Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 75
А всички прегледи ли до раждането се плащат или минават по здравна каса?

# 76
  • Варна
Здравейте, имате ли информация колко струва цитонамазката при др Славчев?
С направление от ЛЛ - нищо. Без направление нямам идея.

# 77
Ако отидете на частно и лекарят ви назначи изследвания те също се плащат на частно. Няма как да ви ги пусне по здравна каса при положение, че сте отишли на платен прием.

# 78
Записах си час през супер док за профилактичен преглед по ЗК , но искам да си пусна и цитонамазка.

# 79
  • Варна
Цитонамазката минава по ЗК, ако имате направление. Както и изследване на вагинален секрет.

# 80
Здравейте. Имам закъснение на цикъл от два дни и вече три положителни теста за бременност. Много държа да отида при д-р Славчев, заради две минали бременности с фатален край поради небрежност на други лекари. Опитах се да си запиша час, но най-ранния е за след месец. Понеже съм и с много странни болки искам прегледа да е възможно най-скоро. Реших да отида след 10-тина дни и да си опитам късмета с чакане. Молбата ми е ако на някой му се налага да отмени скорошен час за преглед при д-р Славчев, да ми отстъпи часа. Наистина съм изключително напрегната и притеснена, а бебчето е чакано и много желано. Благодаря Ви предварително! Хубав ден на всички! Simple Smile

# 81
Здравейте. Имам закъснение на цикъл от два дни и вече три положителни теста за бременност. Много държа да отида при д-р Славчев, заради две минали бременности с фатален край поради небрежност на други лекари. Опитах се да си запиша час, но най-ранния е за след месец. Понеже съм и с много странни болки искам прегледа да е възможно най-скоро. Реших да отида след 10-тина дни и да си опитам късмета с чакане. Молбата ми е ако на някой му се налага да отмени скорошен час за преглед при д-р Славчев, да ми отстъпи часа. Наистина съм изключително напрегната и притеснена, а бебчето е чакано и много желано. Благодаря Ви предварително! Хубав ден на всички! Simple Smile

Проверявай всеки ден по 2-3 пъти. Освобождават се часове.

# 82
  • Варна
Днес една жена предлагаше час, защото няма да може да отиде.

# 83
Вярно ли е, че не си вдига телефона, когато го потърсиш за проблем? Предстои ми да избера окончателно при кого да раждам и тази информация малко ме притеснява и почнах да проучвам за друг доктор.

# 84
  • Варна
Ами не го вдига, ако е в операция (обикновено така си прекарва сутрините) или визитация, упражнения със студенти и т.н. Той не е лекар, който си стои в кабинет и преглежда. После обаче връща обаждане.

# 85
Невинаги си вдига телефона, факт, но ми беше казал да му пращам съобщение и винаги след това ми е връщал обаждане.

Общи условия

Активация на акаунт