Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 фев. 2019, 15:50 ч.

Гастрит

• 647
  • 9
  •   1
Отговори
От 6 месеца ме мъчи хроничен гастрит и за капак вече е с рефлукс.спазвам диети,не пия не ям сладко от скоро спрях и цигарите.Изпих цялата менделеева таблица.нищо не помагама.

# 1
За Хеликобактер Пилори изследвания пускал ли си?

# 2
Чай от жълт кантарион и прием на клеева тинктура.Това със балансирана диета. Никакъв алкохол и цигари. И по възможност без стресови ситуации на работа/у дома  ( което е трудно постижимо ).

# 3
От 6 месеца ме мъчи хроничен гастрит и за капак вече е с рефлукс.спазвам диети,не пия не ям сладко от скоро спрях и цигарите.Изпих цялата менделеева таблица.нищо не помагама.

От това няма излекуване. Както знаете За облекчение освен препаратите  има и задължителна  диета и то сериозна. Спазвате ли я точно? Какво ядете? Пиете? Защото е от голямо значение. Лечението на хеликобалтера не оправя болките и дискомфорта. Гастроскопия кога ви правиха? От диета и препарати ще почувствате облекчение но ще е временно. Сори за непозитивния пост . Аз съм така от 30 години.

# 4
Павих гастроскопия декември,скенер сега януари.Пих боклуци за бактерията 2 месеца

# 5
Ям пилешко и телешко месо,най-вече пилешко,варени картофи мусака.Като цяло само варено и печено,без никакв подправки само малко сол 6 гр на ден,обезсолено сирене,бисквитени торти с нишесте,яйца,пилешки супи,макарони.еми общо взето тва е

# 6
Тогава какво са точно оплакванията?

# 7
Най после се намери някои да ми напише точното лекарство.от вчера съм по добре

# 8
Кое е точното лекарство ако не е тайна?

# 9
Добър вечер!Искам дами кажете примерно меню при гастрит

Общи условия

Активация на акаунт