Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на качествен Extra Virgin зехтин

• 15 651
  • 230
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
Абе, и ние само зехтин, ама 40 л. не мога да си представя как бихме могли да изконсумираме за 1 г. Grinning

# 226
  • In transit
И ние така, но си мисля, че не минаваме повече от 25-30 литра на година...горе долу по 2-3 бутилки на месец отиват.

# 227
Блек кет ми ние сме ящни и диети не пазим Wink

# 228
  • Sofia
Абе, то, аз най-много зехтин ям, именно като съм "на диета". Когато не съм – яко мушкам джънк. Да ви кажа, хич не се сещам за салатки и здравословни ястия, ако не пазя режим.
А и да не забравяме, че точно зехтинът, макар и калоричен, е една от най-пълноценните храни, та не виждам проблем да се консумира от хора, целящи да свалят тегло или да оформят фигурата си, каквото и количество да приемат дневно. Нали сега всички проповядват как трябва да се ядат здравословни мазнини, за сметка на въглехидратите...

# 229
Абе, и ние само зехтин, ама 40 л. не мога да си представя как бихме могли да изконсумираме за 1 г. Grinning

На нас ни стигат 5 литра на година Grinning

# 230
Не знам колко, не съм смятал, ама всеки ден по 2 пъти поливам върху салатите. 750 мл. бутилка отива горе-долу за 15-18 дни, грубо.
Сипвам на око, не "обливам" да плува и да е мазно, на око 2-3 лъжици сякаш големи.

Днес много добра сделка - взех от Фантастико Elia Aromatikon 1 л., намалено от 20 на 11. Mr. Green
Малко ми остава от Minerva Kalamata и го почвам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт