Блефаропластика - 2 тема

  • 70 825
  • 732
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 448
gerispa, леко възстановяване ти желая и прекрасен резултат!
Ще взема да отида и аз при д-р Романски, особено при тази цена!
Да, цената наистина е добра, още повече че операцията е в Надежда, условията са перфектни, да не говорим за операционната. А и като чух къде ще ми прави операцията, за мен беше знак че това е моя доктор(боготворя тази болница, успешно инвитро от първия път, следене на бременността, и раждане с прекрасно бебче на финал), но за сега имам разлика в клепачите и се надявам да е от отоците.

Нещо не намирам д-р Романски и такова отделение в сайта на болницата. Може ли да ми дадете негови контакти, интересувам се за друг вид операция /но следя и блефаропластиката/, защото разбрах от друга тема , че майка му д-р Тепавичарова в момента не оперира.

# 136
  • Мнения: 71
Скрит текст:
Момичета, клепачите са ми различни, дали е нормално на 7-ми ден, още не са ми свали ли конците, предполагам че има и оток още, но направо ще полудея 😥
Знам, че конците ги свалят на 10-я ден. Поне на приятелката ми й ги свалиха тогава. И да, нормално е да не са еднакви двете очи в началото. Hug
При кого се оперира?
Не му/й ли звънна? Преди операцията не говорихте ли кога ще се свалят конците?
Успокой се. Hug  Hug Hug Много е стресиращо, ама по-трудното си минала. Heart
ETM, а теб кой те оперира?

Съжалявам,че чак сега отговарям.По принцип съм от Пловдив и ми препоръчаха лекар,който работи в болницата в Панагюрище.Много мил доктор и асистентка,която всъщност е завеждащ отделението по естет.хирургия там,обаче....Вече почти втори месец изтича,едното ми око е по-различно от другото.Убеждаваха ме,че по-принцип едната половина на лицето е различна от другата/което си е наистина така/,но човек се подлага на тези интервенции за да се уеднаквят нещата .И на двете очи има още какво да се почисти на горен клепач,та на 13 .05.съм на поправка.А да знаете как ми се искаше да се похваля с добри резултати още от първия път,обаче пак както винаги уцелих късата клечка. Sad

Успех на 13-ти и да се похвалиш с резултата. Стискам палци!

# 137
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
gerispa, леко възстановяване ти желая и прекрасен резултат!
Ще взема да отида и аз при д-р Романски, особено при тази цена!
Да, цената наистина е добра, още повече че операцията е в Надежда, условията са перфектни, да не говорим за операционната. А и като чух къде ще ми прави операцията, за мен беше знак че това е моя доктор(боготворя тази болница, успешно инвитро от първия път, следене на бременността, и раждане с прекрасно бебче на финал), но за сега имам разлика в клепачите и се надявам да е от отоците.

Нещо не намирам д-р Романски и такова отделение в сайта на болницата. Може ли да ми дадете негови контакти, интересувам се за друг вид операция /но следя и блефаропластиката/, защото разбрах от друга тема , че майка му д-р Тепавичарова в момента не оперира.

https://alexandrovska.com/display.php?bg/%D0%95%D0%BA%D0%B8%D0%B … D0%B3%D0%B8%D1%8F

# 138
  • Мнения: 4
И аз лед си слагах.Но с купи стерилни марли за подложка.
Виждам ,че си от Бургас  къде направи блефарото?
При Стоянов в  Есте клиник.
Какви са ви отзивите за Стоянов?

# 139
  • Мнения: 10 514
Отлични са отзивите за Стоянов. Също като цената му Simple Smile.

# 140
  • София
  • Мнения: 4 714
Отлични са отзивите за Стоянов. Също като цената му Simple Smile.
Zigzagi, ако честно аз отзиви за блефаро при Стоянов не съм чела. Ти къде ги чете?
За гърди има.
Не ме притеснява цената при него... Wink Дето се вика, веднъж се прави, хайде два пъти да е. Wink
Попадна ми д-р Наталия Иванова във фейса, ама от С. Загора. Имаше тук момиче правило при нея, ама само едно май.

# 141
  • Мнения: 10 514
Преди 1-2 години проучвах. Отзивите са ми от негови клиенти и от лекар, който каза, че най-добрите клепачи, които е виждал са правени при него.

# 142
  • София
  • Мнения: 4 714
Преди 1-2 години проучвах. Отзивите са ми от негови клиенти и от лекар, който каза, че най-добрите клепачи, които е виждал са правени при него.
Много ти благодаря!!! Hug
 Ще се ходи на консултация поне при него, явно.

# 143
  • Мнения: 22 523
Моя близка беше правила блефаро при Стоянов.

# 144
  • София
  • Мнения: 4 714
Моя близка беше правила блефаро при Стоянов.
Доволна ли е?

# 145
  • Мнения: 22 523
Добре изглежда, мисля горна и долна да беше, даже имаше снимки в сайта му нейни.

# 146
  • София
  • Мнения: 4 714
Добре изглежда, мисля горна и долна да беше, даже имаше снимки в сайта му нейни.

Има ли видими белези? Моята приятелка има. Долу е правено пред ръба на окото, горе също са забележими. Естествено ако се вгледаш и не е гримирана. Тя е правила при офталмолог, писала съм, ама беше отдавна.

# 147
  • Мнения: 22 523
Добре изглежда, мисля горна и долна да беше, даже имаше снимки в сайта му нейни.

Има ли видими белези? Моята приятелка има. Долу е правено пред ръба на окото, горе също са забележими. Естествено ако се вгледаш и не е гримирана. Тя е правила при офталмолог, писала съм, ама беше отдавна.
Тя рядко се гримира и не ми е направило впечатление да съм виждала белези.

# 148
  • София
  • Мнения: 4 714
Добре изглежда, мисля горна и долна да беше, даже имаше снимки в сайта му нейни.

Скрит текст:
Има ли видими белези? Моята приятелка има. Долу е правено пред ръба на окото, горе също са забележими. Естествено ако се вгледаш и не е гримирана. Тя е правила при офталмолог, писала съм, ама беше отдавна.
Тя рядко се гримира и не ми е направило впечатление да съм виждала белези.[/spoiler]
Благодаря! Hug

# 149
  • Мнения: 1 398
Аз бях на консултация при доктор Милена Средкова. Направи ми много добро впечатление, изключително добре обяснява и най- важното обръща голямо внимание на зрението, как ще се отрази операцията, какво е моментното състояние и т.н. Подробно разказа за самата операция, възстановителния период и не ми спести нищо. Често лекарите са склонни да представят пластична операция като нещо леко поносимо, а тя обясни съвсем откровено, че трябва да си предвидя 14 дни възстановяване, че има отоци, синини през първите 3-7 дни. Първите 24 часа се седи с плътна превръзка на очите и колкото повече се държи, толкова по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт