Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Прозрачни шини- алайнери

• 3 304
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Може ли малко повече информация колко е сериозен проблема ти, защото знам, че алайнерите са за по-леки корекции; каква е схемата на изплащане и на колко си години.

# 16
Ами знам, че с Инвизалайн се коригират доста тежки случаи. При мен не мисля, че е много тежък случай, но се води средно тежък. Мога да ви изпратя моя случай на лично.
Може да проверите в инстаграм и фб и да видите преди и след има доста сериозни случаи, които са решени с инвизалайн. Най-добре е да се посети ортодонт.
На 27г съм, плаща се такса за изготвяне на план, след като одобриш плана заплащаш 50% от стойността на лечението и след това се разрочва останалата сума за 1г. ( или колкото продължи лечението)

Може ли малко повече информация колко е сериозен проблема ти, защото знам, че алайнерите са за по-леки корекции; каква е схемата на изплащане и на колко си години.

# 17
Здравейте, налага ли се пилене на зъбите, за да се направи място?

# 18
При мен не се е налагало, а бях чела преди това, че винаги се налага, което явно не е така. Всичко зависи от случая.

# 19
Здравейте, някои има ли мнение за д-р Емил Кожухарев. Младо момче от Варна, но  често провежда прегледи и в софия. Записах си час за безплатен преглед на 6.06.

# 20
Има ли някой, който си е слагал DENTALIGN алайнери. Търся лекари работещи с тях, също и ценови диапазон. Благодаря предварително!
В Dentaprime Варна работят с тях. Бях на консултация, но и аз не намирам никаква информация и незная дали да започна с тях, все пак и сумата не е малка

# 21
Здравейте, какви са тези атачмънти? може ли да ми разясните...благодаря предварително?

# 22
Здравейте! Има ли тук пациенти на дентално студио Golden Ratio - д-р Щерев и д-р Стоянова. Изглеждат много млад и амбициозен екип, работят с алайнери, но май не са нито Денталайн, нито Инвизиалайн. Бих се радвала на отзив от техен пациент, тъй като са наистина от скоро "на пазара" и няма много мнения за тях.

Общи условия

Активация на акаунт