Хайде на театър 5

  • 50 965
  • 743
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 743
След голямо чудене си взех билети за днес за "Анна Каренина" в Тетатър София. Много обичам тази книга и леко ме беше страх да не се разочаровам, но в крайна сметка ще отида да го гледам.
Не съм гледала нищо досега в театър София, след постановката ще ви споделя мнението си.
И ако някой е гледал представлението нека да каже какво мисли.

Аз го гледах когато излезе с Мила Банчева. Тя определено ми хареса в ролята, за цялостното представление обаче имам смесени чувства. Знам, че е драматизация, но някакси някои моменти ми бяха много преиграни. Любим роман ми е и определено бях с може би с недостижими очаквания. Очаквах малко по-истински да представят отношенията м/у хората, а не толкова преекспонирано. Сега май Йоанна Темелкова играе Анна и честно казано не съм чула добри отзиви. Дано не съм ти повлияла много, сподели какво мислиш след постановката. 😊

# 346
  • Мнения: 303
От днес се отчитам с “Лисичета”. Най-доброто, което съм гледала този сезон. Актьорите са феноменални от-до. С две ръце препоръчвам!

# 347
  • софия
  • Мнения: 25 392
От днес се отчитам с “Лисичета”. Най-доброто, което съм гледала този сезон. Актьорите са феноменални от-до. С две ръце препоръчвам!
Може ли да споделите тънкост как успяхте да купите билети. Аз не съм много последователна в проверяване, но колкото пъти се сетя и погледна в сайта, все няма билети. Кога ги пускат - началото/средата на месеца? Ясно е, че няма да успея за този сезон, но да планирам следващия Simple Smile

# 348
  • София
  • Мнения: 9 557
Звънче, обикновено малко преди началото на месеца пускат програмата. Но имай предвид, че новата програма е обикновено за след два месеца. Значи около Август ще качат програмата за първите два месеца от Новия сезон, който започва след началото на Септември
Имаш шанс обаче за Театът пред Театъра. Народния обявиха, че ще играят Лисичета на 2 и 3  Юли.  Билетите ще бъдат пуснати в продажба от следващата седмица.
https://www.facebook.com/events/322273411793653/

# 349
  • софия
  • Мнения: 25 392
Страхотно! Театър на открито е хубаво преживяване, а следващия сезон задължително трябва да гледаме "Хъшове", че имам седмокласничка. Много благодаря Heart Exl

# 350
  • Мнения: 8 928
Страхотно! Театър на открито е хубаво преживяване, а следващия сезон задължително трябва да гледаме "Хъшове", че имам седмокласничка. Много благодаря Heart Exl

Гледам, че има билети за тоя сезон. Идете да го гледате сега, че има слухове, че няма да има следващ сезон. Дано са само слухове.

# 351
  • Мнения: 3 060
Страхотно! Театър на открито е хубаво преживяване, а следващия сезон задължително трябва да гледаме "Хъшове", че имам седмокласничка. Много благодаря Heart Exl

..има слухове, че няма да има следващ сезон. Дано са само слухове.

Стига, бе! Дано не е верно! Astonished

# 352
  • София
  • Мнения: 9 557
Гледам, че има билети за тоя сезон. Идете да го гледате сега, че има слухове, че няма да има следващ сезон. Дано са само слухове.

Това ме хвърля в пълно недоумение. Как така ще свалят от сцена представление, което пълни залата до краен предел. Не си го обяснявам, но имам чувството, че едно по едно свалят представленията на Ал. Морфов. Този сезон играха май само един път Дон Жуан, НаРъба също беше с последно представление.

# 353
  • Мнения: 8 928
Гледам, че има билети за тоя сезон. Идете да го гледате сега, че има слухове, че няма да има следващ сезон. Дано са само слухове.

Това ме хвърля в пълно недоумение. Как така ще свалят от сцена представление, което пълни залата до краен предел. Не си го обяснявам, но имам чувството, че едно по едно свалят представленията на Ал. Морфов. Този сезон играха май само един път Дон Жуан, НаРъба също беше с последно представление.
Точно това чух, но наистина само като слух, та не мога да съм сигурна.

# 354
  • Мнения: 3 060
Точно това ме озадачи и мен. Така изглежда отстрани - че свалят представленията на Морфов.

# 355
  • софия
  • Мнения: 25 392
Страхотно! Театър на открито е хубаво преживяване, а следващия сезон задължително трябва да гледаме "Хъшове", че имам седмокласничка. Много благодаря Heart Exl

Гледам, че има билети за тоя сезон. Идете да го гледате сега, че има слухове, че няма да има следващ сезон. Дано са само слухове.
Eeee, как може?!
Първи ред на втори балкон от 15 лв. (червени места), крайни места добре ли е? Или да взема последен ред, крайни места на първи балкон?
Скрит текст:
Не съм била на балконите. Моля за помощ за избор на места!
Дано не е верен слухът. Най-много да го гледаме 2 пъти.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 11:21 от zvаnchе

# 356
  • Мнения: 1 985
От втори балкон нищо не се вижда, аз почти не различавах актьорите.

# 357
  • Мнения: 303
Съгласна съм. От втори балкон не можеш да разпознаеш никого и в опитите да го направиш пропускаш части от самата пиеса.

# 358
  • София
  • Мнения: 9 557
От страничните балкони също не се вижда много добре. Горе долу стават  само местата, които са най-близо до пътеката, която разделя страничните от централните. От другите трябва да стоите обърнати на една страна, което не е много удобно.

# 359
  • софия
  • Мнения: 25 392
Благодаря отново! Взех на страничните. Надявам се, че слухът няма да се окаже истина.

Общи условия

Активация на акаунт