💐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги 💐тема 17

  • 19 151
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 10 399

Green HeartHeart


Flowers Hibiscus
СНЕЖИ* със следобедното изкушение всеки ден ставам все по-красива..

 комбинацията Бурак Оздживит и Амине Гюлше също е приемлива като
Толгахан и Берен Саат и ако има цуни/гуни без много рев ще е радост за окото
но се съмнявам грозника* да се съгласи някой да докосва повече съпругата му..
пък и Амине сигурно първа ще е против..но ЕМИ* може да направи поне колажи с тях
за да видим как изглеждат заедно..
засега си остава да си гледаме и радваме на двойката Иит и Нур докато видим екшъна на Толга..!!


# 316
  • Мнения: 13 568

    С голямо закъснение, но ще опитам кафето и сладичкото. Снежи, благодаря за вкусотийките, с които ни правиш красиви! Пък и добри новини ни носиш. Дано да е истина това, което са написали рускините. (много вяра им нямам)
     Но какво излиза - Грозникът е дошъл на снимачната площадка, за да се убеди с очите си и да прецени сам обстановката, актьорите, екипа - и ако ги одобри - хоп - Амине ще участва в сериала, в противен случай няма да има подписан договор.
    Много ми се иска да греша, искам да видя и Амине в нова продукция, без значение с кого ще играе. До всеки би стояла перфектно, защото е красива и талантлива.
    Радвам се, че "Сега и завинаги" продължава да се продава успешно в различни страни по света.
    Водя ви цялата фамилия Козан - на кафе в градината. И главните действащи лица за този епизод Ийт Козан и Фърат.




      


      





      Софи, ето го Бурак - добре стоят с Амине един до друг. Но и аз като теб дълбоко се съмнявам, че Арсеналът ще разреши някой да докосва Амине, а за прегръдки и целувки дори не мога да мечтая.

# 317
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Снежи, приятна новина си ни донесла, но и мен малко ме съмнява. Ертигюл е май исторически сериал и се излъчва по националната телевизия, което ме навежда на мисълта, че няма да има кой знае какви интимности, та Грозника току виж и позволил да се снима. Това обаче не са ли само предположения за момента? Много бих се радвала да видя Амине в нов проект, особено с Бурак 😊

# 318
  • Мнения: 847
Момичета, защо сте така негативно настроени? И защо решихте, че щом свекървата е забрадена и покрита с манта до петите и Амине непременно трябва да е такава, защото Месут е възпитаван от бабата свекърва? Аз не знам колко е ревнив Грозника, но в едно съм убедена, че Амине няма да се остави да бъде водена за носа и ще прави това, което на нея й харесва. В едно от интервютата си беше казала, че иска да играе в исторически филм (ще го намеря и ще го постна в темата). Смята, че именно чрез роля в исторически филм ще допринесе за опознаването на Турция от другите народи. Е, кой е по-ревнив според вас - Алмеда или Грозника?  Ами като са толкова ревниви значи ли това, че нито Толга, нито Амине трябва да работят това, което искат?
Според мен "пресоляваме манджата". Аз вярвам в Амине. Не знам защо, но вярвам!
Извинете, не съм ничий адвокат. Споделям мнението си.












Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 22:28 от Snezhana.

# 319
  • Мнения: 10 399
Green Heart Yellow Heart



Flowers Bouquet МОМИЧЕТА*  увлечени със случващото се с Толгахан и Амине
в личния живот и как и с какво ще продължат кариерата си
забравихме да си честитим Първия* ден на Пролетта..!!
Flowers Cherry Blossom Nature High Brightness



Flowers Four Leaf Clover

Revolving Hearts Sparkling Heart


Скрит текст:

Musical Note

Flowers HibiscusСНЕЖИ* не съм песимист а  реалист.. Hands V

# 320
  • Мнения: 847
Ева, неправилно съм се изразила, имах предвид негативно настроени - дори се редактирах.
Добре, че подсети за Първия пролетен ден. Тя и Цвети сутринта се беше сетила, но аз си мисля, че на 21 е Пролетното равноденствие.
Ева, Цвети - Благодаря!!!








https://www.youtube.com/watch?v=dCE01IB77Xk

# 321
  • Мнения: 10 399
Green Heart Yellow Heart Heart


Flowers Four Leaf Clover
Цитат
Скрит текст:



Musical Note Purple Heart Sleeping

# 322
  • Мнения: 847
Добро утро!
Прекрасен първи пролетен ден, изпълнен с нови вдъхновения и надежди!









# 323
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!

🥀🥀🥀

Нека душите ни се изпълнят с пролетно ухание и съзнание, положителни мисли и емоции! 🌼🌷🌹





# 324
  • Мнения: 13 568
 
Здравейте, момичета!


Честита пролет! Да ви е цветно и безгрижно на душата, приятели!


   

 


Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 17:36 от Emiliya

# 325
  • Мнения: 13 568

     С риск да изтрият поста ми, защото нямаме право на  две поредни публикации искам да споделя тази новина.

В навечерието на раждането Алмеда и Толгахан правят човешки акт достоен за поздравления!
20 март 2019, 19:08:48


Албанската красавица Алмеда Абази, въпреки че е в последните седмици от бременността, намира време да даде своя принос за подпомагане на хората в нужда.

Наскоро тя и съпругът й, известният турски актьор Толгахан Сайъшман, направиха дарение на 50 майки с деца-сираци, които са част от проект на турско посолство в Албания, пише "magazine.com".
Основната цел на въпросното дарение е албанските майки да работят, за да посрещнат основните нужди на децата си.
Струва си да се отбележи, че Алмеда и Толгахан не искаха подкрепата им да бъде оповестена публично, но съпругата на турския посланик в Тирана реши да уведоми медиите.
Припомняме, че Алмеда от години живее в Турция с известния актьор Толгахан Сайъшман, като се очаква и двамата да станат родители за първи път.


     И същата новина в турската преса:    
Скрит текст:
Arnavutluk'tan Tolgahan Sayışman'a yardım teşekkürü.
Tolgahan Sayışman, Eşi Almeda Abazi'nin memleketi Arnavutluk'ta 50 Yetim Anneye 50 Adet dikiş makinesi hediye etti.
Sayışman'a Arnavutluk'tan övgü yağdı "Ne Güzel İnsan, Ne Güzel Eniştesin Sen"

# 326
  • Мнения: 847
Eми, браво на "маминия"сладур! Чавек с голямо Ч и с голямо сърце!
Достоен за уважение и възхищение! Аз доколкото разбрах от опита ми за превод, подарил е шевни машини.
Ето къде се беше загубил - бил е в Албания.

# 327
  • Мнения: 13 568

    Снежи,  в статията от албанския сайт не се споменаваше за шевни машини, за тях пише в новината на турски. Но каквото и да са подарили адмирирам тяхната постъпка. Толга наистина е невероятен човек. Без много шум развива сериозна благотворителна дейност. А в Албания е бил само за един ден,  по-дългото му пътуване в чужбина се свързва с Англия (но ще видим, скоро ще излезе наяве "разходката" му в чужбина).


     
Да си припомним какво казват другите за Толгахан:

- Хакан Шукюр (известен турски футболен нападател) – „Аз участвам в много благотворителни кампании, Толгахан участва във всички. Искам да му благодаря за съпричастността.“







Приятел: - Много весел човек, аз го обожавам.
Какво особено ви харесва в него?
- Харесва ми, че той е фен на Фенербахче, защото аз съм фен на Галатасарай (тези 2 клубове са съперници) Но сериозно, той е много добър приятел, който никога няма да те остави в беда и постоянно е рамо до рамо с теб  във всяка ситуация. Толгахан, ти си много добър приятел и другар, аз съм благодарен на съдбата, че те  познавам, желая ти всичко най-добро!

# 328
  • Мнения: 847
Eми, щом всички казват едно и също, значи е така. Има една хубава народна мъдрост: "Ръчица, която дава, празна не остава". Дано Бог му даде в изобилие всичко, което не се купува с пари. С неговия талант, харизма и професионализъм той си има всичко, което се купува.
Толга като че ли честичко отскача до Лондон  - най-вероятно е по бизнес.Той нали има хотели, ресторанти в различни държави.  Едва ли е свързано с някой нов проект. Но ще видим!
Къде изчезнаха другите момичета? Дали да не им сервирам по един коктейл, пък дано погледнат към темата.



Добре се е "тапицирал"!










Еми, в IG прочетох, че е купил 50 шевни машини  за 50 майки с деца сираци.

И една новина:
В Израиле с 23 марта по каналу Viva Plus Tv в 08:00 утра начнут показывать сериал "Ни за что не откажусь" 😊❤
Радвам се за нашите Нур и Ийт Козан!!!

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 20:28 от Snezhana.

# 329
  • Мнения: 13 568
   Снежи, май само аз и ти ще се почерпим с коктейлите. CocktailCocktail Момичетата ни се губят, но дано някъде да празнуват по случай Първа пролет.

   Много ме зарадва новината, че и в Израел започва излъчването на "Сега и завинаги".  Аз намерих това:
Hasta el final/До края

Любовен триъгълник, заобиколен от трагедия, страст и любов ...
Супер турска продукция достига до екраните на Хондурас, насладете се от понеделник до петък от 7:00 ч. от Channel 11.
Asla Vazgeçmem Honduras'ta







Общи условия

Активация на акаунт