Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 409
  • 761
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 583
Имаше едни квадратни кошници, като панер, с дръжка. Не мога да ги открия. Може ли да ми помогнете?


Тези ли:
https://m.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Wall-storage/Wall-organ … p-55604/90281618/

Модела е Risatorp
Много ги харесвам и аз, и така ме е яд че вече няма зелена. Докато се натуткам да я поръчам, те се изчерпаха и вече не пускат този цвят.

# 166
  • Мнения: 22 867
А подобна кошница дали предлага ИКЕА? Търсих онлайн, или няма, или пропускам. Удобна ми е за колата, но нещо бързо ги чупя.

# 167
  • Мнения: 1 050
Deede, тази е кошницата. Аз взех червена.

# 168
  • Мнения: 2 583
Deede, тази е кошницата. Аз взех червена.

Супер, радвам се  че успях да помогна  elen4eto5

labrex такива не съм виждала

# 169
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, някой виждал ли е наскоро детските платмасови прибори в магазина:

Скрит текст:

# 170
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, вчера бях в магазина. Има пластмасови прибори. И от показаните, и от тези:
https://m.ikea.bg/summer-collection/cooking-and-eating/serving-a … 9-71068/00419700/
А подобна кошница дали предлага ИКЕА? Търсих онлайн, или няма, или пропускам. Удобна ми е за колата, но нещо бързо ги чупя.
Такава има:
https://m.ikea.bg/summer-collection/cooking-and-eating/serving-a … 9-71366/40419623/

# 171
  • Мнения: 11 333
А подобна кошница дали предлага ИКЕА? Търсих онлайн, или няма, или пропускам. Удобна ми е за колата, но нещо бързо ги чупя.
Виждала съм такива в Кауфланд.

# 172
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
А подобна кошница дали предлага ИКЕА? Търсих онлайн, или няма, или пропускам. Удобна ми е за колата, но нещо бързо ги чупя.
Виждала съм такива в Кауфланд.

Реа, благодаря, точно от там съм купувала, надявах се да има и в ИКЕА и да са малко по-издръжливи. bouquet
Другата, която Джемма показа, ми е малко скъпа за целта, но, ако е стабилна, може и да се прежаля. Simple Smile bouquet

# 173
  • Мнения: 11 333
Labrex, ако има в твоя град HomeMax, Бриколаж, Практикер може би ще намериш, но за там не съм 100% сигурна както за Кауфланд.

# 174
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
Скрит текст:
А подобна кошница дали предлага ИКЕА? Търсих онлайн, или няма, или пропускам. Удобна ми е за колата, но нещо бързо ги чупя.
Виждала съм такива в Кауфланд.
Реа, благодаря, точно от там съм купувала, надявах се да има и в ИКЕА и да са малко по-издръжливи. bouquet
Другата, която Джемма показа, ми е малко скъпа за целта, но, ако е стабилна, може и да се прежаля. Simple Smile bouquet

Незнам дали държиш да е кошница, но аз скоро си взех от Лидл ей такъв органайзер за около 8-9лв. някъде, и ми е мега удобен. Отдолу има велкро и така силно "залепя" за основата, че не мога да го мръдна, така че няма опасност да се разпилее, има прегради вътре и джоб отстрани. Казвам го, защото в нашият Лидл до скоро се моткаха още такива, и ако ти харесва може да провериш дали няма и при вас.

# 175
  • Мнения: 22 867
deede, голяма агитация дръпнах на ММ за тоя органайзер, е, не го ще. Къде щял да му се мотае и той в багажника и за какво му бил.....А кошницата вършеше работа за багаж като зеленчуци, бутилки, бурканчета, кутии при/от майка, всъщност беше ни удобна. Най-много пак същата да купя. Ще погледна и в HomeMax, Бриколаж, Практикер, Реа хубаво ме подсети Hug, не съм търсила там, имаме магазините, дано изнамеря. Peace
Благодаря, момичета, за помощта и идеите! bouquet

# 176
  • Мнения: 7 279
Лабрексче,има ги в строителните маг.със сигурност-онзи ден ги гледах по 6-7 лв.бяха,но в кой маг.беше...?..(видях-в Баухаус е било...)

# 177
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте, харесах си мебели за новата баня, но ми се иска да чуя мнение, ако някой има и ги ползва от повече време. Материала не е пвц, имат някакво покритие, ще имаме обособена душ зона и няма да се мокрят директно, но все пак. Благодаря предварително.

# 178
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Година и половина ползваме, не се мокрят директно, въпреки че бая вода отнесоха покрай плискането в коритото на малкия Grinning
За сега не са мръднали, а са най-евтината серия.

# 179
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 754
Имам шкафче на стената в банята. МДФ с ПВЦ покритие е. Близо е до душа и попадат капки. Освен това го мия редовно с гъба и директно плакна с душа. На минимум 10 години е, не беше и скъп, има няма 100тина лева. Не е мръднал грам като материал, само пантите ръждясаха от влагата.

Общи условия

Активация на акаунт