Ами пратете тогава жената на психиатър, за да и предпише АД за страховете! Ти друг вариант не предлагаш май? Моят вариант не ти харесва, казваш, че и влизаш в положението но по какъв начин? На ум се молиш за нея или си повтаряш "горката жена, какво ли изживява"? Какви са тея детски изпълнения не разбирам и защо се хвана точно за това? Дори и малките деца които не могат да плуват или ги е страх от водата влизат с пояси, сиреч- предпазни средства. Тук не говорим вече за ПР, а за страх от собствените и действия/бездействия и постъпки. Според теб поста и беше ли за "Паническо разстройство - 35" ?

Общи условия

Активация на акаунт