Жена ми "избяга"

  • 9 348
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 925
Ако знаете реално какви отрепки осиновяват деца -... инвалиди...

Значи хората, които са инвалиди са отрепки и не заслужават да имат деца??? Надявам се да си върнеш думите назад и да се извиниш. Изказването ти е грозно и сигурно въобще не осъзнаваш какво е да си инвалид или твой близък да е такъв. Не ти го пожелавам. Sad

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Авторе, разбрал си, че жена ти не става за семейство, дал си ѝ шансове. Започни но живот без нея, а освен другото - ти можеш са имаш деца, намери жена, която иска същото и която би гледала твоето дете! Заслужаваш да вземеш щастието в своите ръце.

# 62
  • Мнения: 265
Ако знаете реално какви отрепки осиновяват деца -алкохолици, инвалиди, хора със зависимости, ментални отклонения,шизофреници, без сигурни доходи.

От кога инвалидите са " отрепки"..

# 63
  • Мнения: 1 306
Избягала с циганин, но той я приел обратно. Отчаяна работа.

# 64
  • Мнения: X
Всичко започна по класическия начин , излизане с "приятелки" ,любовник охладени взаимни отношения .Докато една вечер излезна и не се прибра...оказа се че отишла при един пияница които всички казват че е деградирал тип.Но това не е първото бягане от мен през 2006 избяга с един циганин за 10 дена ,простих и както простих и много нейни К..рвенски историй , Преди 5 години си осиновихме дете (тя не може да има деца) , заряза и мен и детето ,да подчертая че нямаме финансови проблеми нито пък семейни кавги ,по природа съм кротък и разбран не съм ревнив.Обичам си детето като свое ,но съм на голям кръстопът, мисля че няма смисъл от нея в моя живот ,на 45 съм ,мисля че ще успея да се справя сам с отглеждането на детенцето.Раздвоен съм в мислите си, за повече от месец тя не се поинтересува изобщо за детето и от мен. Незнам какво да мисля.......
        Ама ти сериозно ли си раздвоен? В тази ситуация на твое място отдавна да съм взела решение. Чудя ти се на акъла, защо още не си го направил?

Общи условия

Активация на акаунт