Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2019, 13:42 ч.

Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 22

• 17 662
  • 410
  •   1
Отговори
# 405
На упътването на препарата пише да се използва при 60С.
Програмата Auto ме притеснява, че е от 45 до 70С и ако машината засече, че е празна, дали ще стигне 60-те С? А пък другата програма е плътно 70С - леко надвишава предписанието. Дали ще е проблем?
И пак да попитам - след цикъл с препарат, пускате ли и още една без, ей така, за по-сигурно отмиване?

# 406
  • Варна
Djordja,
извинявам се, че малко ви подведох.
Мислех, че въпроса е обвързан с миене на съдове, а вие питате за почистващ препарат.
В страницата на Финиш са написали:
Цитат
задайте програма за интензивно миене при високата температура.
https://www.finish.bg/vieprosi/
Именно това е програмата на 70°C.
И понеже ще бъде празна съдомиялната, то продължителността на процеса ще е 130 мин.

# 407
  • София
На упътването на препарата пише да се използва при 60С.
Програмата Auto ме притеснява, че е от 45 до 70С и ако машината засече, че е празна, дали ще стигне 60-те С? А пък другата програма е плътно 70С - леко надвишава предписанието. Дали ще е проблем?
И пак да попитам - след цикъл с препарат, пускате ли и още една без, ей така, за по-сигурно отмиване?
Няма да ги достигне, след като "види", че няма мръсотия и ше мие на 45рг. Ползвай 70гр. щом нямаш 60.

# 408
Благодаря Ви, момичета!
Вчера пуснах миялната с почисващия препарат на интензивната програма от 70С, която първоначално отчете почти 3 часа време и почти си го спази.
После пуснах още една празна, на програма за чаши, която я дават 60С и работи час.
Надявам се да се е почистила добре!

# 409
  • София
Програмата ти за чаши е 45 °C. Иначе може и без нея, ама и аз за всеки случай пускам една празна после /бърза 30 мин. на 60гр., че ми е най-кратка/.

# 410
Извинявам се, пуснах тази: ,
Но я отчете един час.

Общи условия

Активация на акаунт