Хайде на театър 5

  • 52 595
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Еми не може всички постановки да са час и 20 минути и само да се хихикаме.
Класическите са масово дълги.
Затова преди представлението човек се информира и си преценява.

Недоволствала съм единствено на НеоДачници, защото е три часа, но без антракт. И точно липсата на антракта е проблема (освен, че постановката е слаба).

# 571
  • Мнения: 35 109
Тези актьори как играят 4 часово представление? В колко часа започват Карамазови?

# 572
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз пък никъде не видях колко продължава Полет над кукувиче гнездо...
И как решавате да седнете напред, на освободените места, като могат да се върнат в последния момент?
Доста се беше казало и изписало колко продължава Братя Карамазови. За Полет над кукувиче гнездо не знам. А преместването, уверявам Ви, не попречи на никого в залата. Беше по препоръка на разпоредителките.

# 573
  • Мнения: 1 987
Не виждам какво лошо има всеки да коментира по нещо, което го е впечатлило - било то продължителността - все пак не сме ли във форум?
Все някой ще дойде да размаха пръст...

# 574
  • Мнения: X
Тези актьори как играят 4 часово представление? В колко часа започват Карамазови?
И Братя Карамазови, и Полет над кукувиче гнездо започват в 19 и са до 23 часа с антракт.
Как играят? Ми....играят го. Така че да не усетя, че са минали 4 часа.
Специално за Карамазови от интервютата на актьорите си направих извод, че за тях е чест да бъдат  поканени за това представление и продължителността не е била под въпрос.

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 09:57 от Анонимен

# 575
  • София
  • Мнения: 207
Абсолютно съм съгласен с теб и за класическите постановки и за липсата на антракта на определено слабата иначе НеоДачници. Simple Smile

Еми не може всички постановки да са час и 20 минути и само да се хихикаме.
Класическите са масово дълги.
Затова преди представлението човек се информира и си преценява.

Недоволствала съм единствено на НеоДачници, защото е три часа, но без антракт. И точно липсата на антракта е проблема (освен, че постановката е слаба).

# 576
  • София
  • Мнения: 207
Снощи бях на премиерата на комедията ''Направо от асансьора'' в театър ''Сълза и смях''. Залата се забавляваше много и избухна в аплодисменти накрая, но за съжаление аз не мога да кажа добра дума. Абсолютна халтура !! Измъчен, изнасилен и безсмислен сюжет и е направо жалко да гледаш как се мъчат и напъват актьорите да се правят на интересни. Единствения свеж полъх беше от Кирил Ефремов, който е в ролята на стандартен бабаит и не му е трудно да се справя Wink Като цяло, за почитателите на интелигентни комедии, не препоръчвам ! Ако нямате нищо против халтурите, може да загубите 75 минути в просташка обстановка и с просташки хумор .... Simple Smile Simple Smile

# 577
  • Мнения: X
За съжаление рядко ми се случва да попадна на интелигентна комедия, а специално в Сълза и смях няма постановка, която да ми е харесала.

Всъщност "Черното пиле" е единственото изключение там.

# 578
  • София
  • Мнения: 207
Веднага ще препоръчам няколко интелигентни комедии:

1. Канкун - МГТ Зад Канала;
2. Името - Сатиричен театър;
3. Разделям двойки по домовете - Младежки театър;
4. Само седмица, не повече - Сълза и смях;
5. Защото на мама така и харесва - Театтър ''Възраждане'';
6. Прощална вечеря - Сатиричен театър;
7. Истината - Сълза и смях;
8. Моята скъпа лейди - Народен театър;
9. Разговори с мама - Театър 199;
10. Шведска защита - МГТ Зад Канала.

Ако не си ги гледала, ще се забавляваш много, надявам се Wink


За съжаление рядко ми се случва да попадна на интелигентна комедия, а специално в Сълза и смях няма постановка, която да ми е харесала.

Всъщност "Черното пиле" е единственото изключение там.

# 579
  • Мнения: 791
Аз в Сълза и смях съм гледала само "Горката Франция" и "Брачни безумия". Бях настроена точно за такъв тип постановки (леки, забавни, разтоварващи) и останах доволна.

# 580
  • София
  • Мнения: 207
Те са хубави и приятни, снощната не беше Simple Smile

Аз в Сълза и смях съм гледала само "Горката Франция" и "Брачни безумия". Бях настроена точно за такъв тип постановки (леки, забавни, разтоварващи) и останах доволна.

# 581
  • Мнения: 2 780
Снощната пиеса е над два часа с антракт в оригинал. Аз я гледах заради мацките и съм окей с видяното.

# 582
  • София
  • Мнения: 207
Да, мацките са ОК ... даже много добре ! Smiley

Снощната пиеса е над два часа с антракт в оригинал. Аз я гледах заради мацките и съм окей с видяното.

# 583
  • Мнения: 791
Имате ли представа "Актрисата" на Народен театър с каква продължителност е? Никога не съм гледала Стефан Данаилов на театралната сцена.

# 584
  • София
  • Мнения: 207
Не знам ... аз ще го гледам на 08.07. на Театър пред Театъра Innocent

Имате ли представа "Актрисата" на Народен театър с каква продължителност е? Никога не съм гледала Стефан Данаилов на театралната сцена.

Общи условия

Активация на акаунт