ДУБАЙ - тема 14

  • 49 396
  • 836
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 27
Също да потвърдя за Raynatours
Благодаря ви много 😊

# 346
  • Мнения: 142
Момичета за сафарито може ли на момента от хотела да се поръча 🤔 понеже при закупуване до колкото разбрах трябва да си кажем хотела, а ние сме с агенция и знаем хотела но ме притеснява да не сменят хотела в последен момент и да стане объркване...

# 347
  • Мнения: 73
Момичета за сафарито може ли на момента от хотела да се поръча 🤔 понеже при закупуване до колкото разбрах трябва да си кажем хотела, а ние сме с агенция и знаем хотела но ме притеснява да не сменят хотела в последен момент и да стане объркване...

В хотелите също се предлагат най-различни екскурзии, но цената им е доста различна от тази, на която можете да си ги закупите он-лайн.
Не сме го правили, но защо не пробвате като се настаните да си закупите пак от интернет сафари, примерно за след 2 дни или 5 дни...в зависимост колко време ще сте в хотела разбира се Wink

# 348
  • Мнения: X
Момичета ,моля кажете относно  разговорите към бг как е положението спрямо вайбър?Вярно ли е,че не можело да се провеждат разговори?Само чат?
Как сте комуникирали по време на престоя си там?

# 349
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Момичета ,моля кажете относно  разговорите към бг как е положението спрямо вайбър?Вярно ли е,че не можело да се провеждат разговори?Само чат?
Как сте комуникирали по време на престоя си там?
Положението с разговорите е доста скъпичко, ако се използват операторите.
Вайбър се използва само за чат, разговорите през интернет се прихващат и се блокират.

# 350
  • Мнения: X
Благодаря много!
А как  сте комуникирали повечето ?

# 351
  • Мнения: 9 903
Ами със съобщения... не е кой знае колко страшно.
В някои хотели може да се провеждат и разговори, както и в някои увеселителни паркове. Но не знам дали не са само скайп разговори - поне във ферари и водния парк на яс скайп разговори са възможни.

# 352
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Момичета ,моля кажете относно  разговорите към бг как е положението спрямо вайбър?Вярно ли е,че не можело да се провеждат разговори?Само чат?
Как сте комуникирали по време на престоя си там?
Ние бяхме март месеца там  и където хванех wifi си ползвах свободно вибер и messenger, дори и по вибер водих разговори. Аз също бях чела, че не могат да се водят разговори, но се изненадах, че мога да го правя.

# 353
  • София
  • Мнения: 493
По вайбър - чатове.

# 354
  • Мнения: 838
Разговори март месец водихме по скайп без никакъв проблем.

# 355
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Да, забравих да кажа, че само по СКАЙП може, но ние нямахме инсталиран на телефоните си. Опитвахме все пак през Вайбър, Месинджър и WhatsApp, макар и да ни предупредиха, че е почти невъзможно и разбира се не се получи. Вчера се прибрахме оттам.

# 356
  • Мнения: 2 231
Разговори може по скайп и то не от всяко място/мрежа а по Вайбъра Месинджъра и Уотс Ъп само съобщения снимки (може и разговори, но като цяло са изключение).
За Сафари миналата седмица изпробваха мои познати тази фирма
С взимане и връщане до хотела с джип плариха по 100 дирхама на човек. Има включени малка хена, там стандартните шоу с огън, танцьори, вечеря (храната не става много, както на всички сафарита 😁😁😁) снимки с камила и из пясъците.
За тези пари според мен си заслужава...
Ако искате голяма хена, разни екстри се заплаща,  но всичко основно е включено...
Може да питате и на Уотс Ъп, мейл и т.н

# 357
  • Мнения: 73
Аз предимно си комуникирах с чатове през Viber, Messenger и WhatsApp, като през WhatsApp и ми се обаждаха свободно, когато имахме запазена екскурзия, за да се уточним с агентите и не е имало проблем с разговорите през приложението там Simple Smile

# 358
  • Мнения: 27
Здравейте. Надявам се това да ми е последния въпрос... Получи се една неприятна случка,както винаги се получава с ТА.. Смениха ни програмата..., но вече закупихме билети за Burj Khalifa за дата 11.11.от официалния сайт, но съвпада с други мероприятия.. и не искаме да рискуваме.. Възможно ли е да отменим резервацията и да го изместим за друг ден? Някой използвал ли е такава опция? Много съм ви благодарна предварително 😍

# 359
  • Мнения: 99
Здравейте,
 С интерес изчетох колкото можах от Вашите разговори и ми бяхте много полезни.
Имам един въпрос, относно шопинга. Знаете ли дали магазините от висок клас като LV, GUCCI и тн., са по-скъпи от тези в Европа? Чувам противоречиви мнения. Знам, че има tax free в размер на 5%. Примерно в Истанбул също са по-скъпи дадени магазини, но като приспаднем tax free се уеднаквяват.

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт