Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2019, 01:41 ч.

Нашите кухни - 78

• 13 264
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Перник
Благодаря! Полилеят наистина е страхотен.

И аз много го харесах. Както и кухнята и трапезарията като цяло Simple Smile

# 196
Чъки, убийствен е бюфета.💞 Точно такива бюфети обожавам.  Кажи от къде го взе? Само в бяло ли има? Полилея и стлловете може да ги пишеш индъстриал. Супер са.

Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 08:27 от Blagoslovena

# 197
Мисля, че са два икейски бюфета.

# 198
Икейски са. Има и други мебели и в други цветове за дневната, коридора, банята и спалнята от тази серия. Благословена, търси ги по името в нашата Икеа https://www.ikea.bg/search-results/?q=hemnes&pg=3

# 199
При мен в движение доста се променят нещата...
На този етап се отказвам да сменям прозореца и няма да има шкафове под него. Кухнята е 3,50 на 1,90. Имам готов проект за стената 3,50, първо мислех само там да има шкафове, но сега мисля и към стената 1,90 да завъртя, като на нея да са само долни с гръб. Дали ще е грозно?

# 200
Както са отговорили преди мен ,от Икеа са(2 на брой).Бях харесала сивия,но не ми пасваше на тапетите.Той е с 2 шкафа отдолу ,предполагам щеше да събира повече неща.Но го нямаше в други цветове(май го имаше в черно,но щеше да стои като петно в ъгъла).Белите имат само чекмеджета, но аз имам и други шкафове, така че за сега ми стигат.Даже още нищо не съм сложила,няма какво.

Общи условия

Активация на акаунт