Хайде на театър 5

  • 52 637
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 804
Момичета, отстъпката за 50 % намаление на билет за Младежки театър с карта за градски транспорт вече не е активна. Приятеля ми днес си извади карта и му казаха,че вече няма такава !

# 316
  • Мнения: 1 808
Момичета, отстъпката за 50 % намаление на билет за Младежки театър с карта за градски транспорт вече не е активна. Приятеля ми днес си извади карта и му казаха,че вече няма такава !
За какъв период е картата за ГТ? Ако не е с преференции, трябва да е за минимум 3 месеца.

# 317
  • Мнения: 804
Момичета, отстъпката за 50 % намаление на билет за Младежки театър с карта за градски транспорт вече не е активна. Приятеля ми днес си извади карта и му казаха,че вече няма такава !
За какъв период е картата за ГТ? Ако не е с преференции, трябва да е за минимум 3 месеца.

За 3 месеца е. Поне на моето стикерче пишеше 3,6 или година и приятеля ми беше доста очуден,че са я спрели.

# 318
  • Мнения: 4 915
Странно, преди 10на дни бяхме в Младежкия, имаше си огромен транспарант за тази промоция с картата.
Ето и инфото от сайта на театъра, пише, че инициативата е до края на тази година: 50% намаление в Младежкия театър с карта за градски транспорт
Най-добре се обадете в театъра и питайте. Може на служителя от градския транспорт да не му се е занимавало.

# 319
  • Мнения: 804
Странно, преди 10на дни бяхме в Младежкия, имаше си огромен транспарант за тази промоция с картата.
Ето и инфото от сайта на театъра, пише, че инициативата е до края на тази година: 50% намаление в Младежкия театър с карта за градски транспорт
Най-добре се обадете в театъра и питайте. Може на служителя от градския транспорт да не му се е занимавало.

Ние днес тъй или иначе ще ходим на мюзикъл  там, ще попитам на касата

# 320
  • София
  • Мнения: 4 122
Ето и инфото от сайта на театъра, пише, че инициативата е до края на тази година:

Това инфо е от 07.05.2018 г.

# 321
  • Мнения: 4 915
Да, и цитирам: "Намалението важи за всички постановки от репертоара на театъра (без гостуващи) до края на настоящия театрален сезон, както и за следващия – до края на годината." Аз поне го разбирам като до края на 2019. Освен да са имали предвид края на пролетния сезон и следващият - есенно-зимен, до края на 2018та?

Аз си взех преди 2 седмици талончето за отстъпка.

П.П. Току що звънях на касата, инициативата си важи до края на 2019та.

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 15:46 от Free Soul

# 322
  • Мнения: 804
Да, и цитирам: "Намалението важи за всички постановки от репертоара на театъра (без гостуващи) до края на настоящия театрален сезон, както и за следващия – до края на годината." Аз поне го разбирам като до края на 2019. Освен да са имали предвид края на пролетния сезон и следващият - есенно-зимен, до края на 2018та?

Аз си взех преди 2 седмици талончето за отстъпка.

П.П. Току що звънях на касата, инициативата си важи до края на 2019та.

Благодаря ти Free soul
Мн.странно. Явно девойката на касата за зареждане на карти не е била наясно, а той я е питал изрично !

# 323
  • Мнения: 89
Момичета, благодаря за темата!
Чета я редовно. Не съм от Сф и моля за съвет към кой театър паркирането е най лесно, уредено?
Едно усложнено паркиране, на което не сме свикнали, може сериозно да развали настроението ми за театър Sad.
Благодаря!

# 324
  • Мнения: 18 442
Аз не се сещам театър с уредено паркиране, честно казано. Може би на паркинга на БНБ или около Министерство на финансите към 7 часа е най-лесно да се паркира, пък от тях разстоянието до много от театрите е пешеходно. Ама...като цяло в центъра на София си трябва обикаляне, особено сега, като се стопли времето. Не е и толкова сложно де, все се намира по някое местенце, било то и през една-две преки.

# 325
  • София
  • Мнения: 9 558
Паркирате на Ал. Невски и от там на 5 минути са ви и Театъра на Армията,  и 199, и Народния, и Сатирата, и Младежкия. А на 15 минути пеша е Театър София и Зад канала.

# 326
  • София
  • Мнения: 3 167
За Театър София, МГТ Зад канала и Музикален театър, можете да си намерите място на бул "Янко Сакъзов" За другите са ви казали. Не забравяйте, че навсякъде в центъра е зона! В работни дни е до 19.30 часа.

# 327
  • Мнения: 89
Благодаря ви за насоките около паркирането!
А вие как се придвижвате, щом е синя зона и има ограничения  за 2 ч паркинг, а театъра може да е повече...Може би е добре да паркиране близо до Метро спирка на Цариградско и от там с Метрото?
Благодаря също и че споделяте дали е подходящ театъра за деца. Ние ходим семейно и вече си записах подходящи постановки. Simple Smile

# 328
  • Мнения: 12 403
Паркингът е до 19.30, а обикновено постановките почват в 19,така че не е проблем. Освен това с талони можеш да платиш за колкото си часа искаш.
Аз лично никога нямам проблеми с паркирането около Народния, нищо че е на самия център.

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 01:13 от Mosquita

# 329
  • Мнения: 8 939
За централните театри, паркирам винаги около Народния, никога не ми се е налагало да обикалям. Пускам един смс.
За Театър София и зад канала, паркирам на Янко Сакъзов. Зад Театър София има платен паркинг.

Общи условия

Активация на акаунт