Стрии

  • 893
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте!Преди няколко дни ми излязоха стрии.Някой може ли да ми препоръча нещо за мазане?Знам, че не се махат, но ми се ще поне малко да се смалят.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Ако са скорошни  - Елансил би могъл да помогне,  ако не са -няма смисъл.

# 2
  • Мнения: 130
Да, скорошни са, от преди седмица по-точно.А кое препоръчвате-крема или олиото?

# 3
  • Мнения: 237
Може ли да кажете къде са ви излезли стриите? Има значение дали са на дупето-бедрата или на ръце-гърди.. Кожата е различна. Иначе бих препоръчала BIO Oil или от маслата на Икаров май имаше против стрии- питайте в аптеката- Важното е, обаче, как се нанася- задължително поне 2 пъти на ден, с масаж даже ако си купите масажна по-твърда ръкавица още по-добре! Успех - махат се, зависи къде са и колко сте упорита- не се притеснявайте!

# 4
  • Мнения: 838
При мен дългогодишни стрии избледняваха от лосионът на Dove против стрии и целулит. Не знам дали още го произвеждат.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Да, скорошни са, от преди седмица по-точно.А кое препоръчвате-крема или олиото?
Предполагам крем, приятелка ги махна веднага след болницата с елансил. Но няма как да я питам вече. Помня , че каза, че е било в много малка опаковка.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 20:39 от armira

# 6
  • Мнения: 582
И на мен ми излязоха и съм в шок. ще следя за съвети.

# 7
  • Мнения: 22
Една моя позната пък ми каза ,че е пробвала с крем за подсичане на бебета и е помагнало за стриите . Страничко...  но щом каза , че действа незнам🤔
 някой от вас  пробвал ли го е ?

# 8
  • Мнения: 1
Здравей! Сега ще ти споделя моят опит със стриите. Започнаха да ми излизат по дупето като червени пъпки мънички. Не обърнах особено внимание докато не започнаха да стават на ивици и аз започнах да се притеснявам. Веднага започнах да хидратирам кожата с най-обикновен лосион за тяло. Но нищо... имаше подобрение определено, но не изчезваха. Това, което ми помогна положението да се подобри са антицелулитните вендузи които имам от доста време но не използвам. Та един ден просто реших да ги взема и да опитам но не с намерението да премахвам стриите а целулита който имах по дупето. Исках да видя дали ще има някакъв ефект върху целулита. Е оказа се че има ефект и върху стриите. Отделно всеки път когато се къпя използвам най-обикновено кафе за ексфолиране на кожата. След като използвам кафето кожата ми е много мека и може и на това да се дължи подобрението. Също онзи ден бях на басейн и от слънцето доста се заличиха. Там където съм се пекла нямам никакви стрии, но там където банския ми покрива дупето имам съвсем малко. Надявам се да съм била полезна. Трябва постоянство и много хидратиране на кожата. Препоръчвам ти всеки ден сутрин и вечер с лосион да хидратираш засегнатите участъци и в същото време масажи с вендузи (не са скъпи никак даже) и ексфолиране с най-обикновено кафе. След няколко процедури ще видиш резултати.

Общи условия

Активация на акаунт