Filorga - тема 7

  • 68 859
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 575
Ползвали ли сте крем на Филорга, /тайм-филър/ т.нар. "без опаковка". До колко ще са ок? Няма гаранция, със сигурност, но цената е приемлива....
Един път си бях поръчала от dolce.bg, коремчето беше опаковано в целофан, без кутия, с лепенка "тестер" , нормално коремче в срок на годност. Сега с периодичните промоции вече не се налага да поглеждам към тестери.

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Ами има няколко антиоксиданта, има типичните за почти всеки техен продукт аминокиселини и витамини, ретинол... Не виждам пептиди само май.
Да разбирам,че не е нищо особено като състав?

# 557
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ами не знам какво разбираш под "нищо особено". Не съм го тествала, не е за моята кожа, но съдържанието му е добро за суха кожа, нуждаеща се от антиейдж грижа. Аз като казвам че няма пептиди, според мен няма заради наличието на ретинол, уж се бият двете. Но имаш много други неща в състава - витамин Ц, глутатион, никотинамид, една кофа витамини, минерали и аминокиселини и доста овлажняващи и хидратиращи съставки.

# 558
  • Мнения: 3 118
А някой дали е полвал този флуид :https://www.arlen.bg/product/20100/ultra-liftirasht-fluid-za-lit … w-fluid-50ml.html
Пробвала съм го само като тестер и много ми хареса,но не съм сигурна дали си заслужва да инвестирам 160 лв за пълноразмерен продукт.

https://www.pharmashopdiscount.com/en/beaute/filorga/filorga-inn … adiance-50ml.html

# 559
  • Мнения: X
Пак повдигам въпроса за Nutri-Filler, той освен хидратация има ли и anti-age ефект и какъв? Много му се чудя, защото за нощна грижа искам да не е само хидратация.

Чак толкова трудно не е да се провери за каква грижа е. Във всеки един сайт, където се предлага пише за какво е...Богат и мазен крем е, даже не знам дали е толкова хидратиращ, колкото подхранващ. За нощен е перфектен.

# 560
  • Мнения: 1 575
Nomil, не сте ме разбрали правилно. Може много неща да пише (чета естествено), но тук има дами, които споделят полезен опит. Въпросът е към тези, които са го ползвали.

# 561
  • Мнения: 2 960
Аз използвах една опаковка Nutri-Filler през зимата като нощен крем и усещах сутрин кожата си свежа и "напомпена" ако може така да се изразя - изпълва бръчиците отвътре .....

# 562
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Има много добри наменя и изгодна промоция на сайта на филорга

# 563
  • Мнения: 1 575
macadamia, благодаря!
Чудех се между Nutri Filler и Time Filler , от втория имам мини и май него ще си взема, че всички пишат, че Nutri е за зимен период.
В търсене съм на хубав нощен крем с anti-age ефект, но за лятото и Time Filler ще е ОК, надявам се.

# 564
  • Мнения: 1 997
Дари В момента имам и двата - усещането ми за Нутри филъра е точно като на Макадамия. Ползвам го за нощен а ТаймФилъра за дневен. Много ми допадат като консистенция, идеални са за сухата ми кожа 40+

# 565
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
macadamia, благодаря!
Чудех се между Nutri Filler и Time Filler , от втория имам мини и май него ще си взема, че всички пишат, че Nutri е за зимен период.
В търсене съм на хубав нощен крем с anti-age ефект, но за лятото и Time Filler ще е ОК, надявам се.
Сега си вземи Тайм филъра, а Нутри зимата. И двата крема са много добри, Нутри е по- богат и плътен, писала съм за него из темите.

# 566
  • Мнения: 1 575
Благодаря, момичета Flowers Bouquet! Полезни както винаги.
Ще взема Time за сега, Nutri ще взема за зимата вече, защото моята кожа не е толкова суха, все още е смесена зимата става  по-суха. Bright Crystal, точно от твоите отзиви в темата се насочих към Filorga Nutri Filler .

# 567
  • Мнения: 623
Най-накрая и аз се сдобих с Time-filler. Днес ще го тествам, дано се хареса на кожата ми, от кога го чакам Simple Smile
Имам излишен още един сет, защото в бързината съм поръчала два. Ако някой проявява интерес, нека ми пише на лични. Сета съдържа time-filler 50 мл., tine-filler night 15 мл. и time-filler eyes 4 мл.
Извинявайте, че пиша това тук, взех ги на добра цена и реших, че някой може да иска да се възползва.

# 568
  • София
  • Мнения: 816
В Amazon UK има отстъпка сега. Купих UV Defence да пробвам,използвам много от тази марка и мисля, че ми подхожда много добре на кожата , наистина много суха .

# 569
  • Варна
  • Мнения: 3 251
А за тоя NCEF shot някой знае ли нещо? Кога ще ги пускат при нас?

Общи условия

Активация на акаунт