Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~197

  • 32 784
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 044
Здравейте сладури,  гледам снощния епизод  на турски език.
Интересуват ме гласовете и играта на   актьорите.
Много пъти сам  писала,  че всички, които гледаме  са  класни и от  най-добрите актьори.
И  на  Дениз  Чакър  не  й  е  лесно.   Само  драми,  сръцераздиращи   трагедии, стигащи  до разкъсване  на  душата й.  Много хубаво играе.  Всички до  един.
И  в  ИН  всички  са изключителни професионалисти.
Браво на  тях.
Ролите им  са  толкова драматични,  че не  всеки  може  да  се  превъплъщава  в   такива  образи.
В тези 4  епизода  няма  ала - бала,  няма  хахо - хихи,  има  само  къртовска работа  до побъркване.
На нас ни  е  лесно  от  тук  да  ги гледаме  и  да  им  търсим  кусурите,  ама на тях  какво им е???
Та те нямат  нито  една  реплика  за  разпускане.

# 16
  • Мнения: 36 744
Сиси  Hug

Цитат
На нас ни  е  лесно  от  тук  да  ги гледаме  и  да  им  търсим  кусурите

 newsm78 Thinking

# 17
  • Мнения: 7 044




Черпя с  кафенце - първото  за  деня.



Честита Баба Марта  и  от Данчето.




Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 07:26 от sisi55

# 18
# 19
  • Мнения: 36 744
Добро първомартенско утро
Да ни е честита Баба Марта , да ни е честит новия месец - първия пролетен месец - да ни носи здраве и късмет  Flowers Four Leaf Clover

Сиси  Hug Лу  Hug благодаря ви за поздравите и пожеланията  Hug Радвам се, че отново си пием заедно кафето  food010

Днес е денят на Невестата - дано сценаристите да не ни развалят настроението, ама едва ли.....



Хубав ден и много настроение - хванахме се за зеленото  Peace

# 20
  • Мнения: 41 643
Добро утро! Hug



Честита Баба Марта!
Да сме здрави и щастливи! Two Hearts

Настъпи и нашия месец! Wink Laughing

Сиси HugЛу HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията!

Днес е другия наш ден за кино! Party Да видим СЦ какво са ни подготвили около годишнината на Сюрея и Фарук!Май Йозгюр ще обърка всичко! PeaceОчаквам  откъсите от новия епизод! Peace

ИН с превод и във В Бокса...


https://www.vbox7.com/play:998e19174c

нова с Еркан....


Желая ви чудесен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 1 496
Привет на всички в новата тема! Честита Баба Марта и честит Петък! Да ни носи здраве и късмет!  bouquet

# 22
  • Мнения: 7 044


Сладури, три чашки кафенце на ден  удължават  живота ни.
Да ви е  сладко, защото довечера ще имаме кино.



Предлагам ви да видите  ветрогенераторите  на  "Васильовската  ни  планина" - в Троянския Балкан  над с. Шипково отгоре по пътя  за  Рибарица - Тетевен.  Разстоянието е  само 14 клм.  през  Богоят.
Показвам ви планината,  защото  след  един  месец  тая  цялата планина ще  бъде покрита с  бели  диви  кокичета,  от  които  се правят  хапчетата "нивалин". Да знаете  само  тогава  колко  е красива - направо  райско кътче  от  Вселената.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 16:42 от sisi55

# 23
# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 496



И още един

# 27
  • Мнения: 36 744
Привет момичета  wavey
Много съм изпуснала докато си изпълнявам дълга към НАП  #Cussing out
Ани_ благодаря за фрагмана, откъсите от епизода довечера - сега ще ги изгледам, но кое по-напред - да си довърша преведения епизод или да гледам видеата...Все ще бъда неподготвена за довечера.... Thinking

Злати  Hug Сиси  Hug Hug

Скрит текст:
Сиси, много искам да си набера от тези кокичета, да си направя настойка с ракия - с лечебна цел, но сега нямам никакво време да дойда....знаеш колко сме ангажирани в този период...Да вземеш да ми извадиш луковички от тези кокичета, да си насадя на село, защото тук при нас няма такива....

Отивам да гледам, че времето направо лети.....

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Желая Ви здраве и късмет!
И специален поздрав с три красиви мартеници от Морската градина на Варна
Скрит текст:
     
Злати:
Скрит текст:
Честит рожден ден на патерица!!!!

Да си жива и здрава и всичко, което ти пожелаха през вчерашния ден нека бъде и мое пожелание! И нека се сбъдне!!!!!
Безпроблемен нет и чудесна серия Ви пожелавам! Тук съм, но разбрах, че Сафие ще превежда - аз съм на рекламите ако има нещо неразбрано. Peace

# 29
  • Мнения: 41 643
Ани HugСиси HugАни_ Hug

Линк за гледане онлайн....

https://www.youtube.com/watch?v=xbfzLTDNHNo

Приятно гледане! Hug Hug Hug

ПП Бризче Hug,благодаря за пожеланието! Hug

Общи условия

Активация на акаунт