Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 8

  • 50 287
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 242
А защо не използвате онези, които се огъват?
Ето такива  https://www.walmart.ca/en/ip/Unique-Bargains-Girl-Head-Wear-Blac … s/PRD6EFR4O3OHGHS

Мен много ме скубят.
И мен , и не мога да ги прикрия хубаво .
И аз така. За това ползвам другите. На фризьорките са бетон наистина, но не съм сещала да замоля моят да ми поръча. А ползвам много.

# 61
  • Мнения: 1 143
Мисля да сменя прическата, но не съм решила как още. Прилагам снимка и ще се радвам на предложения.

Аз да си повдигна въпроса 😊

# 62
  • Мнения: 1 129
Скрит текст:
@virgowoman
Прическа "Каре" (черта, боб) още повече подчертава кръглото.
Според мен се подстрижи "на етажи", още се нарича прическа "Каскада" (на снимките долу)
Такова лице трябва да се издължи,
@mims3
и двете прически са Каскада (на етажи). Но разликата е в това колко см имаш горе пускащо се свободно. От това се получава и различен обем на една и съща прическа, когато етажите са повече, косата става по-лека и естествено се издига малко нагоре и прави обем в горната част на главата. При дълги коси до кръста, от самата тежест на косата, обем в горната част на главата почти няма, т.е. "косата прилепва по главата".
Тази прическа е много лесна за фризьорите, но майсторлъка е именно в това съотношение между двете части да се избере най-доброто за съответния човек.
А има фризьори дето питат: Колко см искаш? Така добре ли е?, а клиентът няма как да знае... Simple Smile






Pepina_n3, да, наясно съм. Предното лято степените ги постригах с повече разлика между степените и косата ми се промени страхотно. Обаче декември като се постригвах какво стана не знам.. Само й казах да не я скъсява много и не обърнах внимание, ама след това като се видях не се харесах, ама какво да се направи... Съгласна съм за майсторлъка... Досега почти не съм срещала фризьор, който да не ме попитал колко см искам да отрежат. Другата фризьорката, която ме боядисва, ми предложи да ми направи бретон, че щял да ми ходи. Обаче съм с овално лице, широко чело и изобщо не се виждам с тази прическа. Като малка имам снимки с бретон и ърх, не... Grinning


Мис Каролин Бингли, само да успеят да ме пострижат така... така сплескана ме побърква.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 929
Мисля да сменя прическата, но не съм решила как още. Прилагам снимка и ще се радвам на предложения.

Аз да си повдигна въпроса 😊

Какво ти се иска да промениш? Може би една идея по светло дължини? На мен сега ми се струва, че ти е перфектна, затова пропуснах въпроса. Hug



# 64
  • Мнения: 1 143

Благодаря🤗💐
Мислех за черта или етажи...и аз не знам. Отдавна не съм променяла прическата.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 19:30 от bubanka

# 65
  • Мнения: 4 353
А такива щипчици не ви ли вършат работа? При гъста коса, мисля, биха се прикрили лесно.


На мен ми се получи с такава:
Скрит текст:

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Благодаря за отговорите. Ще питам фризьорката ми и ще пиша, ако ми даде полезна информация. Кръстосвам ги също, но нещо не ми харесва резултатът.
На етажи ми харесва прическата на Зейнеб. Но си иска ежедневна поддръжка, въздушно и елегантно стои. Иначе от миналата седмица  в Черешката на тортата ми допадна много прическата на Райна Караянева в петък:
Скрит текст:

Малко проскубано изглежда на снимките, но и стоеше много шик.

# 67
  • Мнения: X
Етажите са малко нож с две остриета - направени добре могат да донесат уау ефект, ако са зле обаче е някакъв ужас, който трудно се преборва. Освен това, за първа подстрижка ги докарват и, когато отидеш за освежаване всичко отива по двволите. Не е, като да кажеш намали ми дължината с два пръста. Не знам защо така.

# 68
  • Мнения: 18 503
Mountine cristal и на мен многж ми харесва твоята прическа-семпла и класическа.
Наистина е така ,за първи път ги направят добре и после ужасно.
 Това на мен цял живот ми се случва. Странно,но факт при много фризьорки.
На момичета дето пита за промяна-не бих я пипала. Косата е разкошна!
Моята много бйрза съхне. Вйпреки,че е много и е гъста. Значи ли това,че е силно порьозна?
Иначе може и да е от олиото на Олиосета,на което пише,че съкращава времето за съхнене и наистина е така.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 08:41 от Мис Каролин Бингли

# 69
  • Мнения: 1 923
Mountine cristal и на мен многж ми харесва твоята прическа-семпла и класическа.

Благодаря ти. Заложих със страх на филирана дължина. Пък с времето ще видим как ще се измени..

# 70
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Скрит текст:
Мисля да сменя прическата, но не съм решила как още. Прилагам снимка и ще се радвам на предложения.

Аз да си повдигна въпроса 😊

Какво ти се иска да промениш? Може би една идея по светло дължини? На мен сега ми се струва, че ти е перфектна, затова пропуснах въпроса. Hug




И аз за това не коментирах защото ми се вижда о.к косата , а каква прическа ще и правиш ще си прецениш ти сама .
Аз съм за черта , но на гъста и супер плътна коса понякога не стои супер .
Най - добре и най - адекватен отговор може да получиш от фризьорката си  Simple Smile
И на мен много ми хареса прическата на Райна Караянева.Проскубана изглежда защото е със супер тънка косичка Simple Smile И е като пух косата и Simple Smile Най-много ми хареса цвета на косата .

# 71
  • Мнения: 18
Здравейте, на 22 години съм. Преди 2 години направих грешката да се изруся (сама). До днешна дата, косата ми доста оредня, боята падна, но косата ми изгуби гъстотата си. Дайте ми съвет или препоръчайте изпитан метод, с който да си възвърна по някакъв начин гъстотата, на косата ми. Благодаря ви адски много! ❤❤❤❤

# 72
  • Мнения: 35
Арганово масло.Кокосово масло също.Алое вера..

# 73
  • Мнения: 140
Тъй като и при мен се получи нещо подобно, но след балеаж при фризьор преди 2 години (просто косата ми е слаба), препоръчвам Биотин вътрешно минимум 1000 мкг дневно, аз вземам 2000. Външно - редовни маски с АД3Е, ямайско черно рициново масло - това масло допринася изключително много за растеж на нова коса, отвара от коприва за изплакване или втриване. Имам много нови косъмчета и косата ми се съвзе, дори взе да си връща естествените чупки.

# 74
  • Мнения: 8 601
Подстрижете се с къса коса, докато се възстанови.

Общи условия

Активация на акаунт