Хайде на театър 5

  • 50 985
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Благодаря ви за насоките около паркирането!
Може би е добре да паркиране близо до Метро спирка на Цариградско и от там с Метрото.
Аз така бих направила. Търсенето на място за паркиране понякога е пълен кошмар и около Народния театър. Особено като наближи края на часа за синя зона. Тогава всеки търси място и иска да се закотви за вечерта.
Като слезете на университета и всички театри са ви на 10 минути път - и тези около парка Заимов, и тези на Раковска.

# 331
  • Мнения: 89
Благодаря, момичета!
Записах си всички опции за паркиране! HeartHeartHeart

# 332
  • Мнения: 804
Наистина промоцията за младежки си важи да края на 2019, вчера попитахме и на касата, явно на жената от бюрото за карти просто не и се е занимавало ( при условие, че приятеля ми изрично я е попитал ) !!!

# 333
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте, може ли да ми препоръчате постановка, която е подходяща за 11-12 годишен тийн? Искам да отида на театър със сина ми.

# 334
  • Мнения: 304
Здравейте, може ли да ми препоръчате постановка, която е подходяща за 11-12 годишен тийн? Искам да отида на театър със сина ми.

“Един безумен ден” в Народния. Има песни, танци, теми за размисъл. Хубаво е. 🙂

# 335
  • Мнения: 1 622
Глас за "4000 мили" в 199. Има някоя друга нецензурна дума, но нищо, което дете на около 13-14 да не е чувало. Избрах я на случаен принцип, не съм чело рецензии. Доволна съм, синът ми-на 15, много я хареса.

# 336
  • София
  • Мнения: 9 911
Много го обичам този театър и тази постановка си я бях набелязала, дано скоро имам възможност да я гледам. Пак там никога няма да забравя „Записки на един луд” по Гогол.
 Местата в страни 2ред, дали стават - не искам да си кривя врата.
Цитат
Билетите в Младежки театър за месец Май Юни и Юли ще бъдат с 60 % намаление!...
какво препоръчвате освен Нордост в Младежкия? http://mlt.bg/repertoar.php
- някакви други отстъпки могат ли да се ползват (без да си вадя спец. карта). Мернах в 199 на всяко 11то число са по 7лв (ако е с избрани места е супер), та какво мислите за Кроасан?
За Народния да не питам - то там само за голяма сцена май може да се вредиш и iV етаж,

Купих билети за Лисичета при напълно празна зала. Няма такова нещо като пазят половината зала за актьорите, стига да си бърз, билети има.
Постановката се играе от година, за кого още да пазят? Роднините им вече са я изгледали.
Това на сайта дали е актуално - и има ли определен ден, когато пускат билети? Последно говорих вчера и ми казаха че нямат места (виждам само две дати през май - за Лисичета) - след юни излизали навън...
Само за Жана (в Камерна) има. По в камерната - кои места стават за гледане?
Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:
На мен ми стигат вулгарните  сцени в предпоследните му "комедии" и заобикалям отдалече бившия си любимец. Секс на сцената, на първа линия, злобен, жлъчен секс, грозни псувни, отчетливо артикулирани, натъртено, издигнато на пиедестал клатенето на съпругата му... А и пари да давам, след като преди 20 г. гледахме безплатно същите забавности в Улицата? Лично аз десетки пъти!

ПП Няма нужда да пишеш с по два удивителни знака, който го харесва, ще отиде и с по един Simple Smile
Anqelique, това е чудесно! Два блестящи отзиви Simple Smile
Значи в Сатирата се държи по-прилично, моите отзиви са за "Коя гад изяде кашкавала",  "Редки тъпанари" и още нещо преди 2 години. И трите в "Сълза и смях"!
В Сатирата няма как вярваща, девствена монахиня да лъска бастуна на умиращ, девствен старец. Това, продължавайки доста време, не е хумор, който не разбирам Sad
Като стана дума за голи сцени... преди време нещо на Стринберг гледах и имаше еротика... последно във Възраждане май имаше нещо но не ходих.
Иначе на това ме заведоха колежки и не знам този плакат каква връзка имаше с постановката - нямаше нищо... дори разголено Grinning



Последна редакция: сб, 04 май 2019, 13:40 от Starrydream

# 337
  • София
  • Мнения: 5 184
В 199 има избор на места за билетите по 7 лв. Обаче само два пъти за две години взех билети поради странните спектакли точно на тази дата.

# 338
  • Мнения: 804
В Младежки препоръчвам "Някой го предпочитат" - може би най- доброто, което съм гледала там до момента,
 " Специални поводи " , " Разделям двойки по домовете "

# 339
  • Мнения: 1 985
От мен препоръка за Еквус и COCK в Младежкия.

# 340
  • София
  • Мнения: 22 923
Aз за " Eквус" нищо хубаво не мога да кажа. Не му разбрах идеята явно, едвам изтърпях края, за да си тръгна.

В Младежкия  единственото, което много ми беше харесало ( с уговорката, че съм гледала много малко неща там) е " Семеен албум", но пък то май не се играе вече.

# 341
  • Мнения: 22
Класически концерт посветен на Великден и 24-ти Май с участието на солисти на музикален театър Стефан Македонски и техния диригент ☺

https://www.facebook.com/events/595579490944043/?ti=ia

https://epaygo.bg/4962775997

# 342
  • Мнения: 551
След голямо чудене си взех билети за днес за "Анна Каренина" в Тетатър София. Много обичам тази книга и леко ме беше страх да не се разочаровам, но в крайна сметка ще отида да го гледам.
Не съм гледала нищо досега в театър София, след постановката ще ви споделя мнението си.
И ако някой е гледал представлението нека да каже какво мисли.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 942
Снощи гледах "Тиква" в Сатиричния. Забавно, добре направено и изиграно - много текст, много нещо, как го научи това момче, страшна работа. Два часа не млъкна, страхотия си е това да правиш моноспектакъл. И е много рисково, но на него му се получи. Добър е. Освежава сюжета като вмъква от време на време импровизации и закачки с актуални теми, които се вписват много добре. Препоръчвам! Димитър Живков е талантлив.

# 344
  • София
  • Мнения: 5 184
"Дъщерята на самурая" става ли за  6-ти клас?  Пише за 6+
Има ли автентична японска атмосфера и послания, дълбок смисъл, на възрастните харесва ли се?

Sash, много се радвам на отзива ти за "Тиква"!

Общи условия

Активация на акаунт