Житен режим? Ползи? Да го правим заедно ?

  • 788
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10
КРАТКО ВЪВЕДЕНИЕ Simple Smile
Здравейте, прекрасни! Това е първата тема, която пускам! Използвам сайта, за да се информирам за абсолютно всичко, което ме интересува в ежедневието ми. Вие сте страхотни! Благодарение на това, че има такива места и хора, които са готови да споделят своите премеждия, изпитни рецепти и малки тайни, голям брой хора могат достъпно да намерят всякаква информация, която често за тях е ужасно необходима.Благодаря ви!
А СЕГА ПО ТЕМАТА:
Не случайно я пускам в този раздел, защото това за мен не е просто диета.
Разбира се, няма да откривам Америка.Предполагам всички вие сте чували за житния режим на Петър Дънов, вероятно и голяма част от вас са го опитали... И тъй като, датата за започването му е след броени дни, бих се радвала, всеки който е запознат с ползите от него да сподели своя личен опит, а също така да си бъдем и взаимна мотивация Simple Smile
Аз лично ще го правя за втора година, защото в последните месеци се боря с някои нови за мен "проблемчета" с здравето. А за мен голяма част от здравословните проблеми, идват от вътрешното ни състояние и от начина по който управляваме своята енергия. В този ред на мисли, приканвам всички желаещите да споделят своя опит тук Simple Smile Благодаря ви!

# 1

Общи условия

Активация на акаунт