Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лазерна епилация на лице

• 6 403
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
malinamaslina  Благодаяр зза отговора! Със сигурност имам някакъв дисбаланс на хормоните, но като се погледна в огледалото направо ми призлява, сякаш за около месец лицето ми стана все едно не съм аз....

# 31
malinamaslina  Благодаяр зза отговора! Със сигурност имам някакъв дисбаланс на хормоните, но като се погледна в огледалото направо ми призлява, сякаш за около месец лицето ми стана все едно не съм аз....
Разбирам те. Ужасно е наистина. Cry

# 32
Здравейте,
След 17 процедури в Лазер център на брадичка и шия /на брадичката имах видим дразнещ мъх, а на шията имах едно островче от няколко по-дълги видими косми/, вече имам брада. Космите ги нямаше по един месец между процедурите и като по часовник изникваха един или два дни преди датата за нова процедура. Станаха по-дебели и повече. Момичетата в центъра ме успокояваха, че това ще се оправи, щом са станали по-дебели, по-лесно щели да се унищожат. Една се осмели да ми каже, че, да, имало много малък процент жени, при които от топлината на лазера или не знам от кое, се получавало ефект на стимулиране на косъма. Разбира се, предварително никой не ме беше уведомил за този възможен ефект. Последваха редовните въпроси, имате ли хормонални проблеми, ми не, нямам и никога не съм имала, просто имах по-видим мъх, генетично съм с дебел тъмен косъм и гъста коса, имам си мъх по цялото тяло, но в рамките на нормалното.
Никога не съм ги бръснала, преди процедурите ме минаваха с тример.
За сметка на това, на други зони като крака и бикини резултатът беше отличен.
Проблемът си остава за зона лице.
Четейки коментари на други дами от темите за лазерна епилация, това е не чак толкова рядко срещан проблем.
Бих искала да попитам, ако някоя от вас има сходен проблем, как го е решила, особено ако е от по-дълго време, на мен това ми се случи последните две години и дълбоко съжалявам, че изобщо съм започнала третиране на зона брадичка и шия...

В кой град е този лазерен център?

# 33
Здравейте,
искам да споделя за лазерната епилация. Имам окосмяване по лицето и мога да кажа, че окосмяването е значително много! Над горната устна и брадичката! Преди седмица направих първата процедура и да ви кажа, че косъмчетата започнаха да падат! Надявам се след следващите процедури да си изчистя лицето! Забравих да споделя, че преди първата процедура 2 седмици ги отстранявах със самобръсначка, използвах депилиращи кремове, но от тях не се отстраняваха! След първата процедура при мен има ефект!

# 34
Здравейте, обмислям лазерна епилация на лицето. В последните няколко месеца се появи много засилено окосмяване - скули, линия на челюстта, бакембарди, по шията - ужас някакъв, тепърва ще търся причината, но през това време не мога да ходя в такъв вид Cold Sweat Но много ме притеснява вместо да си реша проблема с окосмяването на лицето да не стане точно обратното окосмяването да стане по-грубо и видимо. Зная, че при всеки е индивидуално, но моля за мнения, съвети на тези, които вече сте преминали през процедурата. И евентуално да ме насочите от кое място в София сте доволни. За сега съм се насочила към Версус или д-р Денкова, но всяка насока ще ми е от полза. Благодаря!

# 35
Здравейте, има ли някоя от вас дами, която е ходила преди примерно няколко години на лазерна епилация и след завършения пълен курс процедури все още няма косми ?

# 36
  • Стара Загора
Здравейте, има ли някоя от вас дами, която е ходила преди примерно няколко години на лазерна епилация и след завършения пълен курс процедури все още няма косми ?

Аз!
Имам два курса по 6 процедури на лице( две поредни зими), заради СПКЯ бяха страшно упорити. След 6 години ми се наложи да направя поддържаща прицедура, без горна устна ( там все още нищо не расте). Лазерът е Кандела.

Общи условия

Активация на акаунт