Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2019, 23:48 ч.

Цялостно мнение за електроуреди gorenje?

• 834
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Индукционен котлон и вградена фурна, купени преди 3 години - изключително доволна. Ползват се активно, нямам забележки.

# 16
Имам свободно стояща фурна, купена преди близо 2 години. Много съм доволна, нищо не е дало дефект. Използвам я всеки ден. В апартамента на майка ми са малко по-стари уредите. Има пералня и хладилник на 5-6 години. Също не са дали дефект и е много доволна.
П. С. Дези, ако фурната ти е със сензор като моята, заключването не позволява да се натисне старт бутона. Редовно я заключва, защото дъщеря ми(2г.) обожава да си играе там. 😁😁😁

# 17
  • Перник
Хладилник, готварска печка и пералня - доволна съм.
Печката, след 7-8 години редовна употреба започна да се разпада лека-полека. Засега имам 2-3 дупки по дъното (това май от глупост - търках с някакъв незнаен препарат)
ама като цяло добра работа ми вършеше и още върши.

# 18
  • София
След 12 години употреба на микровълнова Елит( без никакви проблеми) я сменихме с Горение. Само 2 месеца след като изтече гаранцията и се повреди някакъв датчик. Пратихме я на село при родителите, те още ползваха Елита. След година Елита вече издъхна и те си ремонтираха Горението. Мина половин година и ѝ изгоря друга част хайде пак ремонт.

Бях си харесала тяхна фурна, ММ каза НЕ, повече уреди на тая марка не купувам.

Общи условия

Активация на акаунт