Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 225
"Очите на дракона" беше първата книга, която четох на Кинг, и то по-скоро в тийнеджърска възраст. След това "Подпалвачката". Моето мнение е, че повечето му книги не са подходящи за впечатлителни малки деца или подрастващи.

# 226
  • Пловдив
Да се запиша при вас... Simple Smile
Искам някак да събудя интереса на сина ми към книгите.Може ли препоръка за интересно четиво за тийн на 13? Благодаря!

# 227
Какво е чел до сега и от какви теми се интересува?

Интересното за един е много скучно за друг и обратно. Универсални решения няма.

# 228
  • Пловдив
Какво е чел до сега и от какви теми се интересува?

Интересното за един е много скучно за друг и обратно. Универсални решения няма.
Точно там е проблема...нито той знае, нито аз Head Band
Все си мисля, че някаква по-поносима фантастика би му харесала...

# 229
Юна, благодаря за рецензията.
Няма да й я давам в този случай.
Иначе гледахме втория филм семейно и ни хареса.
Моята прочете Кало Змея. Сега се оглеждам за друга подходяща книга.
Можеш ли да препоръчаш нещо, което е грабнало дъщеря ти наскоро?

# 230
В момента препрочита Магистериум, преди това беше "Играта на Ендър".
Не ѝ се захваща нищо ново, защото е в предстартова треска, чакайки 13-тата от поредицата за Скълдъгъри Плезънт, която излиза след 2-3 седмици. Чака я цяла година с адско нетърпение и сега е точно на финала на голямото чакане.

Преди това чете "The Last Magician"на Lisa Maxwell, на мен нищо не ми говори книгата, предполагам, че не е нещо особено.

Мъча се да измисля как да я накарам да започне да чете Пратчет, но за сега не успявам. Само кратък пробив с "Добри поличби" имахме, но заради Нийл Геймън, когото по прнцип харесва. На Пратчет здраво му се инати, дори "Автентичната котка" не успях да я убедя да прочете, а тя е много забавна.

# 231
Аз лично подарих на дъщеря си Дневникът на Един Дръндьо. Знам, не е сериозна литература, но пък е голяма почитателка на поредицата.

# 232
Последната книга, която купих  на дъщеря ми (която е почти на 10г.) е "Агент Ванилия в мисия" Горска ягода", прочете я за един ден,което е обяснимо сега в извънредното положение. Иначе преди около месец приключи с последната част от Хари Потър и (очаквано) сега друга книга трудно й грабва интереса... по препоръка опита с" Пърси Джаксън", но не й хареса, прочете 100 стр. от първата книга и каза, че не я грабва.

# 233
  • Пловдив
Аз взех Игрите на глада. Прочете я за ден, след което поръчах и останалите две Simple Smile
Аз пък чета Хари Потър сега и понеже преди години съм чела Игрите, сега всеки разпитва другия за развръзката Simple Smile

# 234
Аз взех Игрите на глада. Прочете я за ден, след което поръчах и останалите две Simple Smile
Аз пък чета Хари Потър сега и понеже преди години съм чела Игрите, сега всеки разпитва другия за развръзката Simple Smile
Аз съм  чела и "Хари Потър", и Игрите на глада", но за втората не знам не са ли малки още... (помня, че Вашето момченце е на същата възраст като дъщеря ми) Споделете, моля, как му се струва?

# 235
  • Пловдив
Харесва му много. Тъкмо започна третата  (аз изоставам с магьосническия свят)

# 236
И моята дъщеря някъде на 10-11 прочете "Игрите на глада" и доста ѝ хареса. Наскоро ги препрочита пак. Струва ми се, че възрастта е ОК за тази книга.

# 237
  • Пловдив
След това мисля да му дам Дивергенти - имам ги в електронен вариант

Общи условия

Активация на акаунт