Четири и половина сутрин е, а няма сексуално общуване

  • 8 914
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 775
С добри чувства,
Скрит текст:

# 46
  • София
  • Мнения: 12 374
В предишния блок имахме една симпатична бабетка, която живееше сама - мъжът й беше починал отдавна. Срещах я понякога пред блока, обикновено с кученцето й, леко истерично йорки, на име Шуши, задължително с панделка на главата. Поздравявахме се, понякога разменяхме по няколко думи. Нямаше деца..всъщност май никого си нямаше. Говореше леко превзето и глезено - кучето все беше Шушенце, а всичко останало минаваше в умалителна форма. Харесвах я, но след петминутен разговор изпитвах странното чувство, че съм пипала локум и спешно трябва да си измия ръцете.

Преди малко ми просветна, че постовете на Чери Лейди ми навяват същото усещане.

# 47
  • Мнения: 131
Вие се оплаквате за някакви си 6ч.разлшка или филма 7 часа , аз направо съм за ожалване. При мен е между 24-36 часа , защото възстановявал баланса на тяло и емоции,  психика или каквото и да е...
Веднъж , в петък или събота след 12часа се започва бурно парти , което аз чакам с нетърпение,  дори организирам децата да не са вкъщи , когато мога . Партито е супер , свършва в 6-7 сутринта,  защото аз трябва да спя иначе посещавам болницата ,но той заявява , че трябва да се грижи за мен / докато спя??/ в случай , че се събудя в 11 на обяд . Признавам имало е инциденти през деня , имам здравословен проблем.  Та будува цял ден и на следващата вечер до 5-6 часа сутрин.  Той ляга 5-6 часа сутрин,  аз ставам,  за да водя децата и работя , а той релакс ...докато се срещам в петък

# 48
  • Мнения: 462
В предишния блок имахме една симпатична бабетка, която живееше сама - мъжът й беше починал отдавна. Срещах я понякога пред блока, обикновено с кученцето й, леко истерично йорки, на име Шуши, задължително с панделка на главата. Поздравявахме се, понякога разменяхме по няколко думи. Нямаше деца..всъщност май никого си нямаше. Говореше леко превзето и глезено - кучето все беше Шушенце, а всичко останало минаваше в умалителна форма. Харесвах я, но след петминутен разговор изпитвах странното чувство, че съм пипала локум и спешно трябва да си измия ръцете.

Преди малко ми просветна, че постовете на Чери Лейди ми навяват същото усещане.
Да, не е за всички. Говоря така обикновено онлайн. Имам дванайсет години стаж по форуми и това е единственият "стил", който се приема с минимални скандали. Не забравяй, че в писмената реч не се вижда език на тялото и изражение и дори за съвсем нормално вмятане съм получавала грозни обиди. Предпочитам да я карам на локум и хумор, особено когато споделям лични проблеми. По се възприема и хората се отпускат и споделят повече.  Локум е много подходяща дума, наистина.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 14 536
Да,одеалата бяха съществена част от битие,терзания и въжделения.И тапицериите имали ефект уау, вместо прозаичните оргазми. Лаик съм в онлайн общуването, реалитета ми е по -интересен и сюблимен.След още 20г,сутрешния проблем на авторката ще е отминал мираж.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 00:31 от Viviana91

# 50
  • София
  • Мнения: 12 374
Така е, този стил обезоръжава, Чери. Все едно да се скараш на бебе.

Пожелавам ти да се напаснете, рано или късно ще стане. Успех!

# 51
  • Мнения: 462
Да,одеалата бяха съществена част от битие,терзания и въжделения.И тапицериите имали ефект уау, вместо прозаичните оргазми. Лаик съм в онлайн общуването, реалитета ми е по -интересен и сюблимен.След още 20г,сутрешния проблем на авторката ще е отминал мираж.
Ще помоля все пак да имаме уважение. Малко е грозно да намеквате, че няма да имаме сексуален живот след двайсет години. Има много двойки с интимност и след менопаузата. Не разбирам с какво го предизвиках това, не съм се отнесла зле с вас, така че простете, просто ще ви игнорирам оттук нататък. "Терзания" ще имате вие с това отношение към хора, които не са ви сторили нищо, дори са си направили труда да ви обяснят възпитано защо предпочитат своя стил на изказване. Сбогом.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 00:45 от Cherry Lady

# 52
  • София
  • Мнения: 17 775
Е, интимността е в други неща. Ще я има със сигурност Simple Smile

# 53
  • Мнения: 18 520
Не ставайте смешни, по едно време се случи няколко баби да се оплакват от активни дядовци след 70.не мога да потвърдя , нито съм стигнала 70, нито дядо наоколо , но защо да не повярвам...Когато си на 30 примерно ти е смешно ...като станеш на техните години може да ти се реве ...Сега се сещам и като бях малка дори не млада ,леля ми разправяше на друга, как съседката ,не мога да преценя възраст ,но  свекърва  с внуци вече, искала да умира да се отърве от дядото.Вероятно пресилва нещата ,знам ли, дори представа не съм имала от какво  се оплаква, но съм запомнила.
та спокойно , ще има ...

# 54
  • Мнения: 462
Е, интимността е в други неща. Ще я има със сигурност Simple Smile
Не, грозно е, защото имам и родители, които също страдат от нашия проблем от ендометриоза, полагат много усилия да са заедно и след двайсет години и ние ще сме така. Това е тема за споделяне на двойки с различни циркадни ритми и сарказмът не е полезен за никого, който споделя. Какво, ще млъкнем, защото тонът не бил подходящ, ще затворим темата и двойките с това "терзание" пак няма да говорят. Недостойно поведение, и бих казала по-инфантилно от разговори за тапицерии. бТВ едно хубаво одеяло е решавало не един и два проблема на двойки като на Black Sapphire със скърцащото легло. Банални проблеми понякога съсипват секса

# 55
  • София
  • Мнения: 17 775
Е, защо на мен ми се караш? Просто отбелязах, че ако истинската интимност (между душите) я има, другото се подрежда- само че в кратък вариант. Не знам как е прозвучал коментарът ми, но тоя път няма сарказъм в него. : )

# 56
# 57
  • Мнения: 859
Детето от 5 годишно знае, че ако е заключена вратата на спалнята ни  значи правим секс и да не не безпокои. Понякога се опитва да отвори и получава дружен крясък - "Изчезвай - заети сме". Сега, вече на 15 години бръчка чело и се чуди как така "още правим секс".Smirk

# 58
  • Мнения: 462
Е, защо на мен ми се караш? Просто отбелязах, че ако истинската интимност (между душите) я има, другото се подрежда- само че в кратък вариант. Не знам как е прозвучал коментарът ми, но тоя път няма сарказъм в него. : )
Разбрахте ли защо се лигавя? Не се разбира, като говоря. Кечър, отговорих ти , говорейки за горното мнение на  Vania. То е ясно, че интимност ще има, ако не секс. Игнорираме какво е казала и продължаваме напред.

# 59
  • Мнения: 18 419
Cherry, а дали случайно не разполагате с много свободно време? Нали знаеш има хора, които колкото повече време имат, толкова са по-заети. А като намалее свободното време и рязко стават организирани.

Общи условия

Активация на акаунт