Азиатска козметика и грим 8

  • 53 308
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Agent Provocateur, аз само с тампони го нанасяам аха бха пха тонера.
Така е посочено в клипчетата и ревютата, които видях Simple Smile
От две седмици го ползвам, но не мога да кажа, че виждам кой знае каква разлика. Все пак боря по-сериозни несъвършенства от черни точки и ползвам още цял куп други продукти Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 277
Здравейте, момичета Hug Искам да попитам кой от сайтовете е най-сигурен и  най-изгоден? Също така пратките на адрес ли ги получавате или на митница?
Харесах си доста неща в Rose shop, но доставката ми излиза около 30 долара това ок ли е като цена за доставка? Не мога още да се ориентирам дали се влияе от сумата на поръчката или от теглото или си е толкова принципно Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 19 969
Харесах си доста неща в Rose shop, но доставката ми излиза около 30 долара това ок ли е като цена за доставка? Не мога още да се ориентирам дали се влияе от сумата на поръчката или от теглото или си е толкова принципно Simple Smile
Точно на предната страница има отговор на въпроса ти.  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 2 426
Здравейте, момичета Hug Искам да попитам кой от сайтовете е най-сигурен и  най-изгоден? Също така пратките на адрес ли ги получавате или на митница?
Харесах си доста неща в Rose shop, но доставката ми излиза около 30 долара това ок ли е като цена за доставка? Не мога още да се ориентирам дали се влияе от сумата на поръчката или от теглото или си е толкова принципно Simple Smile

Тези въпроси на ЛС, който и да си избереш от темата.... ще ти отговори, но в самата тема не се обсъждат.

# 34
  • Мнения: X
Няма да е зле да се напише на 1стр., че информация за митници се получава на лс.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 426
Няма да е зле да се напише на 1стр., че информация за митници се получава на лс.

Ами тя в повечето случаи не се чете .... имаше потребителка, която влезе с въпрос "поръчайте ми крем за 40+" и може би е сметнала пишещите в темата за нелюбезни, че не са й отговорили на въпроса, но всеки един пишещ в тази тема знае, че "азиатска козметика и грим" значи цялостна грижа, а не просто крем ... сори за спама ...

# 36
  • Мнения: 1 955
 Вярвам, че всички са компютърно грамотни и могат да цъкнат някой и друг клавиш?
В roseroseshop:
Скрит текст:


България е Region 3
За да е над $30 доставката, поръчката е над 2 кг и тогава става Air Parcel , а не K-Packet, и да, цените са други.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 277
Благодаря момичета, ще пиша на лични Simple Smile Поста за Роуз шоп явно съм го пропуснала, а уж изчетох всичко. За другите онлайн магазини  важи ли същото, че цената на доставката се влияе от теглото?

# 38
  • Мнения: 3 250
Няма да е зле да се напише на 1стр., че информация за митници се получава на лс.

Ами тя в повечето случаи не се чете .... имаше потребителка, която влезе с въпрос "поръчайте ми крем за 40+" и може би е сметнала пишещите в темата за нелюбезни, че не са й отговорили на въпроса, но всеки един пишещ в тази тема знае, че "азиатска козметика и грим" значи цялостна грижа, а не просто крем ... сори за спама ...


Но също би могла просто да иска да пробва продукт? Не всички нагазват  азиятската козметика от раз.

# 39
  • Мнения: 13 097
Цените на доставките всеки магазин си ги пише, ако не ти се чете пълниш, празниш кошници и ги виждаш.

# 40
  • Мнения: 3 118
Благодаря момичета, ще пиша на лични Simple Smile Поста за Роуз шоп явно съм го пропуснала, а уж изчетох всичко. За другите онлайн магазини  важи ли същото, че цената на доставката се влияе от теглото?
В yesstile е безплатна над $35, но пък цените на продуктите са малко по-високи.

# 41
  • Мнения: X
До днес ми беше лимита на въздържание.
Скрит текст:
Зная, че и тази ампула е избелваща, но я взех заради това че са в к-т с нощната маска. Ампулата ще ползвам след първата на CNP
Скрит текст:
Скрит текст:
Още един
Скрит текст:

# 42
  • Козлодуй
  • Мнения: 690
Момичета, може ли да ми препоръчате кушън за кожа с розов подтон и матиращ по възможност?
Аз ползвах №23 на Missha M Magic Cushion и ми беше ок, днес получих moonshot №21 и също ми пасва цвета (от утре ще видя как ще се държи), но на щерката жълтеят.

# 43
  • Милано
  • Мнения: 943
Lunen_sun, благодаря за новата тема 🌺Все още съм начинаеща,Много неща не са ми ясни,но се надявам ,че с ваша помощ ще се получат.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 777
Lunen_sun, на Миша № 21 е с розов подтон, имам и ВВ крем и къшън, и двата розовеят.

Общи условия

Активация на акаунт