Въпрос за салон за красота

  • 1 093
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Здравейте!
Незнам как точно да задам въпроса си...
Приятелка има салон за красота, в който работи тя-маникюристка и още едно момиче-фризьорка. Иска в салона да идва доктор, който да поставя филъри, ботокс, да прави по-сериозни процедури,които се извършват от  дерматолог. Някой запознат ли е как точно трябва да се случат нещата?

# 1
  • Мнения: 4
Отива в районното РЗИ и ще и кажат какви документи са и необходими  и на какви условия трябва да отговаря. Да обмисли и да си запише точно какво иска да прави и да го предостави там. Има процедури които изискват специални условия и документи, а някой които изглеждат уж супер сложни да ти кажат, че може да ги правиш и в гараж. На всеки 3-4 месеца си променят изискванията, за това е най добре от първоисточника. Мога да ти изпратя за на сестра ми салона какви док са искали, ама са от преди повече от 2 години и едва ли е много актуално.

# 2
  • Мнения: 518
Благодаря за отговора, но мен ме интересува как точно трябва да направи контакт с доктор и какви да са условията за парите. Примерно той слага филър за 300лв, за нея какво остава и т.н

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Искам да попитам тук без да отварям нова тема - чисто формално изисква ли се собственика на салон за маникюр да има документ за професията? Има различни курсове - маникюр, педикюр, ноктопластика, но при всички пише, че документ за професия се издава при изкарване на поне 3 -те курса.

Общи условия

Активация на акаунт