Дете от любовна магия - последствия?

  • 5 715
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

Следя подфорума отдавна, но евда сега реших да се включа активно. Напоследък много ме тормози въпросът дали има някакви последствия здравословни/кармични/други за дете, заченато и/или родено под въздействието на любовна магия. Има ли значение кой от родителите е под влияние на тази магия и дали кръвно, в последствие, тя се предава.
Нека е ясно, че не искам и не планирам нищо подобно - по-скоро се интересувам информативно и понеже имам подозрения за дете/семейство, което ми е в обкръжението.
Знам, че има знаещи хора тук и ще се радвам да споделят мнението си.

Поздрави! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 721
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

# 2
  • Мнения: 6
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

Мъжът никога не е харесвал особено жената, но са заедно отдавна, въпреки, че само се карат, нямат много общо. Не е от тия, които много искат да се задомяват и да се лишават от свободата си с деца, но и такова се появи - бебето си го обича, иначе. Нелогично се държи - един си е у дома, друг - навън. Майката на жената често идва от провинцията (от край, в  който има хора с обасни способности и репутация) след скандали и имам подозрения, че нещо носи в къщата.
И съвсем не на последно място - след няколко гледания на Таро, подозренията ми се задълбочават. Pensive

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 12:27 от univrse.is.me

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Доста страховито звучи. Дано не е истина.

# 4
  • Мнения: 902
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

Мъжът никога не е харесвал особено жената, но са заедно отдавна, въпреки, че само се карат, нямат много общо. Не е от тия, които много искат да се задомяват и да се лишават от свободата си с деца, но и такова се появи - бебето си го обича, иначе. Нелогично се държи - един си е у дома, друг - навън. Майката на жената често идва от провинцията (от край, в  който има хора с обасни способности и репутация) след скандали и имам подозрения, че нещо носи в къщата.
И съвсем не на последно място - след няколко гледания на Таро, подозренията ми се задълбочават. Pensive

А ти защо си им гледала на Таро? Simple Smile

И на кое Таро? Как се показват там "такива неща"? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6
Скрит текст:
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

Мъжът никога не е харесвал особено жената, но са заедно отдавна, въпреки, че само се карат, нямат много общо. Не е от тия, които много искат да се задомяват и да се лишават от свободата си с деца, но и такова се появи - бебето си го обича, иначе. Нелогично се държи - един си е у дома, друг - навън. Майката на жената често идва от провинцията (от край, в  който има хора с обасни способности и репутация) след скандали и имам подозрения, че нещо носи в къщата.
И съвсем не на последно място - след няколко гледания на Таро, подозренията ми се задълбочават. Pensive

А ти защо си им гледала на Таро? Simple Smile

И на кое Таро? Как се показват там "такива неща"? Simple Smile

Човекът ми е близък, излиза покрай мен.
Нека не отклоняваме кой-какво-защо - зададох добронамерен въпрос. Никому лошо не мисля и не целя. Интересува ме би ли имало последствия за детето, ако има така стекли се обстоятелства.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 434
За магиите знам,че няма бели или черни,все са си намеса.За да получи някой нещо,то се взима от някой друг и рано или късно трябва да се плаща цената за тази намеса...

# 7
  • Мнения: 223
За магиите знам,че няма бели или черни,все са си намеса.За да получи някой нещо,то се взима от някой друг и рано или късно трябва да се плаща цената за тази намеса...
Да, това е ясно. Въпросът е възможно ли е детето да плати цената или да участва в плащането.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
За магиите знам,че няма бели или черни,все са си намеса.За да получи някой нещо,то се взима от някой друг и рано или късно трябва да се плаща цената за тази намеса...
Да, това е ясно. Въпросът е възможно ли е детето да плати цената или да участва в плащането.
Ми народа от опит е казал,че всеки грях се връща на най-милото, дано да не става така.

# 9
  • Мнения: 902
Скрит текст:
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

Мъжът никога не е харесвал особено жената, но са заедно отдавна, въпреки, че само се карат, нямат много общо. Не е от тия, които много искат да се задомяват и да се лишават от свободата си с деца, но и такова се появи - бебето си го обича, иначе. Нелогично се държи - един си е у дома, друг - навън. Майката на жената често идва от провинцията (от край, в  който има хора с обасни способности и репутация) след скандали и имам подозрения, че нещо носи в къщата.
И съвсем не на последно място - след няколко гледания на Таро, подозренията ми се задълбочават. Pensive

А ти защо си им гледала на Таро? Simple Smile

И на кое Таро? Как се показват там "такива неща"? Simple Smile

Човекът ми е близък, излиза покрай мен.
Нека не отклоняваме кой-какво-защо - зададох добронамерен въпрос. Никому лошо не мисля и не целя. Интересува ме би ли имало последствия за детето, ако има така стекли се обстоятелства.

Не питам просто от любопитство, но след като не отговаряш, няма  повече да коментирам.
"В чуждо вино пипер не се слага!" Това знам аз, това повтарям.
А и на чужд човек, колкото и да ти е близък, без да те е молил да му бърникаш из живота, на карти не се гледа. Аз мога, не съм се учила, мога си. Знаят много малко хора за това. Но от няколко години даже и да ме молят, не гледам.
Споменала си в началото нещо за кармата. Върни се там обратно и си помисли пак дали да ровичкаш. Кой каквото си има, ще си го износи сам.
Който няма какво да носи...си прави прави собствена бохчичка рано или късно.

И аз казвам най-добронамерено, не се заяждам. Flowers Bouquet Ти все пак си прави каквото си знаеш. Simple Smile

Относно въпроса ти- да, такива деца имат карма. Зависи от ситуацията и от последиците на магията. Но всяко едно дете по принцип идва тук с някаква карма.Така че, отговорът е лесен. 

# 10
  • Мнения: 6
Скрит текст:
Скрит текст:
Наистина ли има хора, които правят такива неща..😯
Защо имаш такива подозрения?

Мъжът никога не е харесвал особено жената, но са заедно отдавна, въпреки, че само се карат, нямат много общо. Не е от тия, които много искат да се задомяват и да се лишават от свободата си с деца, но и такова се появи - бебето си го обича, иначе. Нелогично се държи - един си е у дома, друг - навън. Майката на жената често идва от провинцията (от край, в  който има хора с обасни способности и репутация) след скандали и имам подозрения, че нещо носи в къщата.
И съвсем не на последно място - след няколко гледания на Таро, подозренията ми се задълбочават. Pensive

А ти защо си им гледала на Таро? Simple Smile

И на кое Таро? Как се показват там "такива неща"? Simple Smile

Човекът ми е близък, излиза покрай мен.
Нека не отклоняваме кой-какво-защо - зададох добронамерен въпрос. Никому лошо не мисля и не целя. Интересува ме би ли имало последствия за детето, ако има така стекли се обстоятелства.

Не питам просто от любопитство, но след като не отговаряш, няма  повече да коментирам.
"В чуждо вино пипер не се слага!" Това знам аз, това повтарям.
А и на чужд човек, колкото и да ти е близък, без да те е молил да му бърникаш из живота, на карти не се гледа. Аз мога, не съм се учила, мога си. Знаят много малко хора за това. Но от няколко години даже и да ме молят, не гледам.
Споменала си в началото нещо за кармата. Върни се там обратно и си помисли пак дали да ровичкаш. Кой каквото си има, ще си го износи сам.
Който няма какво да носи...си прави прави собствена бохчичка рано или късно.

И аз казвам най-добронамерено, не се заяждам. Flowers Bouquet Ти все пак си прави каквото си знаеш. Simple Smile

Относно въпроса ти- да, такива деца имат карма. Зависи от ситуацията и от последиците на магията. Но всяко едно дете по принцип идва тук с някаква карма.Така че, отговорът е лесен. 

Човекът е известен за това какво ми е казано и разтълкувано. Картите са редени за мен, но щом гледаш, сигурно знаеш, че ако човек ти е голяма част от живота и го мислиш, той ще се появи там и без да ги редиш за него. Повтарям - нищо не ровичкам. Предположенията са ми въз основа на поведенчески фактори и логически заключения от моя страна, а това, което картите показват (ми е разтълкувано), ги подсилва. Знам, че с това шега не бива, и не си позволявам с лека ръка да засягам чужда енергия.

То е ясно, че всеки си се ражда с карма, но знаеш, че магията/енергийната намеса и кармата са съвсем различни понятия. Едното ти си го "заработваш", а другото ти се налага с външна намеса.
Пак ще насоча дискусията към въпроса от темата - дете заченато/родено под въздействието на такава намеса търпи ли последствия, респективно ако е така, има ли как това негативно влияние да се изчисти.

# 11
  • Мнения: X
Лорд Волдемор е дете, плод на любовна магия. Не завърши добре.

# 12
  • Мнения: 6
Лорд Волдемор е дете, плод на любовна магия. Не завърши добре.

Поне три пъти днес точно за това се замислих, и после трябваше да се разубеждавам, че Джоан Роулинг не е най-изявеният сприритуалист, хаха Smile
Знам, че е правила проучвания, докато пише, но дали това е плод на фантазията й, или вдъхновено от някоя легенда/предание/знанание - не знам Sad

# 13
  • Мнения: 902

То е ясно, че всеки си се ражда с карма, но знаеш, че магията/енергийната намеса и кармата са съвсем различни понятия. Едното ти си го "заработваш", а другото ти се налага с външна намеса.
Пак ще насоча дискусията към въпроса от темата - дете заченато/родено под въздействието на такава намеса търпи ли последствия, респективно ако е така, има ли как това негативно влияние да се изчисти.

Виж, аз и сама се сетих, без озобщо никакви карти, че ти тоя човек "го мислиш". За обикновен приятел, който понякога излиза покрай теб, питаш прекалено много. Simple Smile
Скрит текст:
Не се притеснявай, то си е твоя работа, а аз съм последният човек от когото би чула някаква крива дума в тая насока- първо нямам право, и второ ако знаеш аз колко глупости съм свършила и съм се заплитала с такива "дружки"... хич не е за разправяне.

Ти тоя хубостник първо не знаеш за какво точно се кара  с жена си. Повече ме интересува, даже да му е направена магия, защо я зарязва през ден сама в къщи и си раз хожда задните части където му скимне, вместо да се занимае с детето и да търси подход към ситуацията. Магия за събиране няма нищо общо с поведение като цяло. И друго и друго бих ти казала в тая насока, но не питаш това, затова млъквам. Аз само колкото да не може после никой да каже, че не съм мръннала. Simple Smile

Да, такива деца имат карма.
Магия, или опит за магия, е опит за променяне на житейски пътеки. То от това горе -долу по голям грях май няма. Не може един, без значение с какви подбуди, да се пробва да се прави на Господ и  да променя по собствени интереси живота на друг и да бърка в съдбата му " като в супник" , както казваше Невена Коканова в един хубав български филм.
Кармата удря там, където има смисъл и това най-често наистина са децата.
Има начин да се изчисти кармата. Най- често я чисти детето само. Със собствените си деяния и с това как се справя с последиците от кармата.

Аз самата съм дете с карма, 4-то поколение. Не от любовна магия, от друго нещо.
В 3 Поколения преди мен жените са имали една и съща съдба с почти еднакви последици. В смисъл такъв, животът им е поднесъл под едни или други условия една и съща ситуация, която е причинена от кармата. Обаче начинът, по който са я износили, не е могла да я изчисти. И са си заминали от тоя свят пълни с омраза, или я таят още, без прошка и примирение. Понеже аз единствената  успях да разреша тази ситуация по друг начин, се надявам искрено вече да се е изчистила.

И все пак,всяко детенце, с каквато карма и да е обложено, може да я преработи и преживее. За някои кармични неприятности потърпевшите биват възнаграждавани в други насоки. Така равновесието се запазва.

Последна редакция: пн, 11 фев 2019, 20:32 от Mam4e Bandit

# 14
  • Мнения: 3 250
Спокойно, нищо не носи бабата. Много мъже са така - вкъщи едни, навън - съвсем други.
Само да има кой да им се върже,  че никак не си обичат жените, карат се с тях, но си стоят заради децата.
Иначе нежната Ви загриженост за детето е похвална.

Общи условия

Активация на акаунт