Положителни тестове преди закъснение

  • 21 868
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 843
И според мен е изпарителна черта.
Имплантацията се случва около 7ми ден, после трябват още няколко дни, за да порасне хормонът достатъчно, за да го хване тест. Престо са известни с положителни тестове, които са всъщност изпарителни черти. Вземете друг тест след поне 4-5 дена, ако искате по-достоверен резултат.

# 46
  • Мнения: 4
здравейте, направих го в първия зен закъснение, според вас положителен ли е? И кога трябва да ида на преглед за да се види нещо. Според изчисления съм в 4г.с.

# 47
  • Мнения: 4 843
Отговорих ви вече в друга тема, няма нужда да питате на сто места. Най-рано на 10 дни закъснение се ходи, а още по-добре на 14, за да се види ембрион.

# 48
  • Мнения: 6 764
здравейте, направих го в първия зен закъснение, според вас положителен ли е? И кога трябва да ида на преглед за да се види нещо. Според изчисления съм в 4г.с.
Тестът е положителен, честито.
Запазазете час за преглед при 10-14 дни закъснение, защото по-рано няма да се види нищо или поне не добре и така или иначе ще ви извикат отново.

# 49
  • Мнения: 1
Привет!
Нова съм и не знам дали пиша на правилното място. Пиша с притеснение и търся вашия съвет. Преди две около две седмици получих зацапване след овулация и се оказа, че бебчето се е прикрепвало към матката ми. Разбрах, че съм бременна и кръвните изследвания го потвърдиха. После обаче гинеколожката ми предписа Утрогестан за спиране на зацапването. Пих ги три дни по 4 хапчета на ден заедно с прием на Но Шпа. Днес обаче много се бях притеснила дали не съм навредила на бебето. Направих си тест, за да видя дали ще излезе положителен. Ами втората линия почти не се забелязва. Направо все едно я няма. А на предните два теста, които направих чертите се виждаха пределно ясно. Та моля ви, кажете направила ли съм нещо на бебето? Имам ли повод за притеснение от тази бледа черта?

# 50
  • Мнения: 4 843
Съвсем стандартни лекарства при кървене са ви предписани. Те нищо не са направили на бебето. Няма нужда да си правите тестове за бременност, те нищо не могат да покажат на този етап. Бременността се следи с ехограф.

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте от групата бг-мама. Имам някакъв проблем. Доста съм шокирана и притеснена. За първи път ми се случва и се надявам да получа отговори веднага  🤔☹
Месечният ми цикъл дойде на 25 април, 2 дена беше кафяв и много малко, а на 27 април ми дойде на парцали, силно и с много напъни и болки ниско долу в таза и най вече яйчниците. Пих няколко пъти парактамол. Болката до вчера беше тъпа 😖, а най-странното е че от неделя до неделя си имах цикъл. Днес направих тест за бременност и  беше положителен 😮. А дали съм или е спонтанен аборт?

Цитат
Zdraveite ot grupata bg-mama ima nqkakiv problem no ot netarpenie i sim dosta shokirana i dosta pretesnena za pirvi pit mi se sluchva nadqvam se da polucha vednaga otgovori 🤔☹ mesechniya cikal mi doide na 25 april 2dena beshe kafqv i mnogo malko a na 27april mi doide na parcali silno i sis mnogo napani i bolki nisko dolo v taza i nai veche yaicnicite pih po nqkolko pati paractamol bolkata beshe i do vchera tipa 😖 a nai stranoto che ot nedelya do nedelya si imah cikal dnes napravih test za bremenost beshe polojitelen 😮 a dali sim ili e spontanen abort

____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 04:33 от Kekāomakaliʻi

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Направи си два кръвни теста през 48 ч.

# 53
  • Мнения: 6
Здравейте момичета направих си тест 3 дни преди МЦ.Въпросът ми е какво е мнението ви за теста на шуър чек писалка?

# 54
  • Мнения: 4 843
Тестът е очевидно положителен, честито!

# 55
  • Мнения: 6 764
Здравейте момичета направих си тест 3 дни преди МЦ.Въпросът ми е какво е мнението ви за теста на шуър чек писалка?

Ползвала съм го няколко пъти. Като беше отрицателен, никога не е имало бременност. Като беше положителен (на 2 дни закъснение) бременност имаше. На самия тест си пише, че отчита след закъснение. Предполагам ако го направите след 3 дни, ще имате наситена втора черта.

# 56
  • Мнения: 9
Здравейте! Според вас,тези тестове положителни ли са? И двата са от днес,като цикъла ми беше миналия месец на 11 ,но винаги ми подранява със 6-7 дни.. а правим вече опити.. та надявам се да са /+/
 

# 57
  • Мнения: 8
Здравейте искам да попитам тъй като с приятелят ми правим опити и усетих леки болки в корема и се усещам как съм по-уморена и заспивам рано.... Дойде ми на 18.09 и сега трябва да ми дойде 18-ти 19-ти но нямам търпение ако направя тест по-рано дали би отчело  вярно ? Не знам дали да се надявам но определено има леко умора и първите дни след опитите ме болеше като пред цикъл пробождащи болки  .. моментни... Та въпроса ми е ако направя теста на 18-ти дали би отчел ?

# 58
  • Мнения: 4 843
На 18ти има голяма вероятност да отчете правилно, по-рано не се знае.

# 59
  • Мнения: 8
На 18ти има голяма вероятност да отчете правилно, по-рано не се знае.
Благодаря дано тъй като на 18 ми дойде а понякога път ми закъснява според теб това някакви симптоми ли са или съм се вглобила ... Началото имах в болка в корема след което повишен апетит и отскоро се усещам както седя и  заспивам на дивана и болки в кръста сутрин

Общи условия

Активация на акаунт