Отговори
  • Мнения: 797
Имам спешна нужда от трудово право адвокат. Пишат се докладни срещу мен. Постоянно съм под психически стрес че ще ме уволнят. Веднага ви давам парите само да ми напишете обяснения с които да затапя господин прекия ми  началник. Обяснението ми трябва за петък. Моля. 0894665652. Ще съдя началника за непредоставяне на условия за труд.

# 1
  • Мнения: 9 050
На какво обяснения? И какво означава "непредоставяне на условия за труд"? Опитайте се да туширате афекта и да обясните спокойно кой, какво и защо пише срещу Вас и какви условия не са Ви предоставени.
По принцип не можете да съдите за "непредоставени условия на труд".

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 06:38 от Нищо лично

# 2
  • Мнения: 1 184
Във всяка дирекция на Инспекция по труда си имат юристи. Консултациите са безплатни. Те ако не могат ..не знам кой.

# 3
  • Мнения: 8 949
Във всяка дирекция на Инспекция по труда си имат юристи. Консултациите са безплатни. Те ако не могат ..не знам кой.

Подкрепям!
Най-добре се обърни към Инспекцията по труда. Те най-добре ще защитят правата ти.


Blagoslovena Юрист съм, не съм адвокат.
Пиши ми на лично да ми обясниш проблема, за да те насоча.
Не искам да ми даваш пари. 

# 4
  • Мнения: 331
Ако все още имаш проблем, можеш да пишеш и на мен. Не съм адвокат и пари няма да ти взема, но съм юрист в голяма компания със стотици служители, така че случаи и докладни всякакви съм виждала.

# 5
  • Мнения: 797
Благодаря ви. Първо след информацията която дадох за прегрешенията на шефа и аз и тойполучихме забележки. След това той ме започна, за коригирана цифра да ме докладва и не искам да чувам повече за нвго. Отделно не мога да докажа пред инспекцията обидните неща които е правил за да се страхувам от него. Нямам доказателство. В стаята ми само ме обижда. Така че ще напускам. О да доведа инспекцията ще искат доказателства.

# 6
  • Мнения: X
Благодаря ви. Първо след информацията която дадох за прегрешенията на шефа и аз и тойполучихме забележки. След това той ме започна, за коригирана цифра да ме докладва и не искам да чувам повече за нвго. Отделно не мога да докажа пред инспекцията обидните неща които е правил за да се страхувам от него. Нямам доказателство. В стаята ми само ме обижда. Така че ще напускам. О да доведа инспекцията ще искат доказателства.

От кого получихте забележка и на кого те докладва?

# 7
  • Мнения: 797
От пряк началник, няма вече значение защото нито аз имам свидетели за неговите обиди а той ще продължава да докладва абсурдно докато сама не се принудя да се махна. И така ще направя. Ако видя още един ден гадната му физиономия ще го .... темата е за заключване.

Общи условия

Активация на акаунт