SUPERNATURAL: Походът на кайсиите

  • 17 638
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 31 373
Да.
Особено като го нарече Краули Младши и ме налегнаха спомените  Sad

# 451
  • Мнения: 423
Слабичко започна сезона, според мен. Но то реално и няма много варианти как да започне, предвид края на миналия сезон. Важното е оттук нататък как ще е, но за съжаление явно Чък ще се появи за последните две-три серии, както очаквах, а Амара може и въобще да не се появи. А тези духове вече не са ми интересни, защото все пак сме в 15 сезон. Дано да върнат Михаил от тяхната реалност и по-бързо да се развият нещата с Джак.
Да видим и какво ще измислят с раната на Сам. Още се надявам на силен сезон, абсолютно задължени са за това, защото иначе сериалът ще остави горчив вкус накрая.

# 452
  • Мнения: 725
Единственият сериал, който съм гледала и е завършил задоволително за мен беше д-р Хаус...

# 453
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
И аз се надявам да се появи нашия Мишо, за да видя каква роля са му отредили...Също се надявам да не убият Сам и Дийн и финалът да не бъде тип  - последния сезон на GOT. Rolling Eyes
Иначе първи епизод ми беше скучноват. Изключая демоничния Джак и финалната сцена с разговора.

# 454
  • Мнения: 6 386
Още не съм гледала Blush , надявам се утре да успея направо с два епизода.

15x02 "Raising Hell" Promo:

# 455
  • Мнения: 31 373
Не може ли като за последен сезон да ни върнат Краули?
Вярно, че той умря в друго измерение, ама душите не отиват ли в един ад или всяко измерение си има свой  Joy
Все пак ако умираш в друго измерение би било объркващо за космоса и вселената душата да отида в ад дето няма място  Laughing
Та би трябвало душата да си е в нашия ад.

https://www.youtube.com/watch?v=R_UVG1PQ7og

Интересна фенска теория. Чък не е Бог  Grinning

# 456
  • Мнения: 423
Преди бях писала, че ще е яко ако накрая се окаже, че има нещо над Чък.
Не мисля, че не е Бог, защото е могъщ. В пъти по-силен е от ангелите и архангелите.
Авторът на клипа даде за пример и момента, в който Чък каза, че душите са сложни дори и за него(когато Кастиел поиска Чък да възстанови душата на Джак), но той реално тогава ги излъга, защото този сценарий не се вписваше в неговата представа за това как трябва да се развие ситуацията. Той искаше Дийн да убие Джак.

# 457
  • Мнения: 31 373
Може да има брат и той да е Бог  Laughing
Е, последен сезон. Ще разберем. Ако сценаристите благоволят.

# 458
  • Мнения: 423
Аз си го представям така - Чък и Амара са Богове, а над тях е Източникът - създателят на всичко.

Но интересното е, че Амара спомена, че в началото са били само двамата с Чък.

Не вярвам, че сценаристите ще измислят такъв готин обрат.
Празнотата също е интересен персонаж.

# 459
  • Мнения: 6 386
Готова съм с двата епизода от новия сезон. Оле!
Премиерата ми беше леко скучновата (по-скоро наивно очаквах повече), но следващият епизод ми пооправи вкуса. Историята с блокирания град и душите от Ада ще я прескоча. По-интересно ми е завръщането към теми, които са гръбнака на целия сериал - Бог, свободна воля, предначертана съдба срещу избор и решения. Дано ги задълбочат и да видим какво ще е посланието, "завета" на историята на Уинчестърите.
Имам чувството, че ще видим доста "стари муцуни", за да завършим историите им. Ще се радвам, ако стане така.
Сам ми беше малко като статист - стърчи, изглежда добре и толкоз. Как можа да се остави да го победи някакъв смотан клоун-призрак?! Да се чуди човек как е оцелял дотук Joy А как ги размяташе преди! Ех...
На Дийн му дадоха някоя и друга класическа негова реплика, сложиха му ядосано-сърдитата физиономия и е готов. Идеален ми е така, друго и не искам Stuck Out Tongue Winking Eye
Амара много ми хареса, надявам се да видим още от големите играчи - най-малкото Били и Empty-то. Но най-вече искам да гледам братята заедно и борещи се докрай. Остават ни само 18 епизода!

15x03 "The Rupture" Promo:

# 460
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 346
Интересно, какво видя Кас, когато се опита да оправи раната на Сам? Сам си накланяше главата като демон, но пък някак си са свързани с Чък чрез куршума...

Вярно, че той умря в друго измерение, ама душите не отиват ли в един ад или всяко измерение си има свой  Joy
Все пак ако умираш в друго измерение би било объркващо за космоса и вселената душата да отида в ад дето няма място  Laughing
Та би трябвало душата да си е в нашия ад.



И аз съм разсъждавала по темата и стигнах до същия извод. Би трябвало всяко измерение да си има рай, ад, клетка, чистилище....иначе в ада щяха да са по десетина клонинга от всеки, в рая също. Само за Нищото нищо не знаем , то може и да е само едно.
Добре, че са Роуина и Кеч, та да вкарат малко искрица. Тия нашите двамата на монаси замязаха. То вярно, че целият свят на тях чака да бъде спасен, ама...  нищо ново под слънцето. Преди намираха време и желание да зарадват някоя мома и фенките, а сега...аскети Sad

# 461
  • Мнения: 31 373
Дано Краули се върне. Щом демоните са пуснати от ада и той трябва да дойде. Дано ни зарадват като за последно с тоз сладур.
Заради двама скоро ще почна отначало сериала. Заради Мъж ми и Краули.
Може би и Нищото не е само едно. Кои отиваха в Нищото? Ангелите ли? Ми няма как няколко двойника на ангели да има в едно Нищо.
Аз чакам букви за втори епизод.
Дано имам за утре сутринта, че ще пътувам за три дни и искам да дзяпам.
Кас сякаш видя нещо свързано когато Сам беше без душа. Или се бъркам. Дийн беше демон, а Кас беше без душа. Гледаше някак лошо. Затрих епизода, та не мога да видя сега.

# 462
  • Мнения: 6 386
Видението беше Сам с черни демонски очи и Дийн казва: "Sammy, please." Не знам какво намекват сценаристите, но първото, което си помислих, беше: "Я! Новото шефче на Ада" Joy

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 22:57 от Impala

# 463
  • Мнения: 31 373
Да, сега пак видях. Демонски очи имаше.
Сякаш видя може би бъдещето?  newsm78

# 464
  • Мнения: 6 386
Намерих видениeто на гифчета. Оказа се, че съм пропуснала доста важен момент - второто гифче! Scream



Общи условия

Активация на акаунт