ДУБАЙ - тема 14

  • 49 293
  • 836
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 88
Много благодаря за всички отговори, които получих благодарение на тях се разминахме с троен разход за агенция. Simple Smile Hands Pray

# 241
  • Мнения: 142
Привет момичета 🤗 имам няколко въпроса и ще се радвам ако ми отговорите. Решихме началото на Април месец да посетим Дубай със тур агенция, 1126 лв. На човек със вкл. панорамна разходка и посещение на рамката. Април месец как е времето, и става ли за плаж ?  До колкото разбрах от сайта кобон трябва да закупя билети за атракциите, за колко време ще получа ваучерите след поръчване ?  Има ли тип бързо хранене по улиците ? Благодаря

# 242
  • София
  • Мнения: 4 714
Началото на април си е жега и на плажа и във водата. Все пак е до човек и температурите.
За кобон не знам. По молове и магазини има готови храни. Нямам спомен по улиците да се продават.

# 243
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Привет момичета 🤗 имам няколко въпроса и ще се радвам ако ми отговорите. Решихме началото на Април месец да посетим Дубай със тур агенция, 1126 лв. На човек със вкл. панорамна разходка и посещение на рамката. Април месец как е времето, и става ли за плаж ?  До колкото разбрах от сайта кобон трябва да закупя билети за атракциите, за колко време ще получа ваучерите след поръчване ?  Има ли тип бързо хранене по улиците ? Благодаря

Ние бяхме средата на март - идеално време за плаж - 26, 27 градуса. Началото на април може да са малко по-високи. Тур агенциите също организират атракции, но са по-скъпи. От хотелите също организират, може да ги питате за цени по имейл. От кобон купих сафари в пустинята, вечеря на кораб по Дубай марина и една екскурзия с бус - обиколка на Дубай. Много съм доволна - човекът ни заведе на палм джумейра, Бурж ал араб, плажа Ламер, музей на Дубай, рамката - от сутринта до 15 ч. Много изгодно беше. Ние нямаше как да обиколим всички за тези пари. От кобон купих също и няколко ваучера за храна. Но не го препоръчвам, то е изгодно, но отнема време докато намерите заведението, средства също- такси, метро, та не си струва. Хот дог съм виждала навън пред моловете да продават. В моловете също има мак донлдс, кфс и др. Има карфури и др. хранителни магазини от които може да вземете нещо за храна. В заведенията иначе е много скъпо.

# 244
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
Храната не е толкова скъпа.
В Дубай Мол в Макдоналдс беше по-евтино отколкото в БГ! Това много ме изненада. И не всички заведения са скъпи. Например точно на фонтаните има един рибен ресторант, който беше с прилични цени, например салати по 25-30 дирхама... А гледката беше точно към фонтаните и светлинното шоу на Бурж Халифа. Уникална!!

# 245
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Храната не е толкова скъпа.
В Дубай Мол в Макдоналдс беше по-евтино отколкото в БГ! Това много ме изненада.
И не всички заведения са скъпи. Например
Скрит текст:
точно на фонтаните има един рибен ресторант, който беше с прилични цени, например салати по 25-30 дирхама... А гледката беше точно към фонтаните и светлинното шоу на Бурж Халифа. Уникална!!
O, не, не, не съм писала, че храната в заведенията е скъпа. Помня, че писах цени на хранителни стоки и готови храни по моловете, а и в някои ресторанти в пътеписа си. В ливанските ресторанти си е много Ок. Е, сега в Бурж Ал Араб ..., макар че пък колко пъти ще идеш там? Даже помня, че в Емирейтс Палас ми се стори някак ... евтино. Simple Smile (няма емотиконката за изчервяващото се човече ) Wink

# 246
  • Мнения: 448
Храната не е толкова скъпа.
В Дубай Мол в Макдоналдс беше по-евтино отколкото в БГ! Това много ме изненада. И не всички заведения са скъпи. Например точно на фонтаните има един рибен ресторант, който беше с прилични цени, например салати по 25-30 дирхама... А гледката беше точно към фонтаните и светлинното шоу на Бурж Халифа. Уникална!!
Къде точно се намира това заведение? Планирам да посетя фонтаните в събота,затова питам.

# 247
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте, някой може ли да ми препоръча апартамент с кухня, които е за повече гости (5-6 възрастни и деца) и е било всичко както на снимките, т.е. няма разминавания между действителност и предоставена инфо-я?  Интересува ме за района JBR или Marina Walk. Гледам различни снимки и коментари по сайтовете, но ако някой има личен опит бих се зарадвала на препоръка.

# 248
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
Храната не е толкова скъпа.
В Дубай Мол в Макдоналдс беше по-евтино отколкото в БГ! Това много ме изненада. И не всички заведения са скъпи. Например точно на фонтаните има един рибен ресторант, който беше с прилични цени, например салати по 25-30 дирхама... А гледката беше точно към фонтаните и светлинното шоу на Бурж Халифа. Уникална!!
Къде точно се намира това заведение? Планирам да посетя фонтаните в събота,затова питам.
Като минеш мостчето, отдясно в търговския център.

Мисля, че е този! Ливански ресторант е!

# 249
  • Мнения: 142
Момичета интересуваме колко струва входа за бурдж халифа, миракъл гардън и аквариума в дубай мол ?

# 250
  • Мнения: 57
Момичета интересуваме колко струва входа за бурдж халифа, миракъл гардън и аквариума в дубай мол ?

Свали си приложението кобоне. (Cobone) Там ще намериш всичко.

# 251
  • Мнения: 9 900
Или просто отвори сайтовете на споменатите атракции.

# 252
  • Мнения: 341
Момичета интересуваме колко струва входа за бурдж халифа, миракъл гардън и аквариума в дубай мол ?
Буржът зависи от часовата зона. Евтиното е към 35 евро- зависи от къде ще го купиш( аз за толкова го взех от dubailocaltours). Градините бяха май 40 дирхама.

# 253
  • Anywhere
  • Мнения: 1 089
Всички цени ги има на сайтовете. Миракъл Гардън е 50 дирхама за възрастни и 40 за деца, Бурж Халифа е от 140 до 220 по залез. За аквариума не знам. Има изгодни комбинирани билети.

# 254
  • Мнения: 142
Здравейте момичета исках да ви питам също за валутата аз мислех да обменя тук в София в едно чейндж бюро в дирхами и евро. Вие къде обменяте валута ?

Общи условия

Активация на акаунт