Хайде на театър 5

  • 50 976
  • 743
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 202
Аз съм го гледала и го харесах. Обожавам чувството за хумор на Теди Москов и се изкефих. Това е един от спектаклите му по стари италиански филми.

# 211
  • Мнения: 804
Препоръчвам " Разделям двойки по домовете" с Михаил Билалов - Младежки театър.

# 212
  • София
  • Мнения: 207
Да, заслужава си ! Simple Smile

Някой да е гледал " Аз обичам, ти обичаш, тя обича" - спектакъл на Теди Москов ?

# 213
  • Мнения: 804
Изгледала съм повече от половината постановки в Младежки - с картата за градски транспорт ползвам 50 % отстъпка ( а те и повечето постановки са намалени ). Много зависи кой по какъв тип постановки си пада - на мен и "Нордост" ме разтърси....но си е тежък Sad . А и Койна Русева си е Топ ъф дъ топ - много харизматична !

# 214
  • Мнения: 13 184
в Младежки - с картата за градски транспорт ползвам 50 % отстъпка
Я по-подробно! С каква карта става?

# 215
  • Мнения: 804
Като си изкараш карта за градски транспорт за 3 / 6 месеца или година получаваш 50 % отстъпка на билетите ( дори на намалените билети дават отстъпка ) Дават ти ето такова талонче и го показваш на касата ,като отидеш да си купуваш билет. Намалението важи за целия период на картата. Постановките ми излизат по 6 - 8 лв. 😊😊😊 Затова през седмица съм там Simple Smile Накараха ме са ходя на театър ❤❤❤

# 216
  • Мнения: X
Kari_Di, един билет ли можеш да си купиш с талончето, или можеш да вземеш за двама примерно?

# 217
  • Мнения: 804
Не, неможе за двама - само за един, но по принцип за повечето им постановки са си намалени билетите и без талонче, та аз вземайки за мен и половинката около 14 -18 лв....в тоя интервал плащам Simple Smile Simple Smile Зарибих и него 💜. Разгледай на сайта им.

# 218
  • София
  • Мнения: 207
Който иска да гледа приятна комедия с добри актьори, да заповяда в Народен Театър - Сцена IV-ти Етаж на ''Колко е важно да бъдеш сериозен (Години по-късно)'' ! Тази вечер гледах продължението на оригиналната пиеса на Оскар Уайлд и спектакълът ме зареди с много положителна енергия ! Особено Антон Радичев - въпреки, че ми се видя много остарял, беше страхотен в ролята си .... както и всички останали, разбира се Wink

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 22:41 от kastrup72

# 219
  • Мнения: 804
Някой може ли да изкаже мнение за "Ало ало " във Възраждане и " Някай го предпочитат " в Младежки ? Набелязала съм ги в списъка 😊

# 220
  • Мнения: 1 985
Тази вечер гледах "Палачи" в Театър София - хареса ми. Както винаги страхотен Деян Донков, този човек е истинска стихия! Останалите актьори също бяха на ниво. Интересна история, на моменти забавна. Препоръчвам Hands Thumbsup

# 221
  • София
  • Мнения: 5 184
"Ало, ало!" съм гледала 3 пъти.  Много харесвах филма. Спектакълът създава същата атмосфера. Жената на Рене пее истински фалшиво и се скъсвам от смях. Дали тази актриса изиграва фалшивото пеене винаги съм се чудела Simple Smile
Има една пошла сцена в началото, но всичко останало ми е много весело.

# 222
  • Мнения: 551
Тази вечер гледах "Палачи" в Театър София - хареса ми. Както винаги страхотен Деян Донков, този човек е истинска стихия! Останалите актьори също бяха на ниво. Интересна история, на моменти забавна. Препоръчвам Hands Thumbsup

Понеже го гледам представлението от доста време исках да попитам дали е тежко, тъжно и тн?

# 223
  • Мнения: 12 391
Някой може ли да изкаже мнение за "Ало ало " във Възраждане и " Някай го предпочитат " в Младежки ? Набелязала съм ги в списъка 😊
На мен Ало, Ало ми хареса много. Лека и забавна постановка, добра игра, заличката е много интимна Grinning

# 224
  • Мнения: 1 985
Тази вечер гледах "Палачи" в Театър София - хареса ми. Както винаги страхотен Деян Донков, този човек е истинска стихия! Останалите актьори също бяха на ниво. Интересна история, на моменти забавна. Препоръчвам Hands Thumbsup

Понеже го гледам представлението от доста време исках да попитам дали е тежко, тъжно и тн?

Очаквах да е тежко, но всъщност не е. Да, поставя някои теми, но по-скоро с хумор. Не ти свива сърцето или нещо такова. Заслужава си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт