Хайде на театър 5

  • 52 605
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 127
Взех билети за "Секси пране".
за пловдив ли ?

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
да...представлението е на 23-ти април в Синдикалния.
Исках за "Дон Жуан" ама билети по 25лв и места само на балкона.

# 152
  • Мнения: 3 067
Ще чакам с нетърпение вашите отзиви за "Братя Карамазови".

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Имах голямо желание за "Братя Карамазови", но ще съм извън града... Ще чакам отзиви и аз.

# 154
  • София
  • Мнения: 9 558
Големи са и моите очакванията за Братя Карамазови. Ще го гледам на 16–ти аптил в София.
 Стефан Щерев, официалният фотограф, е качил малко снимки от репетиция на постановката 😀
Скрит текст:




# 155
  • София
  • Мнения: 1 942
Замисляли ли сте се по каква причина обикновено ви се приисква да отворите тази тема? На мен винаги, когато искам да отида на театър и искам да се информирам на нещо изпитано добро, за да не се разочаровам. Много съм благодарна на всички, които споделят впечатленията си от вече гледани представления и помагат за тази информираност!
След като веднъж съм коментирала в темата, вече всеки път когато се появи нов коментар, ми се появяват известия. Голямо е разочарованието ми обаче, когато отваряйки темата, аз прочитам кой е успял да си вземе билети, какви са му местата, по каква причина няма да може да гледа някое представление и куп други изявления, присъщи за чат между приятелки, но съвсем ненужни за всички останали.
Не бих искала да обидя никого, моля да ме извините ако ви се стори грубо, но дали да не се замислим, преди да напишем някой пост - нужен ли е на всички, които четат тук. Дали не са излишни постове от типа на "взех билети", "за пловдив ли", "ще съм извън града" и други подобни.
Отново моля за извинение, ако някой се почувства обиден - не целя това Flowers Hibiscus

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Извиняваш се??? Ми що ги пишеш тия неща?
Не виждам нищо лошо да споделя и да се похваля в точната тема какво ще гледам!
Хубава нощ!

# 157
  • София
  • Мнения: 5 187
И аз очаквам темата да е информативна.
Благодаря на всички, които споделят по същество!

В "Сълза и смях" пак има залепен на вратата лист А4,  но въпреки, че се постарах, не запомних за кой спектакъл е намалението двама с един билет. Утре ще проверя и ще пиша.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ами няма как в темата да се пишат само неща, които вълнуват всички.Чак пък толкова превземки...

# 159
  • Мнения: 540
Ха-ха, то bg-mamma за едни е като Facebook за други. Мен постинги от битов характер не ме дразнят. Виж заяжданията много ме напрягат...

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
"Парижката Света Богородица"  и "Франкенщайн" в театър София подходящи ли са за 12 годишни?

Тази вечер гледах Парижката света Богородица и съм силно разочарована. Съжалявам, че така ще се изразя, но за мен беше ужасно представление, нямах търпение да свърши. Пълна какафония, която не успя да ме докосне изобщо, на фона на ужасно силната музика, която актьорите опитваха да надвикат. Ето едно доста точно мнение https://podmosta.bg/psb/

Затова пък искам силно да препоръчам Вечерен акт в Театър 199 - много разтоварващо с точната доза хумор, житейски мъдрости, самоирония и великолепна игра.

# 161
  • София
  • Мнения: 5 187
На 13.04 "Стая 1313" е с един билет за двама.
Цена на билета 20лв.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 12:17 от ЗаСлон

# 162
  • Мнения: 3 067
Стефан Щерев, официалният фотограф, е качил малко снимки от репетиция на постановката 😀

С риск да разгневя Sash, да питам, чисто клюкарската, кога Стефан Щерев стана и фотограф, че и официален? Nerd

# 163
  • Мнения: X
Ско, за друг Стефан Щерев става дума, не актьора. Този си е точно фотограф. 3inspirit май се водеше.

# 164
  • Мнения: 3 067
Бре, че съвпадение на име и фамилия. Може! Hands V
3inspirit иначе го следя у фейсбука.

Общи условия

Активация на акаунт