Хайде на театър 5

  • 52 612
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 22 944
Аз пък идвам с един не много добър отзив за " Нощта на 16-ти януари", чела съм само положителни отзиви за нея, но мен ме разочароваха някои неща. Ще пиша в скрит текст, за да не издавам сюжета на тези, на които тепърва им предстои да го гледат.
 
Скрит текст:
Идеята на постановката  е интересна, участието на хора от публиката също. Хареса ми, че имаше обрати, актьорската игра не беше лоша, но не беше и нещо УАУ, най- много ме впечатлиха Ивайло Герасков и Петя Силянова.Това, което всъщност най- вече ме разочарова беше финалът. Аз по принцип много мразя книги, филми, постановки с отворен финал. Предпочитах да знам жив ли е, умрял ли е, кой ли го е убил. Ясно, че такава е била идеята, просто аз не харесвам такъв тип финал. Гласуването ми се стори много глупаво. Щеше да ми е по-интересно да се пита жив ли е, ако не кой го е убил или нещо подобно. Въпросът дали се оправдава " личностното поведение" ( може да не цитирам точно формулировката) на главната героиня ми се стори неподходящо.

Фактът, че има много хора, на които се харесва постановката несъмнено говори за нейните достойнства, просто се оказа, че не е моята.  Simple Smile

# 361
  • Мнения: 35 110
Има ли интересна постановка за гледане на 31.5 в София?

# 362
  • Мнения: 18 431
Пийкок, Class в 199. Грабна ме, стисна ме за гърлото. Обаче...ще ти пиша на ЛС.

# 363
  • Мнения: 551
Гледах "Анна Каренина" в театър София и може би е едно от малкото представления за което съм със смесени чувства - не мога да кажа, че ме впечатли, но не мога да кажа и нещо крайно отрицателно. Когато обичаш една история и имаш огромни очаквания често се случва когато гледаш филм или постановка да си с големи очаквания и да останеш малко разочарован. Харесаха ми актьорите, но в повечето сцени все ми липсваше нещо.. Очаквах  доста повече честно казано.

# 364
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Момичета, мнения за Как се обира банка? в САТИРАТА?
И моята препоръка за Развеждам двойки по домовете - в Младежкия. Постановката ни допадна, актьорите са на ниво - изпълват сцената, беше приятно. Има доста забавни моменти, без да е само смях.

# 365
  • Мнения: 804
Момичета, мнения за Как се обира банка? в САТИРАТА?
И моята препоръка за Развеждам двойки по домовете - в Младежкия. Постановката ни допадна, актьорите са на ниво - изпълват сцената, беше приятно. Има доста забавни моменти, без да е само смях.

На мен ми хареса 🙂. Препоръчвам.

# 366
  • София
  • Мнения: 9 919
Мнения за:
ДВЕ ГОЛЕМИ АМЕРИКАНСКИ КОМЕДИИ :
ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК
Театър София

С ЛЮБОВТА ШЕГА НЕ БИВА
https://nationaltheatre.bg/play/s-lyubovta-shega-ne-biva/

Мисля поне на Полет над кукувиче гнездо да ида в Народния - до кой ред се чува ясно?

# 367
  • Мнения: 12 400
С любовта шега не бива на мен ми харесва много, за мен тя е една класическа пиеса, Александра Василева е страхотна, но аз като цяло съм й фен.

Аз пък снощи гледах Братя Карамазови и идвам да споделя впечатлението си.
Аз такава постановка като мащаб не съм гледала. Като почнете от декорите, сценографията, играта на актьорите... Постановката е тежка, Достоевски отвсякъде и дори фактьт, че сигурно нямаше реплики под 10 изречения, носеше духа на книгата му. Умът ми не го побира тези актьори как са се справили с толкова много текст и с такива тежки роли, просто нямаше слабо звено и предвид факта, че е едва второто представление, съм удивена, че за 4 часа нямаше нито една засечка в нито един елемент. Но така както актьорите са положили много усилия за тази постановка, така и зрителите смятам, че трябва предварително да си помислят ще могат ли да понесат 4часа Достоевски, защото имаше хора, които си тръгнаха след антракта и явно не им понесе.

# 368
  • София
  • Мнения: 9 558
Старидрийм, и от мен глас за “С любовта шега не бива”. Но ако трябва да избирам, то “Полет над кукувиче гнездо” печели. Поредния шедьовър на Морфов. Рени Врангова и Д. Донков са страхотни, но за мен Иван Бърнев прави най-силния образ в постановката.
Колкото до местата, мисля, че където и да седнете ще се чува добре. Аз обичам да седя на 4-ти ред, най-широк е, или до 8-9 ред най много.

# 369
  • София
  • Мнения: 22 944
" Олд Сейбрук и Последният страстен любовник" са приятни представления, но не са и нещо Уау.

# 370
  • София
  • Мнения: 9 919
Скрит текст:
След вашите коментари става ясно, че трябва да се гледа "Любовникът". Relaxed
Сигурна съм, че е страхотно заради Донков и Радина, ще трябва от по-рано да си потърся билети.
Не знам дали съм единствената, но ми е много трудно предварително да си взимам билети, защото все не знам дали ще мога и ще успея да отида, а и няма на кого да ги дам ако не успея.
И доста често ми се случва в последния момент да търся дали има останали билети или дори понякога директно да попитам в театъра.
Вчера бях да гледам "Красиви тела" в Младежкив театър. Страхотни актриси - Силвия Лулчева, Стефания Колева, Нона Йотова, Искра Ангелова и други. Постановката ми хареса, но може би очаквах малко повече от нея, нещо ми липсваше.. Също да отбележа, чее се играе само от жени и е само за жени. Grin
Дали можете да ми обясните връзката на този плакат с постановката? Гледах го с колеги преди година-две и макс да имаше едно бедро.
Скрит текст:
Това добро ли е?

=http://www.theatre199.org/index.php?p=title&name=%CE%D2%C2% … ЕНА БРАЧНА ДВОЙКА
от ДАРИО ФО и ФРАНКА РАМЕ

В 199 има ли намаления?
Не ми стана ясно какво значи това?
Специални отстъпки за сезон 2018/2019 г.
Скрит текст:
Първите 20 закупени билета за всяко представление са с цена 7,00 лв. без фиксирани места.
За представленията на всяко 11-то число от месеца до края на сезона - билетите са на стойност 7,00 лв. в цялата зрителна зала!
В Младежкия наистина ли са на -60% вече (от май до юли)
Звънче, обикновено малко преди началото на месеца пускат програмата. Но имай предвид, че новата програма е обикновено за след два месеца. Значи около Август ще качат програмата за първите два месеца от Новия сезон, който започва след началото на Септември
Имаш шанс обаче за Театът пред Театъра. Народния обявиха, че ще играят Лисичета на 2 и 3  Юли.  Билетите ще бъдат пуснати в продажба от следващата седмица.
https://www.facebook.com/events/322273411793653/
Някой бил ли е на открит пред Народния? Нещо съм скептичен - най вече заради липсата на акустика. А и късният час (21.30) още по-зле.
Скрит текст:
Билетите за спектаклите на открито ЩЕ СА В ПРОДАЖБА ТОЧНО ОТ 9:30 ЧАСА НА 14 МАЙ (ВТОРНИК), на касите на Народния театър, онлайн на сайта и в мрежата на EasyPay и Epaygо. Всички представления са с начален час 21:30, а цените са от 20 до 40 лева.

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 20:20 от Starrydream

# 371
  • София
  • Мнения: 22 944
Бях днес на " Островът" в Сатирата, не беше лошо, посмях се на доста места, макар да не харесвам точно такъв тип  хумор. Харесаха ми и няколкото драматични момента, определено обаче не е най-доброто, което съм гледала.

# 372
  • София
  • Мнения: 5 188
На сайта на Народен театър пише за "Хъшове":
"Представлението не е подходящо за лица под 13 г."
Гледала съм го с Чочо Попйорданов!  Бях се зарекла да не го гледам с друг актьорски състав, но сега искам да го гледат и децата ми.
За мен е много тежък спектакъл. Какво точно е притеснителното за 12годишно дете? Моля, отговорете ми обстойно, ще търся билети на всяка цена Simple Smile

# 373
  • Мнения: 8 934
За Хъшове има билети все още за 23.06.

# 374
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Момичета, пуснали са онлайн билетите за  Театър пред театъра на Народния. Аз си взех билети за Лисичета за юли. Не съм била на театър на открито до сега. Дали си заслужава и дали се вижда добре?

Общи условия

Активация на акаунт