Автоматична маша за коса

  • 12 505
  • 16
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 357
Харесах си три вида мнение миля.  Едната е Маша за коса BaByliss C1300E Curl Secret 2 Curl & Volume
Другата Philips Bhb 878/00 moisture protect и третата Philips style care prestige

# 1
  • Мнения: 2 990
Имах и аз една на Филипс. Не знам дали един от тия модели или друг, но не и работи нагревателя
От година и нещо се каня да го поправя

# 2
  • Мнения: 1 977
Побутвам малко темата. Аз също съм се насочила към автоматична маша за коса. Харесала съм Philips moisture protect. Много държа на функцията за смяна посоката на къдрене. Моята коса е права и с дебел косъм. Интересува ме издържат ли достатъчно дълго къдриците и дали с такава автоматична маша мога постигна къдрици почти до най- горната част на кичура, а не до средата. Не се целя към такава визия, но ми се иска да я имам като възможност. Косата ми в момента е със средна дължина, но расте много бързо, така че да кажем, че ще я използвам при по- голяма дължина.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 16:37 от Forest rain

# 3
  • Мнения: 101
В моловете много често рекламирайки маши и преси, предлагат да ти направят прическа.

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Имам  професионалнат парна на BaBylis.
Шадяща, защото е с пара, къдриците издържат до следващото миене.
И ако вместо вода се сложи продукт косата става невероятна.

# 5
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 357
Sl, коя е твоята за колко я взе ?

# 6
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Имам я поне от 4 или 5 години, за цената нямам точен спомен, но ми бяха направили някаква оферта и ако не греша беше около 80 евро.

# 7
  • Мнения: 240
80 евро е супер цена за такава маша. Аз си купих Philips Style Care, вертикална  за около 200лв от една българска фирма, доставчик на еМаг.Предлага се също в Зора, Техномаркет. Къдриците са хубави, но трайността им зависи най-вече от продукта, който се използва. Не е подходящо за къси коси. Косата на около 3см от корена не се обработва от машата.
Преди окло два месеца е имало подобни маши в Кауфланд за около 50лв. Видях резултата, същият като с моята Филипс.

# 8
  • Мнения: 1 977
А с кой стилизиращ продукт къдриците издържат най- дълго?

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Дъщеря ми има  дълга гъста и упорита коса.
С парна преса докато стигна до края, първите къдрици вече са се изправили.
С тази "маша" на функция "пара", само с дестилирана вода и без стлизант  и издържат до измиване.
Цената е по спомен, защото в магазина бяха по скъпи, защото модела топно неше излезнал.Наоравиха  ми специална оферта, като на вип клиент.
Най вероятно в момента вече този модел е по евтин, защото е от доста време на пазара.
Дори парната ми преса, която също е купувана в онзи период, вече е спряна и има нов модел.

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 18:04 от sl

# 10
  • Мнения: 240
 Всяка коса е специфична. На една й трябва едно, на друга съвсем различно. Аз често опитвам различни продукти и най-често не са подходящите. Дотук продуктът за прав сешоар дава най-добър резултат при мен за къдрици.

# 11
  • Мнения: 4 719
Споделям мнението си и тук от другите теми ,не се набутвайте  с Ремингтън
"Идвам да споделя разочарованието си от Лили ,от много време съм техен клиент,купувам предимно козметика,събрах точки и си взех от промоцията уреда за къдрици на Ремингтон.В последствие се оказа пълен боклук,защипва косата ,дава ерор и косата започва да гори вътре Rage няма никакъв начин да я освободиш освен да дърпаш и да я скъсаш,след два дена зор реших като бял човек ,да я върна без драма ...в магазина разбирам от служителката,че е имало и др.рекламации със същите оплаквания,беше много мила в интерес на истината,но каза ,че трябвало да съгласува рекламацията с доставчика -след разговор по телефона ми съобщи ,че щял да дойде представител на др.ден да констатира повредата и да им разреши да ми върнат парите,защото той им определял политиката.Казах им ,че по закон нямат право на такива договорки ,но реших да изчакам спокойно до др.ден =от тогава минаха 4 дена в размотаване и подаване на пасове от оператори ,служители и доставчици.Вече не ми е за парите ,а за обидата от неадекватното обслужване .На всичкото отгоре в деня ,когато оставих пресата  за връщане купих добавки и козметика за 60 лв.Надявам се този пост да стигне до повече хора малоумници от Лили.Пресата за къдрици на Ремингтън е боклук и е опасна .Обслужването и политиката за рекламация на Лили е неадекватна и незаконна.Ще купувам уреди за коса ,само от лидъл,както до сега ,работят перфектно и можеш да ги върнеш по всяко време без обяснения и нерви"
И аз съм се насочила към бейбилис ,има много положителни ревюта в тубата.

# 12
  • Мнения: 65
Някой знае ли къде в София се продава Dyson Airwrap с възможност за тест?

# 13
  • Мнения: 1 842
Харесах си три вида мнение миля.  Едната е Маша за коса BaByliss C1300E Curl Secret 2 Curl & Volume
Другата Philips Bhb 878/00 moisture protect и третата Philips style care prestige
Здравейте, някой с отзови за тези модели или за някой от по-новите модели? Благодаря.

# 14
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
На BaByliss  Pro имам професионалната с пара.
Къдеиците издържат до следваащото миене.
Вместо вода, може да се изпилзва продукт за парни уреди , като допълнителна грижа за косата.

Общи условия

Активация на акаунт