Крем за около очи - тема 9

  • 83 068
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Толкова видим колкото при РЧЛ не.
Макар, че нямам пачи крак, и торбички защотонпилагам маниакални грижи за контура
Но с възрастта се променя тургура  на кожата.
След прицедурите контура е  определено по стегнат

# 181
  • Мнения: 2 805
Толкова видим колкото при РЧЛ не.
Макар, че нямам пачи крак, и торбички защотонпилагам маниакални грижи за контура
Но с възрастта се променя тургура  на кожата.
След прицедурите контура е  определено по стегнат

Разбирам, благодаря  bouquet
Аз имам торбички, които обаче са генетични, не от възрастта. Там няма кой знае какво да се направи, освен оперативна намеса.

# 182
  • Мнения: 2 582
Някой пробвал ли е Revitalift laser renew на Лореал?

# 183
  • Мнения: 3 988
Купих го за Коледа на мама. Много добре й понася. Изглади й бръчките страхотно и за кратко време. Но мама е на 62, може би не е за много млади кожи все пак. Simple Smile

# 184
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Ползвах го миналата зима, не беше никак лош.

# 185
  • Мнения: 1 222
Ами ето ви един български продукт, който спечели първо място тази година в конкуренция с Веледа, Кнайп и Логокос (Л'Ореал):
https://www.facebook.com/watch/?v=419971205458591

# 186
  • Мнения: 2 545
Купих го за Коледа на мама. Много добре й понася. Изглади й бръчките страхотно и за кратко време. Но мама е на 62, може би не е за много млади кожи все пак. Simple Smile

Загледах го и аз този крем днес в ДМ. В момента даже е и в намаление. Всъщност има и крем и серум с това име. Не знам обаче дали ще се изкуша да  взема кое да е от двете. В момента общо взето съм спряла експериментирането с околоочни кремове. Това си е направо чудо на чудесата  Joy

Мога да споделя, че от около 2 месеца ползвам едни и същи продукти плюс ежедневна процедура с околоочен регенератор за около 3 минути - сутрин и вечер. Смело мога да кажа, че не съм пропускала процедура. Вече мога да споделя, че забелязвам добър ефект от грижите, без да полагам някакви кой знае какви усилия, но пък постоянството е задължително.

Ползвам за тази зона основно кафеено масло, като понякога го нанасям два пъти, защото кожата направо го изпива, а за да се ползва регенератора е необходимо да има мазничък слой, за да се плъзга по-лесно. Обикновено докато се приготвя за процедурата маслото е попило, затова нанасям втори път. Сутрин, като бързам много,  се случва да забравя да сложа от крема и оставам под грима само по масло. Във всеки случай то хидратира и омекотява достатъчно. Да не говорим коректора колко леко и приятно се плъзга по него. Кремчето, което слагам върху маслото е натурална козметика и също много леко и приятно. Трудно ще го сменя с друго, освен ако не очаквам някакви чудеса да се случат от този крем на Лореал Simple Smile .

# 187
  • Мнения: 5 317
Дошла ми е музата да купувам маски за околоочите. Набелязала съм тези,някой с отзиви

# 188
  • Мнения: 3 118
Simpatikonia, ще споделиш ли кои точно продукти ползваш? Както и за този т.нар. регенератор.

# 189
  • Мнения: 2 545
Simpatikonia, ще споделиш ли кои точно продукти ползваш? Както и за този т.нар. регенератор.

Това е кафееното масло. Преди време ползвах за околоочната зона авокадово масло. Други масла не съм ползвала, така че не мога да направя сравнение за ефект. Това ми допада най-много, особено усещането за гладкост и мекота. Принципно го ползвам с цел да намаля подпухванията в тази зона, защото маслото има добър дрениращ ефект.



В комбинация с околоочния регенератор мисля, че действа добре на тази зона.




Кремчето за околоочна зона ми е това
Много е икономично, макар че мажа много обилно, по няколко пъти и не го пестя. Принципно този тип кремчета имат трайност малко повече от половин година. Поръчвам ги от посочената фейсбук-страница. Доставката е коректна, а съм доволна и от качеството на продуктите. Ползвам още няколко крема, от които също съм много доволна. Имам намерения да пробвам и други продукти от каталога, защото са добри, приятни като усещане, от натурални продукти, а и кожата ми с тях се чувства много добре.

# 190
  • Мнения: 2 763
Момичета, може ли да споделите впечатления от околоочния серум или от концентрата за очи на Estee Lauder? Бях се засилила да взема един от двата продукта, но приятелка сподели, че при нея концентратът изсушавал околоочната зона. Поисках мостри за проба в магазина на ЕЛ, но нямаха. За момента се въздържам от покупка, но продължавам да ги мисля.

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Момичета, може ли да споделите впечатления от околоочния серум или от концентрата за очи на Estee Lauder? Бях се засилила да взема един от двата продукта, но приятелка сподели, че при нея концентратът изсушавал околоочната зона. Поисках мостри за проба в магазина на ЕЛ, но нямаха. За момента се въздържам от покупка, но продължавам да ги мисля.

При мен и двете се държат много добре. Не изсушават, видимо избледняха сенките под очите и намаля сутрешната подпухналост. На 42 съм, смесена към мазна кожа.

Последна редакция: нд, 19 май 2019, 10:03 от Горгона

# 192
  • Мнения: 343
Някои от вас може ли да сподели за крем, от който са видели видими резултати при линийки/бръчици под очите? Когато слагам коректор става още по-зле, а не мога без него защото имам и тъмни кръгове, но те не са ми такъв проблем като линиите. Не бих се оплаквала толкова много от тях, но съм само на 23.

# 193
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Фини бръчки на 23?
По добра хидратация и смени коректора
Пробвай озаряващ контур.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 10:44 от sl

# 194
  • Мнения: 2 763
Няма кожа без никакви гънки по нея, все пак лицето прави мимики Simple Smile
На 23 едва ли може да се говори за бръчки. Хидратиращ гелче и маааалко количество коректор би трябвало да са достатъчни.
Иначе - не. Не знам да има крем, който заличава вече появили се бръчки. Просто поддържат кожата в оптимално състояние и ограничават подпухването.

Общи условия

Активация на акаунт