Включете се в играта на Garnier за чиста и красива кожа

  • 13 907
  • 376
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20
Използвала съм мицералните води на Garnier. В тази за чувствителна кожа харесвам това, че не дразни очите. След използването й не усещам сухота, предърпване на кожата. Двуфазната мицерална вода изтрива грима максимално и след това не остава следа от грим по кожата.

# 241
  • Мнения: 427
Не съм използвала мицеларна вода. Ще се радвам, ако имам възможност да пробвам тази.

# 242
  • София
  • Мнения: 9 468
Ползвам мицеларна вода от както има такъв продукт в България, но още не съм ползвала двуфазната мицеларна вода на Гарние. Използвам доста грим за очите и това обикновено ми е преломната точка при избора ма почистващ продукт за очите. Това ще ми е следващата покупка.

# 243
  • Мнения: 254
Продуктите почистват замърсенията по кожата.Имат свеж аромат и са уникални за употреба.

# 244
  • Мнения: 504
Ползвала съм и двете мицеларни води. Тази с розовата капачка за чувствителна кожа ми е фаворит. Голямо количество - ниска цена. Страшно икономична и се справя с почистването на грима ми само с два тампона. Двуфазната ми идва мазничка, но пък за по-силен и водоустойчив грим е чудесна. Просто ми оставя чувството за допълнително премахване на мазния слой, обикновено първо почиствам с нея и после с измивен гел.

# 245
  • София
  • Мнения: 4 588
В момента използвам мицеларната вода за чувствителна кожа и съм с добри впечатления. Почиства безпроблемно грим, не изсушава кожата. Бих пробвала и двуфазната. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 220
Ползвала съм обикновената мицерална вода, а двуфазната видях наскоро и я набелязах за тестване и покупка. Обикновената доста трудно ми почиства грима. двуфазната по описание очаквам да сработи по-добре и бързо.

# 247
  • Мнения: 1 902
Използвам козметика на Garnier, подходяща е за моята кожа. Мицеларната вода е удобна и ефикасна. Не съм ползвала двуфазна мицеларна вода, ще я изпробвам задължително.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Използвала съм розовата и зелената мицеларна вода на Garnier. Чудесно свалят без усилие грим, нежни са към кожата и имат приятен аромат. Мицеларната вода с добавено арганово масло не ми е позната, с удоволствие ще я пробвам.

# 249
  • Мнения: 4 097
Не съм използвала до момента Garnier мицеларна вода.
С удоволствие бих ги пробвала!

# 250
  • Мнения: 55
Не съм използвала до момента Garnier мицеларна вода, но с удоволствие ще я пробвам, четейки положителните коментари на включилите се в играта.

# 251
  • Мнения: 999
Не съм използвала  Garnier мицеларна вода до момента. Гримирам се ежедневно минимум с молив за очи, за вежди, очна линия и спирала. Задължително вечер почиствам лицето си и ще се радвам, ако мога да пробвам продукта.

# 252
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
За съжаление не съм използвала нито една от посочените мицеларни води. И аз съм съм от тези с чувствителна кожа и внимателно подбирам продуктите си за лице.

# 253
  • Мнения: 8 803
Не съм използвала нито една от мицеларните води. Но предвид това ,че съм в определена възраст, когато кожата има нужда от постоянно освежаване и това ,че употребявам силни лекарства ,които влияят на хидратацията й, ще следя предложенията Ви.Бих пробвала, никога не се знае откъде ще изскочи заекът. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 4 872
Използвала съм Garnier мицеларна вода за чувствителна кожа . Хареса ми - нежно и деликатно почистваше кожата ми, но тъй като съм привърженик на измиващите продукти залагам на измиващия гел с мицеларна вода на Garnier за смесена и чувствителна кожа. Почиства добре лицето и оставя чувство на свежест.

Общи условия

Активация на акаунт