Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 19 986
  • 258
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 866

Сталиони ми се подиграва и говори с ирония, няма да му отговоря!

Моляяя аз да ти се подигравам, няма такова нещо, радвам се за теб дори. Все пак си гледала на него само като за забавление и в такъв случай няма нищо лошо в историята. Но ако е вярно това, че си хубавица, а шиптъра не толкова, трябва да вдигнеш малко нивото.

Българките са едни от най-хубавите жени на планетата и тоя шиптър само може да си мечтая за такава жена като теб (е вярно, че му е излязъл късмета, но само за кратко) . А този от историята беше ли от тези с полските глави отзад, всяка нация си има отличителни гени. Гледай ако ще взимаш някой за мъж и деца, да е и хубавец над 1,80см, да може и децата да красиви. Hands Plus1

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 21:44 от Stallion001

# 226
  • Мнения: 7 006
Сталионе, винаги проверявай лично, не се доверявай на приказки!
Peypy имам един въпрос само, сега е момента да се разсеят някои митове ако реално са такива.
Вярно ли, че с обрязан било по-хубаво,


Викаш, да го удари на емпиризъм.. Joy  Joy ..

# 227
  • Мнения: 866
Аз обаче малко fail-нах, защото забравих, че като се сложи гумата и да има някакви предимства те ще изчезнат освен с по-дългото клатене. Макар, че е малко съмнително шиптъра да е ползвал такива неща. Ама то тука имало тема в тоя форума за това и бая се е пописало в нея Smile

Ей от там видя един виц и ще постна тук, мен поне много ме разсмя Trollface
Цитат
Eдна нашенска девойка се омъжила за арабин. В нощта преди консумиране на брака, майката на девойката я предупредила:
 - Дъще, ако тоя иска да го направи в „другото място“ - не му давай!
Минала година от брака им и една вечер арабинът поискал да го направят в „другото място“, на което дъщерята категорично отказала:
 - Мама ми каза да не давам „другото място“.
 Арабинът учудено казал:
 - Ми твоята майка не иска ли внучета? !

# 228
  • София
  • Мнения: 35 090
Сталионе, ще повърна.

Миналата година бях на лекция, говорихме за пиринска фолклорна област, влязоха и разширения териториално за да видим нагледно танцовото и певческо наследство и близост.
Гледах стари автентични песни и хорА от Албания. Един запис, беше на някакви босоноги мъже, танцуваши хоро "Четворка", но беше заснето нейде, дето крак не е стъпвал. Макар и много различини, доста сме поомешани на тая шепа земя.
Има голяма преселение на албанци в България. Тези в Добруджа даже са запазили и не са претопили обичаи и танци.

Има една доста интересна документалка на Адела Пеева "Чия е тази песен", гледах с интерес.

# 229
  • Мнения: 18 973

Такааааааа. Много чукчи, та да докладвам пак: Пейпи тогава ми прати цял албум снимки. Не съм ги запазила вероятно, защото усилено си писахме, но видях всички участници в сагата, включая дебелата съпруга и чаветата. Видях и шиптъра и Пейпи, разбира се.

Нарочно показах някои снимки на мъжа ми, съседи, на децата, на когото видях и всички казаха, че Пейпи е много красива.

За жената всички казаха, че е хубава, а доста мъже питаха свободна ли е. Това го направих за да има Пейпи независими мнения. За всеки случай - по-хубава е от мене жена му. С Пейпи не се сравнявам, защото ни дели поколение, имам деца, а и за да не си хабя нервите, хаха.

Тогава посъветвах Пейпи да изтрие снимките. За мене е грозно да държи снимки на хора, които презира. Аз поне така правя. Едно време ги изрязвах с ножица. Не знам дали ме е послушала. Не е длъжна.

Та, не е леш жена му, ами Пейпи е доста красива. От там и претенциите и. За себе си е права, може да забие по-добър и по-висок. Този е леко бозав, но не е грозен.

А туй Пейпи явно има някакви интелектуални или морални дефицити, че да праща прайвът снимки на нищо неподозиращи жени и деца, които нищо не са ѝ направили, на разни беге мамки и чекиджии, с трогателната надежда да я уверят, че е по-хубава от въпросните хора, които са някакви косвени участници в цялата драма. Дано да ги е изтрило вече Пейпито снимките, ама има ли гаранция, че някой загорял черньо от твоети обкръжение не си е запазил някоя снимка, и не ѝ се радва интимно, било на Пейпито, било на албанката, или пък не ги използва за нещо непозволено от закона (мастурбацията не е наказуема, но като нищо могат да бъдат използвани снимките за фалшиви виртуални профили с користни цели, за публична подигравка и т.н.).

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 22:18 от кукумицинка

# 230
  • Мнения: 7 006
Носиите им напомнят тези от Егейска Македония..

# 231
  • София
  • Мнения: 35 090
При мъжете повече да, при жените има голямо разнообразие.

# 232
  • MI
  • Мнения: 11 803
Оффф, тъкмо беше станало интересно в темата...

# 233
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Оффф, тъкмо беше станало интересно в темата...

И на мен ми се ще разговорът да беше продължил между няколко човека - исках да задълбая в темата и да споделя защо точно тази дума ме интересува, но явно е пълно със зли очи и психоанализатори.

Най-стойностните неща, които съм чела в този форум, са били в графата офтопик.

# 234
  • Мнения: 866
Има нещо много странно в мъжете като този, които много обичат още като се запознаят с някоя нова жена и колко може по-бързо да я покажат на родата, все едно е някакъв ловен трофей. Има и с българи такива случи и явно не е само до религиозно културни особености.

Притеснително е, че точно тези същите имат много силно чувство за притежание и безпрекословна собственост на жената с която имат връзка. Добре е, че не си сглупила и да беше решила да живееш с него. Вие жените имате един много голям проблем, влюбите ли се в някой и губите "връзка със земята", не е страшно ако мъжа е свестен и душата му е чиста, но не всички са такива.

Мен не ме вълнува толкова албанската нация, както някои други тук. Даже са ми много неприятни тези, сигурно едни от най-неприятни в Европа. По-интересно ми и е (авторката ако може да сподели), когато се появи някой обвързан мъж и вие жените разбирате за това още в началото (изключвам случаите, когато мъжа е скрил това и се е стигнало до интимност и влюбване).

Имам усещането, че за някои жени факта, че някой мъж е обвързан не само не им действа като червен светофар, а точно обратното. Може би това им покачва самочувствието, как обвързаният мъж ще избере тях (било само и за любовница) пред съпругата си.

Много теми съм видял, а и случите от живота в които жени залитат по обвързани мъже и със деца дори.
Този казус винаги ми е бил много интересен. Другото, което много ме изумява (това вече за случаите в които мъжа изоставя жена и деца и се хваща с друга), същата тази друга жена от къде има това спокойствие, да е сигурна във такъв мъж, че утре и нея няма да замени. Веднага се сетих за за Благо (Джизъса) осеменителя Trollface Говоря по-принцип, ясно е, че има и много добри примери.

Сетих се и за онази тема с едно момиче, което един обвързан с деца я беше забърсал и той като шиптъра още на първият месец и почнал да я показва на родата, казал и, че иска да и направи бебе (епична тема си беше тази Laughing). Момичето явно много щастлива, как баткото предпочел нея пред жена си и явно се е почувствала като кралицата на бала People Dancer

Да не би също така да има и нещо, като тръпката от "забраненият плод" ? Аз сега видях, че той те бил излъгал, че е свободен и ти като разбра вече беше влюбена ли ? Ето ви другият проблем, много бързо се влюбвате.
Едно добро отношение, мили думи и хубав секс и честито розови очила Heart Eyes
Има една фраза "Жените се влюбват с ушите, а мъжете с очите" и явно си е така.

# 235
  • Мнения: X
Да беше прочел темата поне, преди да се изявяваш..

# 236
  • София
  • Мнения: 35 090
Нищо де, нека си размята чаршафа на честта Joy

# 237
  • Мнения: 1 671
Добро утро ☕
Не мисля, че жените ги привличат обвързани мъже.Поне аз , като го чуя и ми става зле, ако го харесам.
Естествено, че нямам желание да излезна с подобен, особено след този случай още по вече ми става неприятно!
Това за отношението е така .На коя жена не й е приятно да се отнасят добре с нея?
В какво да се влюби в грубост, наглост, позьорщина и стойки ли
Твърдо Не!

# 238
  • Мнения: 7 006


Мен не ме вълнува толкова албанската нация, както някои други тук. Даже са ми много неприятни тези, сигурно едни от най-неприятни в Европа.По-интересно ми и е (авторката ако може да сподели), когато се появи някой обвързан мъж и вие жените разбирате за това още в началото (изключвам случаите, когато мъжа е скрил това и се е стигнало до интимност и влюбване).

Имам усещането, че за някои жени факта, че някой мъж е обвързан не само не им действа като червен светофар, а точно обратното. Може би това им покачва самочувствието, как обвързаният мъж ще избере тях (било само и за любовница) пред съпругата си.

Ми като не те вълнува темата с албанските мъже,какво търсиш тук?
Толкова ли не можа да намериш къде другаде да дадеш воля на логореята си,ми дойде да ръсиш простотии баш тук в тема засягаща хора които дори не те интересуват?!?

# 239
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Чувала съм,че не само албанците,ами въобще мюсюлманите умеят да омагьосват със сладки  приказки и романтични жестове.
А после ,когато жената се обвърже сериозно ,показвали истинското си лице...

Общи условия

Активация на акаунт