Мъжа се отдръпва?

  • 11 971
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте! Нова съм и реших и аз да напиша тема и искам да вислдя и вашето мнение. С мъжа ми сме заедно вече 2 години, имаме разлика от 10г. Предстои ни сватба, но той все повече се отдръпва от мен. Не излизаме, не си говорим често, интимните отношения почти изчезнаха. Питала съм го дали има проблем и какво става, но все е изморен или му се спи. Вкъщи нищо не пипа вече, от работа на дивана. Говорили сме за дете, не бил сега момента, понеже майчинските щели да са малко???
Имам чувството, че повече го е грижа за кучето, от колкото за мен. 😞😞

# 1
  • Мнения: 18 523
И каква сватба предстои в случая

# 2
  • Мнения: 61
И каква сватба предстои в случая

Не беше така. Питаше, интересуваше се.

# 3
  • София
  • Мнения: 24 839
Да де, не е било така, ама сега ВЕЧЕ е така. От 2 години, не от вчера.
С 10 години разлика, явно той е навлязъл в пенсионната възраст, че и дете не иска, а ти какво продължаваш да търсиш при него, е въпроса?
Само не казвай, че много го обичаш- повече от себе си и затова не си се сетила да си зададеш въпроса.
И че не си опитала да си представиш как ще изглежда брака ти след 5 години, например.
На каква възраст си ти, ако не е тайна?

# 4
  • Мнения: 61
На 25 съм

# 5
  • Мнения: 18 523
Според мен отложи сватбата  да не стане после развод.Не знам какво остава за харесване в този мъж както го описа. Чудя се , ние се карахме  и спорехме и ми идваше да убивам на моменти ,но бях винаги желана.Винаги имаше интерес.Най-смотаното оправдание защо ме ядосва бе че ме обича  и забелязва.Какви са тези днешни мъже не разбирам.

# 6
  • Мнения: 574
На 25 си, чудесна възраст да започнеш на чисто и да намериш някой с повече живец. И секс да прави, и да общува с теб, и деца да иска.
Как ще се омъжваш за него, не прави глупости.

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Сигурна ли си,че няма друга жена?

Може да е в стрес от наближаващата сватба.
Аз бих го питала при това положение дали все още е съгласен да има сватба.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 08:10 от -veni-

# 8
  • София
  • Мнения: 28 520
На 25 си, чудесна възраст да започнеш на чисто и да намериш някой с повече живец. И секс да прави, и да общува с теб, и деца да иска.
Как ще се омъжваш за него, не прави глупости.

Абсолютно! Не си причинявай такъв брак. И въобще такива отношения.

# 9
  • Мнения: 61
Сигурна ли сиче няма друга жена?

Може да е в стрес от наближаващата сватба.
Аз бих го питала при това положение дали все още е съгласен да има сватба.



Питала съм го, иска, но действията говорят друго. Все едно е криза на средната възраст. Дава луди пари за глупости.

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839

Според мен, на него хич не му се жени, но не смее да застане като мъж и да ти каже.
Държи се като съквартирант и то от най- неприятните- показва ти пълен игнор и безразличие, надявайки се да ти се включи ламБата и да си събереш багажа.
Така ще го освободиш от себе си, но без да излезе виновен.

Честно, чудя ти се защо още не си го направила? newsm78

# 11
  • Мнения: 30 802
Значи дава пари за глупости, ама ще чака на твоето майчинство да си гледате детето? И е на 35 и още няма кинти да си издържа жената и детето? За какво ти е това чудо?

# 12
  • Мнения: 18 956
Да не е проблемът, че наистина майчинските ще са малко и да се притеснява? Работиш ли, имаш ли достатъчен стаж, осигуряват ли те на прилична сума и т.н.?

# 13
  • Мнения: 1 449
Отложете сватбата! Стреста покрай една сватба, ако пък е по - голяма, е доста, но това не означава, че трябва да спрете да правите секс или да намалите драстично правенето.
Възможно е, според мен, наистина да има друга жена щом вечно бил изморен. Но пък може и да се е уплашил, че ще се жени и да се е поотдръпнал именно, за да отложите сватбата. Въпреки, че аз това не го разбирам ? Как ще се плашиш от нещо такова, но такива ситуации са доста.

# 14
  • Мнения: X
Изглежда само единият от вас иска сватба и ти много добре знаеш кой Wink

Общи условия

Активация на акаунт