Пълно обезкосмяване на интимни части?

  • 100 057
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 428
Щом си бременна и то вече в деветия-.нищо друго освен бръснач според мен.От тия кола маски и епилатори може да вземеш да родиш преждевременно от болки. ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 418
На стреп пяната за интимни части е перфектна,но САМО ПЯНА.Аз почиствам на приятеля си интимните части с такова нещо и става идеално гладко.Защото сещате се,че там друго не може да се използва.А иначе за себе си ползвам кола маска,не боли изобщо,когато обаче космите не са дълги,иначееееее незнам.Имам органическа непоносимост към косми и колкото и да боли ще ги махам.

# 47
  • Мнения: 1 099
Недей сега с кола.
По-добре ги остави. И аз си бях направила тоя експеримент малко преди да родя, за щастие не получих контракции, но се обринах цялата и беше много неприятно.

# 48
  • Мнения: 3 457
Кола маска. Боли и то поносимо /зависи де, как търпиш на болка/ първите два пъти и после си ок. и то за доста по голям период от колко със самобръсначка.
Peace

# 49
  • Мнения: 732
не бих ти препоръ4ала епилатор, zа6тото е въzможно да ти станат подкожни косми. Според мен коло маската е наи добрия вариант, а и не е толкова болеzнено. А и е номер едно, 6то се отнася до дълготрайност.
На същото мнение съм. С епилатор болката е неописуема Sick #Crazy Аз действам само с бръснача там. Иначе ме боли  newsm78

# 50
  • Мнения: 169
Недей сега с кола.
По-добре ги остави. И аз си бях направила тоя експеримент малко преди да родя, за щастие не получих контракции, но се обринах цялата и беше много неприятно.
и аз така

# 51
Освен бръснач и епилатор Peace

И аз съм така  Flutter

# 52
  • Мнения: 534
 smile3514 леле,с кола маска там-НИКОГА!!!Мен ме боли само като минавам бекини линията с епилатора,та камо ли да издържа такава болка.Възхищавам се на героините,които го правят smile3501

# 53
  • Мнения: 1 558
Ама то и аз си мислех, че боли, но не ме боли.  Щом и в къщи започнах сама я правя. Когато ги дърпах с епилатора по бикини зоната ме болеше много повече.

# 54
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Не съм пробвала кола на нежните части но честно казано никога няма да пробвам, обичам си по лесните неща които нямат нищо общо с болката

# 55
  • Мнения: 534
Не съм пробвала кола на нежните части но честно казано никога няма да пробвам, обичам си по лесните неща които нямат нищо общо с болката

 Peace

# 56
  • Мнения: 819
Какво като ще раждаш секцио? Аз също родих секцио, преди това махнах всичко с бръсначката,до косъм! А после наистина това ще ти е последна грижа,голяма работа малко като набодат!Като решиш пак си ги бръснеш и така  Peace

# 57
  • Мнения: 99
Според мен е въпрос на хигиенен навик. Как си решавала проблема с епилирането до сега? Може би наистина не е момента да правиш нещо различно, осоено, ако не си човек, който обича да експериментира. Колкото до болката - тя е нещо много индивидуално и относително. А и може да бъде контролирана. За да решиш какво да направиш, прецени толкова важно ли е за теб дали и колко те боли; прецени можеш ли да боравиш с бръснач, или с епилатор, или сама да се "обработиш" с огледало, защото ако не ти е много удобно /коремчето все пак пречи на "маневреността" на бъдещата мама/, то по-добре отиди на козметик;прецени имаш ли му доверие, колко ще ти струва, каква кола ползва той; не на последно място как се чувстваш ти и как реагира организма ти сега, когато си бременна, към всички специфики и това доколко е опасно за теб и бебето...Всичко се свежда до твоята индивидуална оценка на важността на плюсовете и минусите на всяка от възможностите.
Дано да съм била полезна не толкова с идея за личното ми предпочитание, колкото за подхода към вземане на решение.
Все пак...от години редовно ходя на кола.Simple Smile И това е съвсем съзнателен избор.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт