Лекар за вторичен болничен-Русе

• 837
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета.Имам нужда от препоръка за гинеколог,който да ми удължи болничния.Правена ми е коремна операция за отстраняване на киста - премахната тръба и яйчник в АГ комплекс Русе на 29.01.2019.Днес ходих при доктор Бисер Иванов по препоръка на приятелка.Получих отговор,че може да ми даде само още 15 дена болнични,нещо за което много се ядосах и си тръгнах от кабинета без да взема въпросния болничен лист.Правя си заключението,че проблема е,че съм се оперирала в АГ,а не в Медика,с която доктор Иванов е обвързан,което си е гавра с пациентите.Та препоръчайте ми лекар,който ще ми издаде болничен, който няма да се влияе от войната между болничните заведения в града ни.

# 1
Правите си заключение със задните части.
Лекар не може да издаде болничен по-дълъг от 14 не прекъснати дни. Това не зависи по никакъв начин нито от името на доктора, нито от града, болницата, обвързването, препоръките или измислената ви война, която си мислите че хората водят за да не ви дадат болничен. След 14 дни ако искате продължение на болничния - трябва да минете комисия, която евентуално да разреши удължението на тези 14 дни.

# 2
Правите си заключение със задните части.
Лекар не може да издаде болничен по-дълъг от 14 не прекъснати дни. Това не зависи по никакъв начин нито от името на доктора, нито от града, болницата, обвързването, препоръките или измислената ви война, която си мислите че хората водят за да не ви дадат болничен. След 14 дни ако искате продължение на болничния - трябва да минете комисия, която евентуално да разреши удължението на тези 14 дни.
Ами в крайна сметка аз в момента съм с талон за ЛКК.Нали уж такъв е реда? Или пак има промени в разпоредбите за издаване на вторичен болничен лист? Ако сте запозната с реда за издаване - обяснете ми го,моля.... Според личния лекар трябва да ида на ЛКК директно, не на гинеколог...

# 3
Личният лекар ви го е обяснил, талона заЛКК, лична амбулаторна карта, копие от епикризата и към комисия.

Общи условия

Активация на акаунт