Крем за около очи - тема 9

  • 82 712
  • 756
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Sl, може ли линк към тестерите?🙂

# 211
# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Sl, за превенция става ли?

# 213
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нямам представа.
Пеочетох възторжено мнение на Агентката Heart,
и после разрових за повече инфо.Намерих много положителни мнения и поръчах.

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 15:58 от sl

# 214
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Това само за бръчици и хидратация ли е или и за тъмни кръгове?

# 215
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Според отзивите, които четох повлиява бръчици.
За сенки, не съм имала ясно изразени, но зоната се просветли.
Не знам дали в от конкретен продукт(в последно време 2  нови е серума и 3 крема за контура(за сенки, дневен и нощен) и радиочестония лифтинг).Най вероятно е комбинация от всочко.

# 216
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз в момента ползвам този
https://www.alteyaorganics.bg/shop/%d0%b1%d0%b8%d0%be-%d0%ba%d0% … 0%bc%d0%b8%d0%bd/
И тъй като тук прехвалихте Лореал Revita Lift Laser Renew, /не харесвам марката/ го купих и от няколко дни го слагам, пък да видим. Може да са си подобрили качеството Neutral Face

# 217
  • Мнения: 2 290
shushi7777, този крем на Алтея не е ли тежък?
Не знам защо си мисля, че е по-подходящ за зимните месеци.
Сподели мнението си за него, заглеждам го от две години и само
със заглеждането съм засега.
Иначе и аз да не остана по-назад от вас - вече съм  притежател
Лореал Revita Lift Laser Renew Joy
Скрит текст:
Страшно нещо е форума.Преди време си спомням,че се развихри тук някаква истерия по едно кремче с масло от ему.
Точно това лято се видях с приятелка, която живее в Австралия.
Та, показвам горда аз кремчето си, а тя, милата, прихна да се смее,докато й разказвах какви
чудеса ще направи ему-то за моята изстрадала кожа.В Австралия не действало така това кремче, както по нашите географски ширини.

# 218
  • Мнения: 5 234
Скрит текст:
Отдавна не се бях възторгвала от продукт за очи, а посленият месец ми се случи цели два да ме залепят за огледалото сутрин да проверя дали няма някаква оптическа измама. Но да кажа от самото начало - не твърдя, че заличават бръчки в дългосрочен план - не мисля, че има такъв продукт, а само, че са супер приятни за ползване и сутрин ставам с чудесно хидратирана и изгладена очна зона.


Вторият продукт ми идва твърде скъп, та засега само тестери имам от него. [The history of Whoo] Intensive Wrinkle Concentrate се води.
Agent Provocateur, моля те обясни как използваш апликатора, масаж с него ли се прави?

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Скрит текст:
Нямам представа.
Пеочетох възторжено мнение на Агентката Heart,
и после разрових за повече инфо.Намерих много положителни мнения и поръчах.

Ама наистина й отива този ник Blush Аз да не остана по-назад поръчах също, вчера ги взех от пощата Simple Smile
В момента съм с околоочен на Корес с розата, но малко ми люти на очите. Ще го доизхабя обаче, защото ми действа добре.

# 220
  • Мнения: 2 754
За мен тая "дива роза" на Корес е просто лош превод на шипка Simple Smile Иначе и аз съм си харесала тази серия, по-скоро серума и крема за лице, както и серума с шафран, но още не съм ги взела. Мисля да го направя при ходене до Гърция.
Magnum, а при теб в какво се изразява положителното действие? Ако люти, не причинява ли подпухване? Ако просто щипе, това може да е от вит. С в него.

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Light beam, люти ми, но малко. Няма подпухване, много добре овлажнява зоната под очите, а аз това търся. Нямам кой знае какво за прикриване в момента, малко бръчици, но все пак съм на 43 Откакто напуснах старата си работа проблема с нервите и недоспиването приключи, та и вида ми е доста по-свеж.

# 222
  • Мнения: 2 754
Благодаря, Magnum! Освен да го пробвам и аз Simple Smile По принцип серията е за първи бръчки, а моите не са баш от тях, но комбинацията от вит. С и хиалурон се отразява добре на всякаква кожа.

# 223
  • Мнения: 9 120
Преди 3-4 год. в аптека в Гърция купувах капки за очи и ми дадоха, !!! без да съм искала шепа тестери, от серията. Мазах около 15 дни от тях, ефект ни добър ни лош. Това е моя опит.

# 224
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777, този крем на Алтея не е ли тежък?
Не знам защо си мисля, че е по-подходящ за зимните месеци.
Сподели мнението си за него, заглеждам го от две години и само
със заглеждането съм засега.

Аз се чувствам добре с него, дори и сега, но съм на 54г и може и затова да ми попива добре.

Общи условия

Активация на акаунт