ДУБАЙ - тема 14

  • 49 401
  • 836
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 148
Здравейте,
опитвам се да направя еднодневен трип до Абу Даби,НО
всички агенции ми предлагат опция без Qasr Al Watan, някой дали може да препоръча агенция в Rayna И copone няма или човек ,който се занимава с това като гид/шофьор да е 4 човека сме с дете на 1г.
Намерих в TripAdvisor trip,койтп ме устройва,НО е с мн лош рейтинг..Моля
Sheikh Zayed Grand Mosque Center
Stop: 2 hours - Admission included
See details & photo
2
Emirates Palace
Stop: 60 minutes - Admission included
See details & photo
3
Qasr Al Watan
Stop: 2 hours - Admission included
See details & photo
4
Heritage Village
Stop: 60 minutes - Admission included
See details & photo
Моля за помощ остава месец до пътуването ни Cry

# 436
  • Мнения: 9 903
За какво ви е агенция за qasr al wаtan? ОТивате и гледате. Не може да ви откажат просто да ви закарат там, то е зад Емирейтс палас.

# 437
  • Мнения: 148
За какво ви е агенция за qasr al wаtan? ОТивате и гледате. Не може да ви откажат просто да ви закарат там, то е зад Емирейтс палас.

По-скоро си търсим шофьор,който да ни оставя на желаните от нас места, с дете на 1г ще сме и не искаме градски транспорт и таксита.Рент А Кар не е опция за нас.

# 438
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли да  споделите мнение дали е по-добре  да се резервира хотел  със закуски и вечери или да се обикаля по заведенията? Скъпо ли и много  по ресторантите?

# 439
  • Мнения: 142
Здравейте момичета, останаха 2 месеца до нашето пътуване 🤗 искам да ви попитам един въпрос. С каква валута да тръгнем от тук ? Тоест как ще е по изгодно от тук да купим дирхами или от тук с евро и там да обменим дирхами 🤔

# 440
  • Мнения: 3 942
Аз бих купила долари от България.

Относно закуската и вечерята - според мен много зависи от програмата ви. Ние бяхме само със закуска и беше по-добре, тъй като едната вечер бяхме на сафари, другата в мола, третата на круиз с вечеря, после в Абу Даби и малко или много се обезмисля плащането и на вечеря. По ресторантите не знам как са цените - ние хапвахме във фууд кортовете в мола или нещо от Карфур, но попринцип не сме от много ящните.

# 441
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте момичета, останаха 2 месеца до нашето пътуване 🤗 искам да ви попитам един въпрос. С каква валута да тръгнем от тук ? Тоест как ще е по изгодно от тук да купим дирхами или от тук с евро и там да обменим дирхами 🤔
  От тук дирхами, в момента курса е добър

# 442
  • Мнения: 3
Аз бих купила долари от България.

Относно закуската и вечерята - според мен много зависи от програмата ви. Ние бяхме само със закуска и беше по-добре, тъй като едната вечер бяхме на сафари, другата в мола, третата на круиз с вечеря, после в Абу Даби и малко или много се обезмисля плащането и на вечеря. По ресторантите не знам как са цените - ние хапвахме във фууд кортовете в мола или нещо от Карфур, но попринцип не сме от много ящните.

Благодаря

# 443
  • Мнения: 737
И тук да дам малко актуални цени отпреди седмица. Много са се покачили цените във връзка с експото. Кафе в Коста 10лв, кафе и торта 40лв, МакДоналдс, ако тук плащате 20лв, там -50лв, ресторанти- над 100евро вечеря за 2ма.
Долари си носете. В мола курсът е най изгоден 3.67

# 444
  • Мнения: 341
Здравейте! Може ли да  споделите мнение дали е по-добре  да се резервира хотел  със закуски и вечери или да се обикаля по заведенията? Скъпо ли и много  по ресторантите?
Когато аз резервирах хотел разликата между пакет само със закуска и пакет НВ беше към 50 или100 лева за 4 нощувки за трима човека. Както и да го смятам 25 лева на вечеря за трима на блок маса е без пари. И аз се чудех дали да се вържа с вечеря. Обаче не ми е първо ходене в Дубай и знам, че цените по заведенията не са евтини( фудкоптовете в моловете са като в Европа, но заведенията са доста по- скъпи) и реших да взема и вечери. Първо в хотела ни дадоха възможност второто хранене да е обяд( ако имаме букнато сафари или круиз с вечеря, както си беше). Второ- вечерята е от 18 до 23 часа, тоест все ще се прибера в това време. Така че за мен изцяло си заслужава да имаш пакет с вечеря. Но все пак аз не съм от тези, дето трамбоват по 12 часа да обиколят всички забележителности. Предпочитам по- лежерно и с почивка в хотела. По- добре да оставя нещо невидяно, вместо да се скапя от обикаляне.

# 445
  • София
  • Мнения: 493
Ние бяхме взели дирхами.

# 446
  • Мнения: 3 386
Ние си имахме дирхами и долари (от които на място обменихме още дирхами, когато се ориентирахме в харча).

# 447
  • София
  • Мнения: 378
Приблизително коли пари сте харчат за една седмица? Имам предвид кафе, храна , а не шопинг в моловете . Защото много се чудя за двама колко да вземем

# 448
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Имам 2 дни в Дубай на връщане към България. Бихте ли ми дали съвети какво задължително да се види и най-оптимално да си разпределя времето за 2 дни. Благодаря.

# 449
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Мойте лични фаворити: Бурж Кхалифа, Фонтаните, Мединат Джумейра, Хотел Атлантис на Палмата и Дубай Марина. Можете да ги съчетаете по две в един ден.

Общи условия

Активация на акаунт