Хайде на театър 5

  • 52 633
  • 743
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 188
Последно пиша за Москов и спирам.
Тук важи не "ситият на гладния не вярва", а ""гладният за театър не вярва на преситения (от еднакво изградените спектакли на Стефан Москов )".
Мъжът ми каза - е, поне в Тъпи ентусиасти не играе Мая Новоселска!
И нея я харесвах, но... Има ли спектакъл,  в който не запява в скеч канцонет,  Елвис и народна песен? Аз ще отговоря: няма! Гледали сме цялото семейство 2 или 3 пъти Моето малко радио и все още ни харесваше...
А защо във Варна е спестена сцената с момичето и стареца?  То имаше и други подигравателни секс реплики и ситуации,  но повече няма да ровя...
А, сетих се - натъртваха отчетливо една дума с три букви,  пише я по стените.
 

# 301
  • София
  • Мнения: 207
В ''Тъпи ентусиасти'' няма голи сцени и вулгаризми, така че спокойно може да го гледате семейно. Simple Smile

Хубаво е, че ги споделяте тези неща тук. Ходим на театър обикновено  с мъжа ми и дъщеря ми и подобни сцени са много неловки за семейно посещение. Опредено бих искал да знам, за да мога да ги пропусна.

# 302
  • Мнения: 3 070
Не че на мен ми харесва особено, но има хора, които го харесват и оценяват. За някои е вулгарно, за други - не. И пари дават, дет се вика. Давам пример - представленията на Иво Димчев. Билетите свършват като топъл хляб.

# 303
  • Мнения: 35 110
Сцената с монахинята е от Кашкавала.
Тъпанарите са забавни. Бахаров прави много яка роля.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 942
Снощи гледах Контрабасът - моноспектакълът на Валентин Ганев, представен на сцена Апостол Карамитев в Народния театър. Останахме много впечатлени от чудесната игра на Ганев и обсебващия текст на Патрик Зюскинд. Страхотно!

# 305
  • Мнения: X
"Редки тъпанари" беше грандиозна тъпня,напуснахме на 10-15 минута. Тези дни позната сподели същото впечатление за "Тъпи ентусиасти " .

# 306
  • София
  • Мнения: 9 558
Вчера най-накрая гледах “Чамкория”. Много ми хареса. Определено има защо билетите да свършват за два часа.
Захари Бахаров заслужава адмирации за ролята на Бае Славе. Два часа и половина моноспектакъл със забележителен текст. Определено за мен Захари е голямата мечка в Трите мечки Wink

# 307
  • Мнения: 224
Благодаря, точно страничните са останали, най-крайните. Ще изчакам следваща дата.

Не взимайте на балкона. Не се вижда добре и от редовете, които са срещуположни на сцената, не само от страничните.
Балконът там е подходящ за концертни спектакли.

# 308
  • Мнения: 4 915
Благодаря, предположих, че е така, защото доста дълго се запазиха свободни места точно на балкона.

Мога да дам положителен отзив за "Разделям двойки по домовете" в Младежки театър. Хареса ми играта на актьорите, лека и разтоварваща история, приятно изкарано време. Публиката се забавляваше.

За "Чамкория" най-накрая успяхме и ние с билетите, за юни. Чакам с нетърпение.

# 309
  • Мнения: 3 070
Вчера най-накрая гледах “Чамкория”. Много ми хареса. Определено има защо билетите да свършват за два часа.
Захари Бахаров заслужава адмирации за ролята на Бае Славе. Два часа и половина моноспектакъл със забележителен текст. Определено за мен Захари е голямата мечка в Трите мечки Wink

Нямам търпение! Relaxed

# 310
  • София
  • Мнения: 1 020
Вчера най-накрая гледах “Чамкория”. Много ми хареса. Определено има защо билетите да свършват за два часа.
Захари Бахаров заслужава адмирации за ролята на Бае Славе. Два часа и половина моноспектакъл със забележителен текст. Определено за мен Захари е голямата мечка в Трите мечки Wink

Нямам търпение! Relaxed
В момента има билети за представлението юни месец в двора на Военна академия Г.С. Раковски. Чудя се дали да не си взема, да го гледам още веднъж, но ме спира късният час на постановката - 21 часа.

# 311
  • Мнения: 792
Вчера най-накрая гледах “Чамкория”. Много ми хареса. Определено има защо билетите да свършват за два часа.
Захари Бахаров заслужава адмирации за ролята на Бае Славе. Два часа и половина моноспектакъл със забележителен текст. Определено за мен Захари е голямата мечка в Трите мечки Wink

Нямам търпение! Relaxed
В момента има билети за представлението юни месец в двора на Военна академия Г.С. Раковски. Чудя се дали да не си взема, да го гледам още веднъж, но ме спира късният час на постановката - 21 часа.
Много благодаря за инфото! Hug Веднага взех билети - все още има много хубави места през ticketportal.

# 312
  • Мнения: 3 070
В момента има билети за представлението юни месец в двора на Военна академия Г.С. Раковски. Чудя се дали да не си взема, да го гледам още веднъж, но ме спира късният час на постановката - 21 часа.
Аййй, вземи! Сигурно ще бъде страхотно!
Миналата година ходихме там на "BEST of Мръсни приказки" и се изкефихме много.

# 313
  • Мнения: 1 989
Много благодаря за информацията за "Чамкория"! НАЙ-НАКРАЯ взех билети и ще го гледаме в парка на Военната академия Hug
Отдавна се канех да идем на София Моно, но все нещо не ставаше, ще съчетаем две толкова чакани събития Blush

# 314
  • Мнения: X
И аз благодаря за инфото за Чамкория.
Ще се възползвам.

Общи условия

Активация на акаунт