Хайде на театър 5

  • 52 589
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 187
Пишете още сега на организаторите и искайте писмен отговор. Те трябва да въдворят ред, в цената на билета се включва и персонала при заемане на местата.
Залата е прилична, имате 100% шанс никакъв дъжд да не ви развали настроението!

# 481
  • Мнения: 34
Здравейте от мен! Някой може ли да каже отзиви за "Разделям двойки по домовете"? Гледа ми се нещо наистина забавно и от постановките тя ми изглежда добре.

# 482
  • Мнения: X
Препоръчвам я. Лека комедия, без простащини и с изненадващ финал. На мен ми беше забавно, а това рядко ми се случва с комедийна постановка.
Актьорите също ми харесаха, най-вече Билалов.

# 483
  • Мнения: 3 743
И аз препоръчвам!! Мисля, че имаше само хубави отзиви от хората тук, които са гледали😊

# 484
  • Мнения: 34
Супер, много ви благодаря Simple Smile значи ще я гледам

# 485
  • Мнения: 804
И аз препоръчвам ! Забавна е Simple Smile

# 486
  • София
  • Мнения: 9 557
Останах силно впечатлена от “Зимата на нашето недоволство” на МГТ Зад канала. Въздействаща и емиционална постановка със силно актьорско присъствие. Малин Кръстев е брилянтен и тази вечер отново беше изключителен. Блатечки, за моя изненада, защото не го харесвам особено, беше на високо ниво, играта му беше смесица от хумор и ирония и му се получи много, много добре. Въобще целият акторски състав се справи блестящо. Бина Харалампиева заслужава адмирации, това е поредното и много силно представление, на което тя е режисьор.
Гледах постановката с 15-годишната си дъщеря и на нея също много и хареса. Определено това представление е подходящо за тийнове.
Специално искам да изразя възхищението си от Хр. Мутафчиев. Не предполагах, че е толкова трудно подвижен. Въпреки това беше на сцената и игра страхотно. Аплодисменти!

# 487
  • София
  • Мнения: 5 187
Снощи гледах CLASS в Театър 199. Играта на Юлиан Вергов и Мила Люцканова е естествена и въздействаща.
Но за мен пиесата е с прекалени претенции за модерност, което ме лиши от чувството на цялостно потапяне. Допрените, конспектирани отрязъци време, уж мехнично,  а всъщност старателно замислени като капан от автора (или от режисьора) с цел да е по-интересен - на мен ми създаваха излишна напрегнатост. Похватите не трябва да се забелязват от зрителя. Трябва да се преживяват.
Спектакълът е подходящ за над 16 г., за да бъде разбран. Като багаж може да се вкарат в залата всякакви възрасти деца. Има 2-3 уместни вулгарни думи.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 08:06 от ЗаСлон

# 488
  • София
  • Мнения: 1 942
Много благодаря за отзивите, които давате тук за спектаклите, които сте гледали, избирам ги според тях и досега никога не съм сгрешила. В тази тема има истински познавачи и ценители.
Благодаря на rosi_ta за Зимата на нашето недоволство. Току-що се сдобих с билети и на 29.06 ще я гледам с нетърпение, Стайнбек ми е любим още от ученическите години. А за Бина Харалампиева и състава в Зад канала нямам думи!
Имам известни притеснения за 4 юли, имам билети за Лисичета на открито, а никога досега не съм гледала театър на открито. Снощи преживях провал на очакван концерт в Летния театър в Пловдив заради проливния дъжд, който се изля. Концертът се премести в музикален клуб, но не е същото като на голяма сцена. Тук споделяте за алтернативите в градината на Военната академия, но за пред Народния театър не знам какво ще бъде ако вали.
И на последно място (дано не прозвучи като реклама), искам да ви поканя на представленията на Театрална студия "Игра" в Културен дом "Средец", където синът ми играе вече 10 години и сега като абитуриент участва в амбициозната постановка на "На дъното" от Максим Горки. Представленията са на 13.06, 14.06, 15.06 и 16.06 в залата на Културния дом. Младежите са много талантливи и всеотдайни, а ръководителят им е виртуозен педагог и режисьор, когото децата боготворят, дори дълго след като напуснат студията. Имат и малка трупа, която тази година поставя "Приключения опасни със герои сладкогласни" на Недялко Йорданов на 06, 07, 08 и 09 юни.

# 489
  • София
  • Мнения: 5 187
...искам да ви поканя на представленията на Театрална студия "Игра" в Културен дом "Средец", където синът ми играе вече 10 години и сега като абитуриент участва в амбициозната постановка на "На дъното" от Максим Горки. Представленията са на 13.06, 14.06, 15.06 и 16.06 в залата на Културния дом. Младежите са много талантливи и всеотдайни, а ръководителят им е виртуозен педагог и режисьор, когото децата боготворят, дори дълго след като напуснат студията. Имат и малка трупа, която тази година поставя "Приключения опасни със герои сладкогласни" на Недялко Йорданов на 06, 07, 08 и 09 юни.
Благодарим за информацията! Много е мило, че ни покани!
Аз винаги много се радвам на непрофесионалните актьори, носят чар, който при професионалистите се губи.
И аз да препоръчам театралните самодейни трупи на Созопол и Ихтиман Simple Smile

# 490
# 491
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Какви са отзивите ви за спектакъла "Мъжът на жена ми", с участието на Мария Сапунджиева и Кирил Ефремов?

# 492
  • Мнения: 539
Нищо особено, може да се пропусне.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Благодаря Ви за мнението! Sunglasses

# 494
  • София
  • Мнения: 495
На 7,10 и 11 юли ще играят за последно "Спанак с картофи" пред Народния театър, като част от програмата "Театър пред театъра" . Аз съм го гледала, когато беше с Бахаров и ми хареса като за разпускане.

Общи условия

Активация на акаунт