"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 42

  • 41 213
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 19
здравейте със тези стойности можели да се види плоден сак ?

# 571
  • София
  • Мнения: 10 642
Ехографското визуализиране на плоден сак зависи от срока на бременността, не от стойностите на ЧХГ.
Като станат 10 дни закъснение, тогава може да се види.

# 572
  • Мнения: 2 515
Ехографското визуализиране на плоден сак зависи от срока на бременността, не от стойностите на ЧХГ.
Като станат 10 дни закъснение, тогава може да се види.
Представям си колко е изтощително да го казваш всеки път и много често като си по-рязка (защото в един момент писва) да ти се обиждат
Оф топик малко, ама... Simple Smile

# 573
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета !
Искам да чуя вашето мнение по въпроса дали е възможно да съм забременяла при следните обстоятелства.
На 23.03. беше последната ми М. и продължи до 28.03. включително. Овулацията ми беше около 07.04. (според тестове за о-я + това, че я усещах). Както знаем е хубаво да се наслаждаваме на секса, а не само да се вкопчваме в бебеправенето. Така, че ние си започнахме от 01.04 и до 14.04. включително. Имаме два пропуска на 11 и на 13. Вчера си правих тест (на believe, тест 1, който, според листовката, може да се направи една седмица преди очакваната М.) със сутрешна урина и излезе отрицателен. Трябва ли да се отчайвам, че не е станало или да си изчакам датата на предполагаемата М, която е 22.04. и след закъснение да си направя отново тест? Четох, че някои виждат двете чертички точно седмица преди очакваната М, затова реших и аз да го направякато и  видях едната чертичка и както се досещате ...разочарованието беше голямо... 😞☹🙁😕😩
А в същото време често ме придърпа левият яйчник. Не отричам, че може да е внушение.
Какви са опитите ви и мненията са тези тестове, по - рано от очакваната М.?
Благодаря предварително !

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Много е рано още. Изчакай си датата. Това за  толкова ранната диагностика е маркетингов трик.

# 575
  • Мнения: 256
fushiendaa разбирам, че много го искате, но не бъдете толкова нетърпелива и не се вманиачавайте само и единствено в това да имате бебе. Ще ви изиграе лоша шега. Може да е станало а може и да отнеме 2-3 а може и 6 месеца. Живейте си живота междувременно и нещата ще станат лесно и без нерви Simple Smile
Аз правих такъв тест ден преди очакван цикъл ( положителен излезе ) и то само защото отивахме на повод и се чудих дали да пия алкохол.

# 576
  • Мнения: 26
fushiendaa разбирам, че много го искате, но не бъдете толкова нетърпелива и не се вманиачавайте само и единствено в това да имате бебе. Ще ви изиграе лоша шега. Може да е станало а може и да отнеме 2-3 а може и 6 месеца. Живейте си живота междувременно и нещата ще станат лесно и без нерви Simple Smile
Аз правих такъв тест ден преди очакван цикъл ( положителен излезе ) и то само защото отивахме на повод и се чудих дали да пия алкохол.

Да, май ще е най - добре да си живеем живота и то ще стане, когато е писано ... Simple Smile

# 577
  • София
  • Мнения: 8 932
8 дена дори и след доказана овулация е рано за тест.

# 578
  • Мнения: 17
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА


Не съм на 100% сигорна но мисля че си в 4 г.с

# 579
  • Мнения: 17
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА
И аз се опитвам да разгадая какво е това чудо "малка бременност" хахха

# 580
  • Мнения: 17
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА


Не съм на 100% сигорна но мисля че си в 4 г.с
Ами да и аз така предположих .

# 581
  • София
  • Мнения: 10 642
4 г.с. няма как да се види нещо на ехограф! Това е седмицата преди закъснението.

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 10:46 от Nandin

# 582
  • Мнения: 17
4 г.с. нямо как да се види нещо на ехограф! Това е седмицата предш закъснението.

Тук мога да поспоря. Първата ми бременност беше  установена в 4г.с. с 12 дневно закъснение .

# 583
  • София
  • Мнения: 10 642
4 г.с. нямо как да се види нещо на ехограф! Това е седмицата предш закъснението.

Тук мога да поспоря. Първата ми бременност беше  установена в 4г.с. с 12 дневно закъснение .
12 дневно закъснение е края на 6г.с.

# 584
  • София
  • Мнения: 11 453
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА


Не съм на 100% сигорна но мисля че си в 4 г.с

Изобщо недей да си сигурна. Не съм в 4 г.с..
А други пък не знаят как се броят г.с. JoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт