Хайде на театър 5

  • 50 997
  • 743
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 22 923
Здравейте, ние имаме билети за Чамкория за понеделник в двора на Военната академия, но засега го дават много дъждовно. Никъде не мога да намеря информация дали ще се проведе изобщо представлението. Помня, че и други от вас писаха, че са си купили билети. Някаква информация имате ли? Или поне съвет на кой да пише, на страницата на събитието не отговарят.
Преди 2-3 години имахме билети за опера на открито в парка на Военната академия. В деня на представлението се скъса от дъжд, но представлението се състоя в някаква зала навътре във Военната академия.
Много благодаря за отговора.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Някой да е гледал "Боряна" по Йовков?  Thinking

# 467
  • Мнения: 4 125
Някой да е гледал "Боряна" по Йовков?  Thinking
Да и много ми хареса. Препоръчвам

# 468
  • Мнения: 1 807
Извинявам се, ама не мога да разбера Нов театър НДК и Театър Азарян едно и също ли са?

# 469
  • Мнения: X
Не, два отделни театъра са. И двата са в НДК.

# 470
  • София
  • Мнения: 9 557
Извинявам се, ама не мога да разбера Нов театър НДК и Театър Азарян едно и също ли са?

Не, не са едно и също. Азарян е в подлеза, бивша зала 2. Нов театър НДК е до Студио 5.

# 471
  • Мнения: 1 807
ОК, разбрах. Благодаря много.

# 472
  • Мнения: 1 985
Здравейте, ние имаме билети за Чамкория за понеделник в двора на Военната академия, но засега го дават много дъждовно. Никъде не мога да намеря информация дали ще се проведе изобщо представлението. Помня, че и други от вас писаха, че са си купили билети. Някаква информация имате ли? Или поне съвет на кой да пише, на страницата на събитието не отговарят.
Преди 2-3 години имахме билети за опера на открито в парка на Военната академия. В деня на представлението се скъса от дъжд, но представлението се състоя в някаква зала навътре във Военната академия.

И аз имам билети за понеделник... Предполагам, че още е рано и не е сигурно как ще е времето, затова не казват какво са предвидили, ако вали. Дано поне в деня да има някаква информация.

Лонита, а в тази зала горе-долу запазва ли се редът на местата на билетите или кой превари - той завари? Като знам нашенци как се държат, лошо ми става при мисълта за настаняването...

# 473
  • София
  • Мнения: 1 371
Всеки сяда, където намери - не се запазва редът за съжаление, на принципа кой превари - той завари е.

# 474
  • Мнения: 3 063
Дали ще е същото на и на откритата сцена на “Театър пред театъра”? Astonished

# 475
  • Мнения: X
Не, там е с определени места - както си е вътре в театъра.

# 476
  • Мнения: 342
Здравейте,
имам 2 билета за НЕОдачници за 5 юни - 19 часа. Много хубави места -  партер 4 ред. За съжаление няма да мога да отида и ако някой иска да се възползва - нека да ме търси на лични.

# 477
  • Мнения: 3 063
Не, там е с определени места - както си е вътре в театъра.
Слава богу.

Здравейте,
имам 2 билета за НЕОдачници за 5 юни - 19 часа. Много хубави места -  партер 4 ред. За съжаление няма да мога да отида и ако някой иска да се възползва - нека да ме търси на лични.

С удоволствие бих ги взела, но сме на Палачи на тази дата.

# 478
  • Мнения: 1 985
Всеки сяда, където намери - не се запазва редът за съжаление, на принципа кой превари - той завари е.
Благодаря. Значи ужас. Не мога да разбера защо за всяко нещо тука е така, да ти се развали настроението още преди началото Angry

# 479
  • София
  • Мнения: 22 923
Само че това не е редно,понеже цената на билетите е различна. Аз лично ще направя всичко, което зависи от мен да си седна на първия ред, ако не - ще пиша на КЗП, защото съм платила по-висока цена, именно за определени места, а не където късметът ме определи.  Close

Общи условия

Активация на акаунт