Обсъждане на имотни обяви - 9

  • 40 525
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Благодаря,не знаех Blush

# 331
  • Мнения: 25 737
Благодаря,не знаех Blush
В  някои обяви дори пише :"сградата е актувана 2018та". Laughing Ходи питай какво е това...

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Не съм го срещала все още ,но ще го имам предвид Sunglasses

# 333
  • София
  • Мнения: 16 023
Коя от дружбите беше с циганите, в няколко блока бяха събрани?

Дружба 1, около общината.

# 334
  • Мнения: 1 711
Не са до езерото, до Фантастико са. В блокове 4-ти, 5-ти и 6-ти, вижте ги на картата. Отделно има в блокове от 145 до 150 (точно до общината).

# 335
  • София
  • Мнения: 4 192
Помня едни ниски блокове откъм Искърско шосе. Явно съм се объркала  Peace

# 336
  • София
  • Мнения: 754
Онази безумна гарсониера със стаята на два етажа отново е пазара. Наречена е "двустаен", цената също е безумна. За сметка на това жестокоста им се е сломила и "няма проблем за домашни любимци". Насладете се.



https://www.imot.bg/2c155307083078089

# 337
  • Мнения: 9 866
В Гео Милев всички с подобен хубав ремонт са скъпи.
В ИКЕА този вид обзавеждане е много уважаван. На мен ми харесва, ако бях сама или с половинката си, и локацията ме устройваше, бих преговаряла да свалят малко от цената, примерно на 300 евро.
Другият голям плюс за мен е, че и да не си оправям леглото, няма да се вижда.
Единствено ми се вижда трудно сменянето на чаршафите, но сигурно има някакъв хитър начин за това.

# 338
  • Мнения: X
Къде е Икея, къде е усещането, че пътуваш в спален вагон на БДЖ. Леглото не ми изглежда безопасно, ама грам и изобщо всичко е ужасно наблъскано. Явно жилище за 1 човек и то настрадащ от клаустрофобия. Цената за предлаганото е хм...

# 339
  • Мнения: 19 482

Единствено ми се вижда трудно сменянето на чаршафите, но сигурно има някакъв хитър начин за това.
Повярвай ми, няма. Синът ми имаше такава стая по едно време, добре че премебелирахме, защото е ужас точно по тази причина.

# 340
  • Мнения: 6
Драги съфорумници -  скоро ходихме на оглед в сграда Младост Резидънс (Mladost Residence)  в Младост 4 и в последсвтие се оказа, че познати на наши близки имат злощастието да притежават апартамент там. Не давайте пари в брой на тези хора - това им е схемата!!!! Не са си изпълнили обещанието да сложат радиатори и шпаталоват апартамента. Стените в коридорите са надраскани, градинките пълни с боклуци.  Обекта чака Акт 16 от две години, а от понзатите разбираме, че още нямат разрешително за строеж на захранването за ТЕЦ!!!!!!! Внимавайте много.

# 341
  • София
  • Мнения: 11 482
Ха, октомври си писал, че живеете там, сега пък - на оглед сте били. Кое е вярно?

# 342
  • Мнения: 25 737
Ха, октомври си писал, че живеете там, сега пък - на оглед сте били. Кое е вярно?
На такива новорегистрирани вяра нямам аз.  Peace

# 343
  • Мнения: 18 497
Има ли такова нещо като "окачен строеж"? В гугъл със сигурност няма информация, но все пак какво може да е имал предвид мъжът ми докато ми хвалеше по телефона един бъдещ строеж. Или аз не съм чула добре.

# 344
  • Мнения: 19 482
Има "окачена фасада" - тези стъклените. Да не би да е това?

Общи условия

Активация на акаунт